Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Páté kolo vyhrál Aleš Hašek

Hradec Králové – Již 406 čtenářů se zapojilo do hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje. Vítězem pátého dějství se stal ALEŠ HAŠEK z Dobrušky (start. číslo HK 0256), jenž stejně jako další dva soutěžící získal 14 bodů.

24.1.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

O jeho triumfu rozhodl fakt, že byl nejblíže Supertrefě. Vítěz tipoval, že padne 55 branek, zatímco Marek Birke z Trutnova určil 49 a Hana Benešová z Hronova 45 gólů.

Prosíme úspěšného tipujícího, aby se ozval Deníku na tel. číslo 602 687 661, kde se dohodneme na převzetí ceny.
Do vedení v průběžném pořadí se probojovala Bohuslava Regnerová (Žďárky), stejným skóre se prezentují také Václav Tarantík (Smiřice) a Eva Pichová (Trutnov).

NHL (1. – 10. místo)

HK0058 Bohuslava Regnerová, Žďárky 11 34
HK0190 Václav Tarantík, Smiřice 11 34
HK0271 Eva Pichová, Trutnov 5 34
K0068 Petr Nový, Hradec Kr. 11 31
HK0233 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 11 31
HK0020 Petr Drašnar, Náchod 8 31
HK0079 Zlata Joštová, Zdechovice 8 31
HK0133 Jan Pavliš, Radvanice 8 31
HK0298 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 31
HK0007 Radek Svatoš, Zlíčko 2 31

KHL (11. – 27. místo)

HK0018 Hana Benešová, Hronov 14 28
HK0269 Marek Birke, Trutnov 14 28
HK0210 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 11 28
HK0056 Josef Fuchs, V. Poříčí 11 28
HK0251 Martin Sosna, Dobruška 11 28
HK0234 Václav Vaněček, Houdkovice 11 28
HK0160 Roman Voldán, Jičín 11 28
HK0250 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 8 28
HK0151 Zdeněk Kříž, Převýšov 8 28
HK0175 František Lachman, Jičín 8 28
HK0078 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 28
HK0244 Josef Kotyška, Nový Hrádek 5 28
HK0033 Jiří Soukup, Č. Skalice 5 28
HK0174 Vlastimil Sudek, Libuň 5 28
HK0006 Jana Svatošová, Zlíčko 5 28
HK0019 Petr Drašnar, Provodov-Šonov 2 28
HK0263 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 2 28

EXTRALIGA (28. – 61. místo)

HK0256 Aleš Hašek, Dobruška 14 26
HK0090 Alena Sejtková, Hradec Kr. 8 26
HK0108 Jitka Čížková, Dubenec 11 25
HK0103 Vojta Doležal, Chlumec 11 25
HK0173 Helena Fendrychová ml., Brdo 11 25
HK0003 Gisela Hlavatá, Náchod 11 25
HK0273 Romana Krulišová, Trutnov 11 25
HK0118 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. 11 25
HK0237 Miloš Šenkýř, Dobruška 11 25
HK0265 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 11 25
HK0028 Štěpán Zámečník, N. Město 11 25
HK0194 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 8 25
HK0016 Bohumil Beneš, Hronov 8 25
HK0052 Karel Černohorský, V. Poříčí 8 25
HK0138 Lenka Hurtová, Trutnov 8 25
HK0282 Zdeněk Jón, Trutnov 8 25
HK0217 Jiří Kotfald, Týniště 8 25
HK0329 Zdeněk Matura st., Libštát 8 25
HK0117 Tomáš Přibyl, Borohrádek 8 25
HK0109 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 25
HK0188 Lenka Dejlová, Louny 5 25
HK0086 Josef Hybner, Poděbrady 5 25
HK0168 Ondřej Jón, Chomutice 5 25
HK0072 Miroslav Kořínek, St. Bydžov 5 25
HK0085 Jaroslav Novotný, Podoliby 5 25
HK0081 Olina Pozlerová, Podoliby 5 25
HK0308 Alfréd Sacher, Dolní Branná 5 25
HK0242 Bohuslav Šolín, Val 5 25
HK0159 Hana Voldánová, Jičín 5 25
HK0309 Libor Čvančara, Dolní Branná 2 25
HK0294 Naďa Hůlková, Trutnov 2 25
HK0328 Ondřej Matura, Libštát -1 25
HK0179 Zdeněk Maxmilián, Jeřice -1 25
HK0297 Klaus Püschel, Trutnov -1 25

I. LIGA (62. – 99. místo)

HK0206 Monika Cílková, Hradec Kr. 11 23
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 8 23
HK0337 Petr Hofman, N. Město 5 23
HK0368 Bohuš Nosek, Solnice 5 23
HK0148 Milada Bílková, Praskačka 8 22
HK0051 Josef Čepelka, V. Poříčí 8 22
HK0066 Jana Klicperová, Otovice 8 22
HK0139 Jan Kouba, Třebechovice 8 22
HK0150 Vojta Kříž, Převýšov 8 22
HK0198 Dana Machačová, Hradec Kr. 8 22
HK0130 Vítězslav Schafránek, Radvanice 8 22
HK0178 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 22
HK0083 Radek Zima, Prasek 8 22
HK0087 Jaroslava Bradnová, Podoliby 5 22
HK0182 Martin Dejl, Louny 5 22
HK0183 Helena Dejlová, Jičín 5 22
HK0185 Tereza Halčáková, Osenice 5 22
HK0326 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. 5 22
HK0245 Juraj Jirásek, Sněžné 5 22
HK0122 Martin Košnár, Hradec Kr. 5 22
HK0132 Jan Suchý, Radvanice 5 22
HK0038 Jaroslav Valchař, Police n. M. 5 22
HK0076 Stanislav Vízek, N. Bydžov 5 22
HK0158 Marta Voldánová, Jičín 5 22
HK0249 Vladimír Gutler, Dobruška 2 22
HK0302 Milan Koldovský, Kunčice n. L. 2 22
HK0278 Mirek Mrázek, Trutnov 2 22
HK0125 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 2 22
HK0073 Ondřej Pařízek, St. Bydžov 2 22
HK0030 Silvestr Polomský, Č. Skalice 2 22
HK0084 Josef Pozler, Podoliby 2 22
HK0116 Michal Přibyl, Borohrádek -1 22
HK0075 Radek Schovánek, St. Bydžov -1 22
HK0270 Josef Pich, Trutnov -4 22
HK0205 Petr Cílek, Hradec Kr. 11 20
HK0356 Renata Chladová, Kosičky 2 20
HK0252 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 0 20
HK0285 Jarmila Vondráčková, Trutnov -1 20

II. LIGA (100. – 189. místo)

HK0274 Pavel Holý, Trutnov 8 19
HK0162 Dagmar Poláková, Jičín 8 19
HK0067 Pavel Sazka, N. Bydžov 8 19
HK0203 Miroslav Špaček, Vlčkovice 8 19
HK0101 Miroslav Buřič st., Chlumec 5 19
HK0102 Marie Buřičová, Chlumec 5 19
HK0323 Jan Hanuš, Hradec Kr. 5 19
HK0167 Pavlína Jónová, Chomutice 5 19
HK0123 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 5 19
HK0054 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí 5 19
HK0121 Jana Machková, Borohrádek 5 19
HK0330 Ludmila Maturová, Libštát 5 19
HK0055 Hana Nejedlá, V. Poříčí 5 19
HK0195 Václav Polívka, Hradec Kr. 5 19
HK0226 Josefa Suchánková, Potštejn 5 19
HK0157 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 19
HK0262 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 19
HK0094 Aleš Hojer, Hradec Kr. 2 19
HK0261 Pavel Horák, Dvůr Králové 2 19
HK0027 Jaromír Líska, N. Město 2 19
HK0080 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 19
HK0253 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 2 19
HK0044 Jan Regner, Žďárky 2 19
HK0009 Vítězslav Šolc st., Machov 2 19
HK0397 Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté 0 19
HK0126 Roman Hýsek, Hradec Kr. -1 19
HK0074 Erik Pařízek, St. Bydžov -1 19
HK0207 František Bartoška, Hradec Kr. 5 18
HK0378 Iva Dohnálková, Rychnov 11 17
HK0141 Markéta Šťastná, Hradec Kr. 11 17
HK0181 Alois Dejl, Jičín 5 17
HK0214 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 17
HK0246 Dominik Hellinger, Dobruška 5 17
HK0355 Luboš Chlad, Kosičky 5 17
HK0375 Miroslav Jedlinský, Rychnov 5 17
HK0281 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 5 17
HK0379 Jan Gabrle, Trutnov 2 17
HK0377 Jan Koblic, Vamberk 2 17
HK0340 Petra Nováková, Machov 2 17
HK0165 Katka Rozsypalová, Jičín 0 17
HK0031 Jan Runštuk, V. Jesenice 0 17
HK0211 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 8 16
HK0264 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 8 16
HK0200 Aleš Kupka, Čánka 8 16
HK0276 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 5 16
HK0001 Vladimír Čejp, Náchod 5 16
HK0105 Aleš Doležal, Chlumec 5 16
HK0127 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 5 16
HK0186 Kateřina Halčáková, Louny 5 16
HK0290 Michal Herout, Trutnov 5 16
HK0275 Marie Holá, Trutnov 5 16
HK0229 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 16
HK0161 František Polák, Jičín 5 16
HK0119 Lenka Přibylová, Hradec Kr. 5 16
HK0258 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové 5 16
HK0070 Martin Taichman, Prasek 5 16
HK0191 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 16
HK0053 Hana Zvoníčková, V. Poříčí 5 16
HK0048 Milan Bitnar, Hronov 2 16
HK0008 Míra Ducháč, Ml. Boleslav 2 16
HK0299 Karel Havelka, Trutnov 2 16
HK0291 Václav Herout, Trutnov 2 16
HK0107 Lenka Hrbková, Pardubice 2 16
HK0283 Otakar Jón, Trutnov 2 16
HK0259 Jaromír Kött, Dvůr Králové 2 16
HK0193 Petr Koza, Hradec Kr. 2 16
HK0325 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 2 16
HK0192 Jana Kozová, Hradec Kr. 2 16
HK0238 Jan Krejčí, Solnice 2 16
HK0272 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 16
HK0230 Věra Kubcová, Rychnov 2 16
HK0236 Jaroslav Macek, Dobruška 2 16
HK0327 Lukáš Matura, Libštát 2 16
HK0260 Jaroslav Mikeš, Dvůr Králové 2 16
HK0115 Karel Přibyl, Hradec Kr. 2 16
HK0026 Aneta Rýdlová, Náchod 2 16
HK0097 Radek Sejtko, Hradec Kr. 2 16
HK0012 Jan Šolc, Machov 2 16
HK0333 Michal Česák, Hradec Kr. 0 16
HK0104 Miroslav Buřič ml., Chlumec -1 16
HK0088 Marcel Gabriel, Vinary -1 16
HK0046 Tomáš Hašpl, V. Poříčí -1 16
HK0152 David Havránek, Hradec Kr. -1 16
HK0004 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice -1 16
HK0059 Jan Jakubec, Náchod -1 16
HK0216 Monika Kotfaldová, Týniště -1 16
HK0180 Jaroslav Maxmiliánová, Jeřice -1 16
HK0171 Romana Skrbková, Brdo -1 16
HK0131 Marta Suchá, Radvanice -1 16
HK0021 Roman Rainet, V. Poříčí -4 16

KRAJSKÝ PŘEBOR (190. – 246. místo)

HK0390 Jiří Pípa, N. Bydžov 8 15
HK0111 Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr. 5 15
HK0113 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. 5 15
HK0391 Pavel Marek, Rychnov 5 15
HK0041 Oldřich Lelek, Hronov 0 15
HK0042 Vlasta Lelková, Hronov 0 15
HK0363 Josef Dvořák, Třebechovice 11 14
HK0129 Milan Řehák, Libotov 8 14
HK0359 Eva Zimová, Sloupno 8 14
HK0142 Lenka Čermáková, Petrovice 5 14
HK0366 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 14
HK0371 Jaroslav Machač, Chlumec 5 14
HK0381 Jiří Pelák, Dvůr Králové 5 14
HK0380 Jarmila Peláková, Dvůr Králové 5 14
HK0370 Jan Štembera, Hradec Kr. 5 14
HK0343 Josef Hurdálek, Hronov 2 14
HK0335 Jaroslav Kuchař, Náchod 2 14
HK0289 Roman Nývlt, Trutnov 2 14
HK0349 Helena Růžičková, Veliš 2 14
HK0360 Jiří Zima, Sloupno 2 14
HK0248 Petr Hellinger, Dobruška -1 14
HK0176 Miroslav Kracík, Jičín 8 13
HK0014 Michal Kubeček, Hronov 8 13
HK0010 Vítězslav Šolc, Machov 8 13
HK0316 Radek Tauchmann, Dolní Branná 8 13
HK0201 Milan Dušek, Týniště 5 13
HK0187 Jan Halčák, Jičín 5 13
HK0322 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 5 13
HK0295 Zdeněk Jiránek, Volanov 5 13
HK0024 Miroslav Pácalt, Kramolna 5 13
HK0025 Vlasta Pácaltová, Kramolna 5 13
HK0011 Petr Šolc, Machov 5 13
HK0015 Veronika Taufmanová, Jizbice 5 13
HK0235 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 13
HK0287 Tomáš Vrbecký, Trutnov 5 13
HK0177 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 5 13
HK0050 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí 5 13
HK0184 Iveta Dejlová, Jičín 2 13
HK0154 Zdenka Havránková, Hradec Kr. 2 13
HK0293 Zdeněk Hůlek, Trutnov 2 13
HK0231 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 13
HK0257 Karel Kábrt, Trutnov 2 13
HK0064 Oto Klicpera, Otovice 2 13
HK0065 Tomáš Klicpera, Otovice 2 13
HK0321 Michal Kozák, Hradec Kr. 2 13
HK0013 Miloš Kubík, Hronov 2 13
HK0029 Maria Polomská, Č. Skalice 2 13
HK0032 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 2 13
HK0305 Milan Sůra, Dolní Branná 2 13
HK0395 Tomáš Houška, Jičín 0 13
HK0268 Jaroslav Birke, Trutnov -1 13
HK0047 Zdeněk Frýba, Hronov -1 13
HK0292 Leoš Herout, Trutnov -1 13
HK0120 Zuzana Pácaltová, Jičín -1 13
HK0224 Lukáš Spáčil, Ostrava -1 13
HK0128 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby -1 13
HK0317 Martina Tauchmannová, Dolní Branná -1 13

OKRESNÍ PŘEBOR (247. – 338. místo)

HK0352 Vladimír Racek, Hradec Kr. 2 12
HK0110 Václav Špaček, Hradec Kr. 2 12
HK0204 Martin Cílek, Hradec Kr. 0 12
HK0266 Ladislav Köszegi, Trutnov 0 12
HK0091 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 2 11
HK0082 Naďa Zimová, Prasek 2 11
HK0164 Jindra Kolumpek, Jičín 0 11
HK0163 Zdenka Kolumpková, Jičín 0 11
HK0189 Jaroslav Patřín, Lužany 0 11
HK0348 Marek Růžička, Veliš -1 11
HK0369 Jitka Štemberová, Hradec Kr. -1 11
HK0324 Monika Hádková, Hradec Kr. 8 10
HK0166 Miloš Jón, Chomutice 8 10
HK0209 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 5 10
HK0034 Josef Matha, Olešnice 5 10
HK0389 Vítězslava Pípová, N. Bydžov 5 10
HK0106 Jiří Pokora, Hradec Kr. 5 10
HK0002 Martin Rutar, Náchod 5 10
HK0069 Lenka Taichmanová, Prasek 5 10
HK0155 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 5 10
HK0288 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 5 10
HK0077 Eduard Důbrava, Petrovice 2 10
HK0098 David Hric, Hradec Kr. 2 10
HK0243 Milan Koty, Č. Meziříčí 2 10
HK0320 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 2 10
HK0036 Marek Matha, Olešnice 2 10
HK0062 Aneta Nyčová, Náchod 2 10
HK0232 Josef Plachetka, Houdkovice 2 10
HK0039 Augustin Šála, Police n. M. 2 10
HK0100 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. 2 10
HK0149 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 2 10
HK0346 Míša + Marek Lokvencovi, V. Poříčí 0 10
HK0134 Jiří Bílek, Libčany -1 10
HK0277 Gert Böhnisch, Mladé Buky -1 10
HK0057 Josef Čermák, V. Poříčí -1 10
HK0169 Otakar Fendrych, Brdo -1 10
HK0241 Libor Hladík, Nový Hrádek -1 10
HK0061 Milan Jakubec, Náchod -1 10
HK0254 Jiří Kopecký, Č. Meziříčí -4 10
HK0170 Lukáš Skrbek, Brdo -4 10
HK0114 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 5 9
HK0112 Jan Bičiště, Hradec Kr. 5 9
HK0384 Ivoš Dius, V. Poříčí 5 9
HK0394 Vladislav Kuchař, Rychnov 5 9
HK0393 Marie Kuchařová, Rychnov 5 9
HK0386 Johana Hanušová, Hradec Kr. 2 9
HK0202 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 5 8
HK0342 Jiří Urban, V. Poříčí 5 8
HK0284 Petr Vondráček, Trutnov 5 8
HK0339 Josef Hofman, Černčice 2 8
HK0338 Zdena Hofmanová, Černčice 2 8
HK0351 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 2 8
HK0092 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 2 8
HK0344 Ladislav Zástava, Hronov 2 8
HK0398 Milan Lacina, Vysočany 0 8
HK0223 Jana Mazurová, Doudleby 0 8
HK0383 Petr Mesner, Úpice 0 8
HK0145 Kamil Žák, Hradec Kr. 0 8
HK0143 Roman Žák, Hradec Kr. 0 8
HK0146 Monika Žáková, Hradec Kr. 0 8
HK0286 Soňa Kábrtová, Trutnov 8 7
HK0218 Miloš Dohnálek, Rychnov 5 7
HK0354 Petr Voženílek, Lhota p. L. 5 7
HK0040 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. 5 7
HK0037 Jaroslav Čálek, Police n. M. 2 7
HK0153 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 2 7
HK0017 Radka Kubečková, Hronov 2 7
HK0137 Jiří Pešek, Hradec Kr. 2 7
HK0300 Zdena Pivková, Trutnov 2 7
HK0225 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 7
HK0095 Milan Toušek, Týniště 2 7
HK0096 Pavel Žák, Předměřice 2 7
HK0345 Michal Lokvenc, V. Poříčí 0 7
HK0136 Hana Bílková st., Libčany -1 7
HK0240 Bořek Krejčí, Solnice -1 7
HK0228 Oldřich Kubec, Rychnov -1 7
HK0331 Zdeněk Matura ml., Libštát -1 7
HK0296 Milena Püschelová, Trutnov -1 7
HK0307 Petr Sůra, Dolní Branná -1 7
HK0303 Jan Zirm, Vrchlabí -1 7
HK0023 Zdeněk Rainet, V. Poříčí -4 7
HK0022 Eva Rainetová, V. Poříčí -4 7
HK0043 Vladimír Seidel, V. Poříčí -4 7
HK0049 Jiří Soukal, Hronov -4 7
HK0071 Josef Taichman, Prasek -4 7
HK0388 Milan Čapek, Podoliby 5 6
HK0334 Pavel Kejzlar st., Úpice 0 6
HK0367 Tomáš Kesl, Hradec Kr. 0 6
HK0387 Pavel Bahník, Třebechovice -1 6
HK0382 Josef Jirásek, H. Radechová -1 6
HK0392 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 6
HK0341 Otakar Novák, Ronov n. D. -1 6

LIGA AMATÉRŮ (339. – 392. místo)

HK0365 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. 5 5
HK0357 Michal Chlad, Kosičky 5 5
HK0312 Jana Kotyková, Dolní Branná 5 5
HK0336 Radmila Novotná, Černčice 5 5
HK0405 Tereza Ozdinová, Osenice 5 5
HK0314 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 5
HK0353 Josef Futera, Petrovice 2 5
HK0364 Marie Hanušová, Hradec Kr. 2 5
HK0376 Milena Koblicová, Vamberk 2 5
HK0350 Josef Kotnik, Chyjice 2 5
HK0221 Michaela Havlíková, Č. Meziříčí 0 5
HK0385 Jiří Krista, Hronov 0 5
HK0222 Milan Mazura, Doudleby 0 5
HK0144 Kamila Žáková, Hradec Kr. 0 5
HK0362 Jan Hrdlička, Hradec Kr. -1 5
HK0313 Jana Jirková, Dolní Branná -1 5
HK0063 Jiří Baše, Č. Kostelec -4 5
HK0199 Karel Kindl, Třebechovice 5 4
HK0310 Miloslav Nykl, Dolní Branná 5 4
HK0227 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 4
HK0147 Jan Bílek, Praskačka 2 4
HK0219 Ludmila Dohnálková, Rychnov 2 4
HK0035 Jaroslava Mathová, Olešnice 2 4
HK0304 Jan Sůra, Dolní Branná 2 4
HK0267 Zdeněk Korčák, Trutnov 0 4
HK0361 Jan Vítek, Hradec Kr. 0 4
HK0255 Petr Dekov, Přepychy -1 4
HK0060 Josef Jakubec, Náchod -1 4
HK0403 Michal Jiránek, Dolní Branná -1 4
HK0311 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná -1 4
HK0135 Hana Bílková ml., Libčany -4 4
HK0089 Vlastimil Gabriel, Vinary -4 4
HK0093 Tibor Platinský, Kr. Lhota -4 4
HK0306 Robert Sůra, Dolní Branná -4 4
HK0005 Jakub Svatoš, Zlíčko -4 4
HK0372 Milan Štěrba, Chlumec -1 3
HK0358 Radek Chlad, Kosičky 5 2
HK0406 Josef Holub, Doudleby 2 2
HK0045 Jiří Hanzl, Žďárky 0 2
HK0404 Josef Jiránek, Dolní Branná 0 2
HK0400 Václav Kameník, Jičín 0 2
HK0347 Marek Lokvenc, V. Poříčí 0 2
HK0399 Jaroslav Macek, Č. Kostelec 0 2
HK0220 Matěj Mazura, Doudleby 0 2
HK0215 Jiří Vyšehrad, Týniště 0 2
HK0280 Linda Zieminská, Trutnov 0 2
HK0279 Darek Zieminski, Trutnov 0 2
HK0301 Michal Koldovský, Kunčice n. L. 2 1
HK0124 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 2 1
HK0099 Petr Kulhánek, Hradec Kr. 2 1
HK0402 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 2 1
HK0156 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 2 1
HK0374 Roman Izák, Opočno 0 1
HK0196 Roman Machač, Hradec Kr. -7 1

ALESPOŇ TO ZKUSILI (393. – 406. místo)

HK0247 Jan Hellinger, Dobruška 2 -1
HK0319 Milena Pitrmanová, Dolní Branná -1 -1
HK0401 Iva Pitrmanová, Dolní Branná 2 -2
HK0396 Eva Svobodová, Jilemnice 0 -2
HK0208 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. -1 -2
HK0212 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -1 -2
HK0239 Stáňa Krejčová, Solnice -1 -4
HK0318 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná -1 -4
HK0140 Věrka Bartošová, Hradec Kr. -7 -4
HK0373 Livia Ščerbaková, Opočno 0 -6
HK0315 Jitka Márynková, Dolní Branná -4 -7
HK0172 Helena Fendrychová, Brdo -1 -11
HK0213 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -7 -11
HK0197 Daniel Machač, Hradec Kr. -4 -14

Autor: Redakce

24.1.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Nahodil Náchod konečně motory?

Neštěstí na Pražské. Pod koly kamionu zemřela žena
14

Neštěstí na Pražské. Pod koly kamionu zemřela žena

AKTUALIZOVÁNO

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité. 

Provoz na pěší zóně Kamenice se bude regulovat sloupkem

Náchod - Náchodskou Kamenici, která je označená jako pěší zóna, plní stále více automobilů. Vedení města proto rozhodlo o opětovném nainstalování výsuvného sloupku v místě výjezdu z ulice Kamenice do okružní křižovatky u Itálie.

Dálnice zadarmo? Ministerstvo může rozhodnout v příštím roce

Královéhradecko - Kraj a město se snaží prosadit bezplatné využívání některých úseků dálnic v regionu.

Noční jezdec se posilnil alkoholem. Hlídka ho zastavila poblíž domu

Náchod - Když se čtyřiačtyřicetiletý muž z Náchoda svým Oplem Corsa vracel o půl jedné v noci domů, zastavila ho jen kousek před cílem policejní hlídka pořádkové policie.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení