VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga čtenářů: Vítězem sedmého kola je Miloš Šenkýř

Hradec Králové – Již 414 čtenářů se zapojilo do hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje. Vítězem sedmého dějství se stal Miloš Šenkýř z Dobrušky (startovní číslo HK 0237),  který jako jediný získal 14 bodů a upevnil tak své vedoucí postavení.

6.2.2013
SDÍLEJ:

Draci verus Hradec Králové.Foto: DENÍK/Jan Kastner

Prosíme vítěze, aby se ozval Deníku na tel. číslo 602 687 661, kde se dohodneme na převzetí ceny.

Připomeňme, že Miloš Šenkýř z Dobrušky obhajuje loňské celkové prvenství, o osm bodů méně má Aleš Hašek, rovněž z Dobrušky. Třetí příčku „drží" Jan Pavliš z Radvanic.

Výsledky zápasů 7. kola Zimní Tip ligy

1. Pardubice – K. Vary (4:1) 1
2. Brno – Litvínov (3:3) 0
3. Sparta – Plzeň (2:4) 2
4. Liberec – Třinec (4:4) 0
5. Kladno – Č. Budějovice (3:1) 1
6. Chomutov – Zlín (3:1) 1
7. Šumperk – HK (1:1) 0
8. Ml. Boleslav – Olomouc (4:7) 2
9. Litoměřice – Benátky (7:3) 1
10. H. Brod – Jihlava (1:6) 2

Supertrefa: V deseti utkáních padlo 63 gólů.

Průběžné pořadí po 7. kole

NHL (1. – 10. místo)
HK0237    Miloš Šenkýř, Dobruška    14    53
HK0256    Aleš Hašek, Dobruška    11    45
HK0133    Jan Pavliš, Radvanice    0    36
HK0058    Bohuslava Regnerová, Žďárky    2    35
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    -1    35
HK0190    Václav Tarantík, Smiřice    -4    35
HK0210    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    2    32
HK0056    Josef Fuchs, V. Poříčí    2    32
HK0151    Zdeněk Kříž, Převýšov    2    32
HK0175    František Lachman, Jičín    2    32

KHL (11. – 30. místo)
HK0329    Zdeněk Matura st., Libštát    2    32
HK0251    Martin Sosna, Dobruška    2    32
HK0271    Eva Pichová, Trutnov    -1    32
HK0233    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    -1    32
HK0337    Petr Hofman, N. Město    -1    30
HK0216    Monika Kotfaldová, Týniště    5    29
HK0051    Josef Čepelka, V. Poříčí    2    29
HK0052    Karel Černohorský, V. Poříčí    2    29
HK0108    Jitka Čížková, Dubenec    2    29
HK0103    Vojta Doležal, Chlumec    2    29
HK0173    Helena Fendrychová ml., Brdo    2    29
HK0086    Josef Hybner, Poděbrady    2    29
HK0118    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    2    29
HK0006    Jana Svatošová, Zlíčko    2    29
HK0265    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    2    29
HK0028    Štěpán Zámečník, N. Město    2    29
HK0109    Jaroslav Čížek, Dubenec    -1    29
HK0079    Zlata Joštová, Zdechovice    -1    29
HK0234    Václav Vaněček, Houdkovice    -1    29
HK0160    Roman Voldán, Jičín    -1    29

EXTRALIGA (31. – 76. místo)
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    -4    29
HK0217    Jiří Kotfald, Týniště    -4    29
HK0091    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    8    27
HK0206    Monika Cílková, Hradec Kr.    2    27
HK0090    Alena Sejtková, Hradec Kr.    -1    27
HK0366    Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr.    -4    27
HK0121    Jana Machková, Borohrádek    8    26
HK0238    Jan Krejčí, Solnice    5    26
HK0085    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    26
HK0016    Bohumil Beneš, Hronov    2    26
HK0198    Dana Machačová, Hradec Kr.    2    26
HK0081    Olina Pozlerová, Podoliby    2    26
HK0326    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    -1    26
HK0273    Romana Krulišová, Trutnov    -1    26
HK0033    Jiří Soukup, Č. Skalice    -1    26
HK0068    Petr Nový, Hradec Kr.    -4    26
HK0117    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -4    26
HK0113    Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr.    -1    25
HK0214    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    5    24
HK0183    Helena Dejlová, Jičín    0    24
HK0130    Vítězslav Schafránek, Radvanice    0    24
HK0154    Zdenka Havránková, Hradec Kr.    5    23
HK0064    Oto Klicpera, Otovice    5    23
HK0317    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    5    23
HK0309    Libor Čvančara, Dolní Branná    2    23
HK0138    Lenka Hurtová, Trutnov    2    23
HK0229    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    2    23
HK0066    Jana Klicperová, Otovice    2    23
HK0122    Martin Košnár, Hradec Kr.    2    23
HK0054    Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí    2    23
HK0055    Hana Nejedlá, V. Poříčí    2    23
HK0270    Josef Pich, Trutnov    2    23
HK0067    Pavel Sazka, N. Bydžov    2    23
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    0    23
HK0269    Marek Birke, Trutnov    -1    23
HK0078    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    -1    23
HK0244    Josef Kotyška, Nový Hrádek    -1    23
HK0076    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -1    23
HK0188    Lenka Dejlová, Louny    -4    23
HK0250    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    -4    23
HK0263    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    -4    23
HK0298    Jaroslav Hůlek, Trutnov    -4    23
HK0168    Ondřej Jón, Chomutice    -4    23
HK0178    Bohumír Wagenknecht, Vidochov    -4    23
HK0018    Hana Benešová, Hronov    -7    23
HK0179    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    -7    23

I. LIGA (77. – 122. místo)
HK0181    Alois Dejl, Jičín    5    21
HK0252    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    5    21
HK0132    Jan Suchý, Radvanice    0    21
HK0356    Renata Chladová, Kosičky    -1    21
HK0095    Milan Toušek, Týniště    8    20
HK0152    David Havránek, Hradec Kr.    5    20
HK0119    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    5    20
HK0235    Václav Vaněček st., Houdkovice    5    20
HK0230    Věra Kubcová, Rychnov    2    20
HK0027    Jaromír Líska, N. Město    2    20
HK0171    Romana Skrbková, Brdo    2    20
HK0083    Radek Zima, Prasek    2    20
HK0053    Hana Zvoníčková, V. Poříčí    2    20
HK0110    Václav Špaček, Hradec Kr.    0    20
HK0291    Václav Herout, Trutnov    -1    20
HK0003    Gisela Hlavatá, Náchod    -1    20
HK0328    Ondřej Matura, Libštát    -1    20
HK0278    Mirek Mrázek, Trutnov    -1    20
HK0030    Silvestr Polomský, Č. Skalice    -1    20
HK0116    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    20
HK0308    Alfréd Sacher, Dolní Branná    -1    20
HK0203    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -1    20
HK0158    Marta Voldánová, Jičín    -1    20
HK0182    Martin Dejl, Louny    -4    20
HK0185    Tereza Halčáková, Osenice    -4    20
HK0245    Juraj Jirásek, Sněžné    -4    20
HK0282    Zdeněk Jón, Trutnov    -4    20
HK0139    Jan Kouba, Třebechovice    -4    20
HK0150    Vojta Kříž, Převýšov    -4    20
HK0125    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    -4    20
HK0297    Klaus Püschel, Trutnov    -4    20
HK0242    Bohuslav Šolín, Val    -4    20
HK0159    Hana Voldánová, Jičín    -4    20
HK0007    Radek Svatoš, Zlíčko    -7    20
HK0174    Vlastimil Sudek, Libuň    -10    20
HK0397    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    0    19
HK0371    Jaroslav Machač, Chlumec    5    18
HK0355    Luboš Chlad, Kosičky    2    18
HK0163    Zdenka Kolumpková, Jičín    2    18
HK0359    Eva Zimová, Sloupno    2    18
HK0131    Marta Suchá, Radvanice    0    18
HK0363    Josef Dvořák, Třebechovice    -1    18
HK0281    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    -1    18
HK0141    Markéta Šťastná, Hradec Kr.    -1    18
HK0375    Miroslav Jedlinský, Rychnov    -4    18
HK0165    Katka Rozsypalová, Jičín    -4    18

II. LIGA (123. – 172. místo)
HK0155    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    8    17
HK0290    Michal Herout, Trutnov    5    17
HK0260    Jaroslav Mikeš, Dvůr Králové    5    17
HK0021    Roman Rainet, V. Poříčí    5    17
HK0211    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    2    17
HK0101    Miroslav Buřič st., Chlumec    2    17
HK0105    Aleš Doležal, Chlumec    2    17
HK0127    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    17
HK0292    Leoš Herout, Trutnov    2    17
HK0231    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    2    17
HK0162    Dagmar Poláková, Jičín    2    17
HK0226    Josefa Suchánková, Potštejn    2    17
HK0050    R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí    2    17
HK0031    Jan Runštuk, V. Jesenice    0    17
HK0148    Milada Bílková, Praskačka    -1    17
HK0048    Milan Bitnar, Hronov    -1    17
HK0087    Jaroslava Bradnová, Podoliby    -1    17
HK0209    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    -1    17
HK0262    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    -1    17
HK0275    Marie Holá, Trutnov    -1    17
HK0274    Pavel Holý, Trutnov    -1    17
HK0107    Lenka Hrbková, Pardubice    -1    17
HK0195    Václav Polívka, Hradec Kr.    -1    17
HK0009    Vítězslav Šolc st., Machov    -1    17
HK0194    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    -4    17
HK0088    Marcel Gabriel, Vinary    -4    17
HK0261    Pavel Horák, Dvůr Králové    -4    17
HK0126    Roman Hýsek, Hradec Kr.    -4    17
HK0167    Pavlína Jónová, Chomutice    -4    17
HK0272    Tomáš Kruliš, Trutnov    -4    17
HK0073    Ondřej Pařízek, St. Bydžov    -4    17
HK0084    Josef Pozler, Podoliby    -4    17
HK0075    Radek Schovánek, St. Bydžov    -4    17
HK0072    Miroslav Kořínek, St. Bydžov    -7    17
HK0041    Oldřich Lelek, Hronov    2    16
HK0042    Vlasta Lelková, Hronov    2    16
HK0333    Michal Česák, Hradec Kr.    0    16
HK0207    František Bartoška, Hradec Kr.    -1    16
HK0114    Jiří Bičiště, Hradec Kr.    -1    16
HK0111    Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.    -4    16
HK0338    Zdena Hofmanová, Černčice    5    15
HK0142    Lenka Čermáková, Petrovice    2    15
HK0184    Iveta Dejlová, Jičín    0    15
HK0335    Jaroslav Kuchař, Náchod    -1    15
HK0289    Roman Nývlt, Trutnov    -1    15
HK0129    Milan Řehák, Libotov    -1    15
HK0370    Jan Štembera, Hradec Kr.    -1    15
HK0285    Jarmila Vondráčková, Trutnov    -1    15
HK0340    Petra Nováková, Machov    -4    15
HK0368    Bohuš Nosek, Solnice    -7    15

KRAJSKÝ PŘEBOR (173. – 222. místo)
HK0232    Josef Plachetka, Houdkovice    5    14
HK0100    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    5    14
HK0040    Jaroslav Zeman, Žďár n. Met.    5    14
HK0136    Hana Bílková st., Libčany    2    14
HK0057    Josef Čermák, V. Poříčí    2    14
HK0004    Sabina Hlavatá, St. Smrkovice    2    14
HK0236    Jaroslav Macek, Dobruška    2    14
HK0036    Marek Matha, Olešnice    2    14
HK0300    Zdena Pivková, Trutnov    2    14
HK0311    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    2    14
HK0010    Vítězslav Šolc, Machov    2    14
HK0177    Miloslava Wagenknechtová, Vidochov    2    14
HK0276    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    -1    14
HK0166    Miloš Jón, Chomutice    -1    14
HK0065    Tomáš Klicpera, Otovice    -1    14
HK0330    Ludmila Maturová, Libštát    -1    14
HK0080    Zdeněk Munzar, Podoliby    -1    14
HK0029    Maria Polomská, Č. Skalice    -1    14
HK0070    Martin Taichman, Prasek    -1    14
HK0268    Jaroslav Birke, Trutnov    -4    14
HK0102    Marie Buřičová, Chlumec    -4    14
HK0201    Milan Dušek, Týniště    -4    14
HK0186    Kateřina Halčáková, Louny    -4    14
HK0323    Jan Hanuš, Hradec Kr.    -4    14
HK0094    Aleš Hojer, Hradec Kr.    -4    14
HK0302    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    -4    14
HK0180    Jaroslav Maxmiliánová, Jeřice    -4    14
HK0253    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    -4    14
HK0024    Miroslav Pácalt, Kramolna    -4    14
HK0025    Vlasta Pácaltová, Kramolna    -4    14
HK0074    Erik Pařízek, St. Bydžov    -4    14
HK0161    František Polák, Jičín    -4    14
HK0249    Vladimír Gutler, Dobruška    -7    14
HK0294    Naďa Hůlková, Trutnov    -7    14
HK0123    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    -7    14
HK0038    Jaroslav Valchař, Police n. M.    -7    14
HK0382    Josef Jirásek, H. Radechová    11    13
HK0014    Michal Kubeček, Hronov    0    13
HK0015    Veronika Taufmanová, Jizbice    0    13
HK0393    Marie Kuchařová, Rychnov    -1    13
HK0112    Jan Bičiště, Hradec Kr.    -4    13
HK0342    Jiří Urban, V. Poříčí    2    12
HK0082    Naďa Zimová, Prasek    2    12
HK0266    Ladislav Köszegi, Trutnov    0    12
HK0002    Martin Rutar, Náchod    0    12
HK0379    Jan Gabrle, Trutnov    -1    12
HK0248    Petr Hellinger, Dobruška    -1    12
HK0348    Marek Růžička, Veliš    -1    12
HK0092    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    -1    12
HK0205    Petr Cílek, Hradec Kr.    -10    12

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (223. – 267. místo)
HK0134    Jiří Bílek, Libčany    5    11
HK0304    Jan Sůra, Dolní Branná    5    11
HK0169    Otakar Fendrych, Brdo    2    11
HK0395    Tomáš Houška, Jičín    2    11
HK0287    Tomáš Vrbecký, Trutnov    2    11
HK0096    Pavel Žák, Předměřice    2    11
HK0387    Pavel Bahník, Třebechovice    0    11
HK0189    Jaroslav Patřín, Lužany    0    11
HK0299    Karel Havelka, Trutnov    -1    11
HK0241    Libor Hladík, Nový Hrádek    -1    11
HK0264    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    -1    11
HK0295    Zdeněk Jiránek, Volanov    -1    11
HK0193    Petr Koza, Hradec Kr.    -1    11
HK0325    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    -1    11
HK0192    Jana Kozová, Hradec Kr.    -1    11
HK0327    Lukáš Matura, Libštát    -1    11
HK0106    Jiří Pokora, Hradec Kr.    -1    11
HK0097    Radek Sejtko, Hradec Kr.    -1    11
HK0258    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    -1    11
HK0032    Drahomíra Soukupová, Č. Skalice    -1    11
HK0104    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -4    11
HK0187    Jan Halčák, Jičín    -4    11
HK0283    Otakar Jón, Trutnov    -4    11
HK0176    Miroslav Kracík, Jičín    -4    11
HK0011    Petr Šolc, Machov    -4    11
HK0191    Václav Tarantík ml., Smiřice    -4    11
HK0008    Míra Ducháč, Ml. Boleslav    -7    11
HK0026    Aneta Rýdlová, Náchod    -7    11
HK0157    Blanka Tarantíková, Smiřice    -7    11
HK0372    Milan Štěrba, Chlumec    8    10
HK0384    Ivoš Dius, V. Poříčí    2    10
HK0367    Tomáš Kesl, Hradec Kr.    2    10
HK0204    Martin Cílek, Hradec Kr.    -1    10
HK0390    Jiří Pípa, N. Bydžov    -1    10
HK0313    Jana Jirková, Dolní Branná    5    9
HK0364    Marie Hanušová, Hradec Kr.    2    9
HK0164    Jindra Kolumpek, Jičín    2    9
HK0344    Ladislav Zástava, Hronov    2    9
HK0346    Míša + Marek Lokvencovi, V. Poříčí    0    9
HK0404    Josef Jiránek, Dolní Branná    -1    9
HK0350    Josef Kotnik, Chyjice    -1    9
HK0381    Jiří Pelák, Dvůr Králové    -1    9
HK0246    Dominik Hellinger, Dobruška    -4    9
HK0349    Helena Růžičková, Veliš    -4    9
HK0377    Jan Koblic, Vamberk    -7    9

OKRESNÍ PŘEBOR (268. – 342. místo)
HK0412    Jiří Náhlovský, Semily    8    8
HK0218    Miloš Dohnálek, Rychnov    2    8
HK0153    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    2    8
HK0301    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    2    8
HK0034    Josef Matha, Olešnice    2    8
HK0389    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    2    8
HK0149    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    2    8
HK0288    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    2    8
HK0223    Jana Mazurová, Doudleby    0    8
HK0383    Petr Mesner, Úpice    0    8
HK0277    Gert Böhnisch, Mladé Buky    -1    8
HK0077    Eduard Důbrava, Petrovice    -1    8
HK0017    Radka Kubečková, Hronov    -1    8
HK0331    Zdeněk Matura ml., Libštát    -1    8
HK0069    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    8
HK0361    Jan Vítek, Hradec Kr.    -1    8
HK0293    Zdeněk Hůlek, Trutnov    -4    8
HK0059    Jan Jakubec, Náchod    -4    8
HK0257    Karel Kábrt, Trutnov    -4    8
HK0259    Jaromír Kött, Dvůr Králové    -4    8
HK0200    Aleš Kupka, Čánka    -4    8
HK0120    Zuzana Pácaltová, Jičín    -4    8
HK0305    Milan Sůra, Dolní Branná    -4    8
HK0012    Jan Šolc, Machov    -4    8
HK0128    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    -4    8
HK0320    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    -7    8
HK0044    Jan Regner, Žďárky    -7    8
HK0202    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    0    7
HK0143    Roman Žák, Hradec Kr.    0    7
HK0146    Monika Žáková, Hradec Kr.    0    7
HK0398    Milan Lacina, Vysočany    -1    7
HK0391    Pavel Marek, Rychnov    -7    7
HK0037    Jaroslav Čálek, Police n. M.    0    6
HK0345    Michal Lokvenc, V. Poříčí    0    6
HK0343    Josef Hurdálek, Hronov    -1    6
HK0376    Milena Koblicová, Vamberk    -1    6
HK0380    Jarmila Peláková, Dvůr Králové    -4    6
HK0284    Petr Vondráček, Trutnov    -4    6
HK0360    Jiří Zima, Sloupno    -7    6
HK0378    Iva Dohnálková, Rychnov    -10    6
HK0196    Roman Machač, Hradec Kr.    5    5
HK0156    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    5    5
HK0228    Oldřich Kubec, Rychnov    2    5
HK0124    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    2    5
HK0221    Michaela Havlíková, Č. Meziříčí    0    5
HK0385    Jiří Krista, Hronov    0    5
HK0222    Milan Mazura, Doudleby    0    5
HK0135    Hana Bílková ml., Libčany    -1    5
HK0098    David Hric, Hradec Kr.    -1    5
HK0061    Milan Jakubec, Náchod    -1    5
HK0254    Jiří Kopecký, Č. Meziříčí    -1    5
HK0023    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    -1    5
HK0001    Vladimír Čejp, Náchod    -4    5
HK0324    Monika Hádková, Hradec Kr.    -4    5
HK0039    Augustin Šála, Police n. M.    -4    5
HK0071    Josef Taichman, Prasek    -4    5
HK0046    Tomáš Hašpl, V. Poříčí    -7    5
HK0013    Miloš Kubík, Hronov    -7    5
HK0115    Karel Přibyl, Hradec Kr.    -7    5
HK0352    Vladimír Racek, Hradec Kr.    -7    5
HK0388    Milan Čapek, Podoliby    2    4
HK0255    Petr Dekov, Přepychy    0    4
HK0362    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    0    4
HK0267    Zdeněk Korčák, Trutnov    0    4
HK0399    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    0    4
HK0144    Kamila Žáková, Hradec Kr.    0    4
HK0394    Vladislav Kuchař, Rychnov    -1    4
HK0341    Otakar Novák, Ronov n. D.    -1    4
HK0386    Johana Hanušová, Hradec Kr.    -7    4
HK0365    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    2    3
HK0357    Michal Chlad, Kosičky    2    3
HK0314    Vlasta Suková, Dolní Branná    2    3
HK0199    Karel Kindl, Třebechovice    0    3
HK0336    Radmila Novotná, Černčice    -1    3
HK0351    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.    -4    3

LIGA AMATÉRŮ (343. – 396. místo)
HK0410    Štefan Kotek, Prasek    2    2
HK0093    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    2
HK0227    Jaroslav Suchánek, Potštejn    2    2
HK0306    Robert Sůra, Dolní Branná    2    2
HK0408    Dáša Šulcová, Velké Poříčí    2    2
HK0045    Jiří Hanzl, Žďárky    0    2
HK0406    Josef Holub, Doudleby    0    2
HK0347    Marek Lokvenc, V. Poříčí    0    2
HK0220    Matěj Mazura, Doudleby    0    2
HK0215    Jiří Vyšehrad, Týniště    0    2
HK0280    Linda Zieminská, Trutnov    0    2
HK0279    Darek Zieminski, Trutnov    0    2
HK0035    Jaroslava Mathová, Olešnice    -1    2
HK0022    Eva Rainetová, V. Poříčí    -1    2
HK0049    Jiří Soukal, Hronov    -1    2
HK0321    Michal Kozák, Hradec Kr.    -4    2
HK0240    Bořek Krejčí, Solnice    -4    2
HK0062    Aneta Nyčová, Náchod    -4    2
HK0137    Jiří Pešek, Hradec Kr.    -4    2
HK0043    Vladimír Seidel, V. Poříčí    -4    2
HK0170    Lukáš Skrbek, Brdo    -4    2
HK0224    Lukáš Spáčil, Ostrava    -4    2
HK0005    Jakub Svatoš, Zlíčko    -4    2
HK0303    Jan Zirm, Vrchlabí    -4    2
HK0047    Zdeněk Frýba, Hronov    -7    2
HK0322    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    -7    2
HK0316    Radek Tauchmann, Dolní Branná    -7    2
HK0243    Milan Koty, Č. Meziříčí    -10    2
HK0374    Roman Izák, Opočno    0    1
HK0145    Kamil Žák, Hradec Kr.    0    1
HK0405    Tereza Ozdinová, Osenice    -4    1
HK0358    Radek Chlad, Kosičky    -1    0
HK0353    Josef Futera, Petrovice    -4    0
HK0339    Josef Hofman, Černčice    -7    0
HK0369    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    -7    0
HK0208    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    -1
HK0147    Jan Bílek, Praskačka    -1    -1
HK0413    Tibor Bouda, Košťálov    -1    -1
HK0414    Oldřich Čapek, Jičín    -1    -1
HK0089    Vlastimil Gabriel, Vinary    -1    -1
HK0403    Michal Jiránek, Dolní Branná    -1    -1
HK0409    Antonie Kotková, Prasek    -1    -1
HK0296    Milena Püschelová, Trutnov    -1    -1
HK0212    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    -1    -1
HK0411    Jana Vaníčková, Sloupno    -1    -1
HK0219    Ludmila Dohnálková, Rychnov    -4    -1
HK0354    Petr Voženílek, Lhota p. L.    -4    -1
HK0286    Soňa Kábrtová, Trutnov    -7    -1
HK0396    Eva Svobodová, Jilemnice    0    -2
HK0407    Pavel Purma, Sloupno    -1    -2
HK0400    Václav Kameník, Jičín    -4    -2
HK0334    Pavel Kejzlar st., Úpice    -4    -2
HK0392    Pavel Konvalinka, Vamberk    -7    -2

ALESPOŇ TO ZKUSILI (396. – 414. místo)
HK0315    Jitka Márynková, Dolní Branná    2    -3
HK0063    Jiří Baše, Č. Kostelec    -7    -3
HK0312    Jana Kotyková, Dolní Branná    -7    -3
HK0401    Iva Pitrmanová, Dolní Branná    2    -4
HK0060    Josef Jakubec, Náchod    -4    -4
HK0099    Petr Kulhánek, Hradec Kr.    -4    -4
HK0310    Miloslav Nykl, Dolní Branná    -4    -4
HK0225    Jaroslav Suchánek, Choceň    -4    -4
HK0307    Petr Sůra, Dolní Branná    -4    -4
HK0373    Livia Ščerbaková, Opočno    0    -6
HK0402    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    -4    -7
HK0247    Jan Hellinger, Dobruška    -7    -9
HK0172    Helena Fendrychová, Brdo    -4    -10
HK0140    Věrka Bartošová, Hradec Kr.    -4    -12
HK0239    Stáňa Krejčová, Solnice    -4    -12
HK0318    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    -7    -12
HK0213    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -4    -13
HK0319    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    -7    -15
HK0197    Daniel Machač, Hradec Kr.    -7    -19

Autor: Redakce

6.2.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda Octavia - Čína
AUTOMIX.CZ
22

Tohle opravdu není Superb. Škoda v Číně prodává jednu zvláštnost

OBŽALOVANÝ tvrdí, že příbuzní si obvinění vymysleli.

Dětem vyhrožoval a bil je, dívku zneužil Dostal šest let

V derby padaly góly jen ve druhé třetině, Nové Město pálilo ostrými

Náchodsko - Po nepovedeném vstupu do sezony se pomalu začíná probouzet Náchod, který v nedělním kole hokejové Krajské ligy mužů přehrál Jaroměř. Porážku si v neděli připsal Hronov, jenž padl na půdě vedoucího Jičína.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v říjnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT