Prosíme vítěze, aby se ozval Deníku na telefonní číslo 724 717 854, kde se dohodneme na převzetí ceny.
V čele průběžného pořadí se stále drží Miloš Šenkýř z Dobrušky, ale na něho se už mocně dotahuje další dobrušský hráč Aleš Hašek. Ten na průběžného lídra ztrácí pouhé dva body. Třetí místo drží Jan Pavliš.
Výsledky zápasů 8. kola Zimní Tip ligy
1. Finsko – Česká republika (3:0) 1
2. Švédsko – Rusko (1:4) 2
3. Česká republika – Rusko (2:1) 1
4. Švédsko – Finsko (2:5) 2
5. Benátky n. J. – Hradec Králové (2:5) 2
6. Litoměřice – Jihlava (4:1) 1
7. Havlíčkův Brod – Ústí n. L. (2:4) 2
8. Šumperk – Kadaň (2:2) 0
9. Most – Třebíč (1:4) 2
10. Beroun – Olomouc (1:2) 2
Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 48 branek.
Průběžné pořadí po 6. kole
NHL (1. – 6. místo)
HK0237 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 55
HK0256 Aleš Hašek, Dobruška 8 53
HK0133 Jan Pavliš, Radvanice 8 46
HK0058 Bohuslava Regnerová, Žďárky 8 43
HK0051 Josef Čepelka, V. Poříčí 11 40
HK0175 František Lachman, Jičín 8 40
KHL (7. – 23. místo)
HK0033 Jiří Soukup, Č. Skalice 11 37
HK0052 Karel Černohorský, V. Poříčí 8 37
HK0019 Petr Drašnar, Provodov-Šonov 8 37
HK0216 Monika Kotfaldová, Týniště 8 37
HK0151 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 37
HK0329 Zdeněk Matura st., Libštát 5 37
HK0233 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 37
HK0366 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr. 8 35
HK0337 Petr Hofman, N. Město 5 35
HK0154 Zdenka Havránková, Hradec Kr. 11 34
HK0229 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 11 34
HK0121 Jana Machková, Borohrádek 8 34
HK0079 Zlata Joštová, Zdechovice 5 34
HK0234 Václav Vaněček, Houdkovice 5 34
HK0251 Martin Sosna, Dobruška 2 34
HK0020 Petr Drašnar, Náchod -1 34
HK0190 Václav Tarantík, Smiřice -1 34
EXTRALIGA (24. – 37. místo)
HK0268 Jaroslav Birke, Trutnov 17 31
HK0152 David Havránek, Hradec Kr. 11 31
HK0138 Lenka Hurtová, Trutnov 8 31
HK0016 Bohumil Beneš, Hronov 5 31
HK0081 Olina Pozlerová, Podoliby 5 31
HK0086 Josef Hybner, Poděbrady 2 31
HK0217 Jiří Kotfald, Týniště 2 31
HK0006 Jana Svatošová, Zlíčko 2 31
HK0160 Roman Voldán, Jičín 2 31
HK0056 Josef Fuchs, V. Poříčí -1 31
HK0355 Luboš Chlad, Kosičky 11 29
HK0141 Markéta Šťastná, Hradec Kr. 11 29
HK0183 Helena Dejlová, Jičín 5 29
HK0214 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 29
I. LIGA (38. – 95. místo)
HK0195 Václav Polívka, Hradec Kr. 11 28
HK0021 Roman Rainet, V. Poříčí 11 28
HK0003 Gisela Hlavatá, Náchod 8 28
HK0230 Věra Kubcová, Rychnov 8 28
HK0125 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 8 28
HK0171 Romana Skrbková, Brdo 8 28
HK0203 Miroslav Špaček, Vlčkovice 8 28
HK0235 Václav Vaněček st., Houdkovice 8 28
HK0159 Hana Voldánová, Jičín 8 28
HK0168 Ondřej Jón, Chomutice 5 28
HK0066 Jana Klicperová, Otovice 5 28
HK0054 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí 5 28
HK0270 Josef Pich, Trutnov 5 28
HK0076 Stanislav Vízek, N. Bydžov 5 28
HK0178 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 5 28
HK0238 Jan Krejčí, Solnice 2 28
HK0273 Romana Krulišová, Trutnov 2 28
HK0085 Jaroslav Novotný, Podoliby 2 28
HK0068 Petr Nový, Hradec Kr. 2 28
HK0117 Tomáš Přibyl, Borohrádek 2 28
HK0103 Vojta Doležal, Chlumec -1 28
HK0173 Helena Fendrychová ml., Brdo -1 28
HK0118 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. -1 28
HK0265 Milada Šrůtková, Dvůr Králové -1 28
HK0028 Štěpán Zámečník, N. Město -1 28
HK0210 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. -4 28
HK0271 Eva Pichová, Trutnov -4 28
HK0091 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 0 27
HK0090 Alena Sejtková, Hradec Kr. 0 27
HK0163 Zdenka Kolumpková, Jičín 8 26
HK0356 Renata Chladová, Kosičky 5 26
HK0206 Monika Cílková, Hradec Kr. -1 26
HK0102 Marie Buřičová, Chlumec 11 25
HK0036 Marek Matha, Olešnice 11 25
HK0105 Aleš Doležal, Chlumec 8 25
HK0231 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 8 25
HK0167 Pavlína Jónová, Chomutice 8 25
HK0291 Václav Herout, Trutnov 5 25
HK0245 Juraj Jirásek, Sněžné 5 25
HK0282 Zdeněk Jón, Trutnov 5 25
HK0139 Jan Kouba, Třebechovice 5 25
HK0150 Vojta Kříž, Převýšov 5 25
HK0328 Ondřej Matura, Libštát 5 25
HK0030 Silvestr Polomský, Č. Skalice 5 25
HK0297 Klaus Püschel, Trutnov 5 25
HK0174 Vlastimil Sudek, Libuň 5 25
HK0242 Bohuslav Šolín, Val 5 25
HK0053 Hana Zvoníčková, V. Poříčí 5 25
HK0309 Libor Čvančara, Dolní Branná 2 25
HK0263 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 2 25
HK0298 Jaroslav Hůlek, Trutnov 2 25
HK0078 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 2 25
HK0064 Oto Klicpera, Otovice 2 25
HK0122 Martin Košnár, Hradec Kr. 2 25
HK0055 Hana Nejedlá, V. Poříčí 2 25
HK0198 Dana Machačová, Hradec Kr. -1 25
HK0109 Jaroslav Čížek, Dubenec -4 25
HK0108 Jitka Čížková, Dubenec -4 25
II. LIGA (96. – 140. místo)
HK0041 Oldřich Lelek, Hronov 8 24
HK0042 Vlasta Lelková, Hronov 8 24
HK0113 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. -1 24
HK0338 Zdena Hofmanová, Černčice 8 23
HK0363 Josef Dvořák, Třebechovice 5 23
HK0165 Katka Rozsypalová, Jičín 5 23
HK0181 Alois Dejl, Jičín 2 23
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 0 23
HK0032 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 11 22
HK0276 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 8 22
HK0057 Josef Čermák, V. Poříčí 8 22
HK0249 Vladimír Gutler, Dobruška 8 22
HK0211 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 5 22
HK0087 Jaroslava Bradnová, Podoliby 5 22
HK0101 Miroslav Buřič st., Chlumec 5 22
HK0127 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 5 22
HK0088 Marcel Gabriel, Vinary 5 22
HK0126 Roman Hýsek, Hradec Kr. 5 22
HK0272 Tomáš Kruliš, Trutnov 5 22
HK0260 Jaroslav Mikeš, Dvůr Králové 5 22
HK0155 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 5 22
HK0185 Tereza Halčáková, Osenice 2 22
HK0027 Jaromír Líska, N. Město 2 22
HK0278 Mirek Mrázek, Trutnov 2 22
HK0308 Alfréd Sacher, Dolní Branná 2 22
HK0132 Jan Suchý, Radvanice 2 22
HK0007 Radek Svatoš, Zlíčko 2 22
HK0188 Lenka Dejlová, Louny -1 22
HK0179 Zdeněk Maxmilián, Jeřice -1 22
HK0067 Pavel Sazka, N. Bydžov -1 22
HK0130 Vítězslav Schafránek, Radvanice -1 22
HK0326 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. -4 22
HK0207 František Bartoška, Hradec Kr. 5 21
HK0205 Petr Cílek, Hradec Kr. 8 20
HK0379 Jan Gabrle, Trutnov 8 20
HK0348 Marek Růžička, Veliš 8 20
HK0082 Naďa Zimová, Prasek 8 20
HK0368 Bohuš Nosek, Solnice 5 20
HK0340 Petra Nováková, Machov 5 20
HK0370 Jan Štembera, Hradec Kr. 5 20
HK0375 Miroslav Jedlinský, Rychnov 2 20
HK0371 Jaroslav Machač, Chlumec 2 20
HK0359 Eva Zimová, Sloupno 2 20
HK0083 Radek Zima, Prasek 0 20
HK0252 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. -1 20
KRAJSKÝ PŘEBOR (141. – 209. místo)
HK0128 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 11 19
HK0299 Karel Havelka, Trutnov 8 19
HK0193 Petr Koza, Hradec Kr. 8 19
HK0192 Jana Kozová, Hradec Kr. 8 19
HK0094 Aleš Hojer, Hradec Kr. 5 19
HK0166 Miloš Jón, Chomutice 5 19
HK0065 Tomáš Klicpera, Otovice 5 19
HK0123 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 5 19
HK0330 Ludmila Maturová, Libštát 5 19
HK0180 Jaroslav Maxmiliánová, Jeřice 5 19
HK0253 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 5 19
HK0024 Miroslav Pácalt, Kramolna 5 19
HK0025 Vlasta Pácaltová, Kramolna 5 19
HK0232 Josef Plachetka, Houdkovice 5 19
HK0161 František Polák, Jičín 5 19
HK0177 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 5 19
HK0194 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 2 19
HK0148 Milada Bílková, Praskačka 2 19
HK0209 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 2 19
HK0292 Leoš Herout, Trutnov 2 19
HK0275 Marie Holá, Trutnov 2 19
HK0274 Pavel Holý, Trutnov 2 19
HK0261 Pavel Horák, Dvůr Králové 2 19
HK0107 Lenka Hrbková, Pardubice 2 19
HK0084 Josef Pozler, Podoliby 2 19
HK0009 Vítězslav Šolc st., Machov 2 19
HK0397 Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté 0 19
HK0182 Martin Dejl, Louny -1 19
HK0116 Michal Přibyl, Borohrádek -1 19
HK0119 Lenka Přibylová, Hradec Kr. -1 19
HK0110 Václav Špaček, Hradec Kr. -1 19
HK0158 Marta Voldánová, Jičín -1 19
HK0018 Hana Benešová, Hronov -4 19
HK0250 Jaroslav Gutler, Hradec Králové -4 19
HK0317 Martina Tauchmannová, Dolní Branná -4 19
HK0398 Milan Lacina, Vysočany 11 18
HK0281 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 0 18
HK0344 Ladislav Zástava, Hronov 8 17
HK0289 Roman Nývlt, Trutnov 2 17
HK0072 Miroslav Kořínek, St. Bydžov 0 17
HK0073 Ondřej Pařízek, St. Bydžov 0 17
HK0031 Jan Runštuk, V. Jesenice 0 17
HK0075 Radek Schovánek, St. Bydžov 0 17
HK0324 Monika Hádková, Hradec Kr. 11 16
HK0023 Zdeněk Rainet, V. Poříčí 11 16
HK0277 Gert Böhnisch, Mladé Buky 8 16
HK0218 Miloš Dohnálek, Rychnov 8 16
HK0059 Jan Jakubec, Náchod 8 16
HK0106 Jiří Pokora, Hradec Kr. 5 16
HK0026 Aneta Rýdlová, Náchod 5 16
HK0011 Petr Šolc, Machov 5 16
HK0287 Tomáš Vrbecký, Trutnov 5 16
HK0096 Pavel Žák, Předměřice 5 16
HK0136 Hana Bílková st., Libčany 2 16
HK0201 Milan Dušek, Týniště 2 16
HK0323 Jan Hanuš, Hradec Kr. 2 16
HK0004 Sabina Hlavatá, Meziměstí 2 16
HK0294 Naďa Hůlková, Trutnov 2 16
HK0080 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 16
HK0311 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 2 16
HK0100 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. 2 16
HK0333 Michal Česák, Hradec Kr. 0 16
HK0262 Petra Hlušičková, Dvůr Králové -1 16
HK0162 Dagmar Poláková, Jičín -1 16
HK0226 Josefa Suchánková, Potštejn -1 16
HK0050 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí -1 16
HK0095 Milan Toušek, Týniště -4 16
HK0269 Marek Birke, Trutnov -7 16
HK0244 Josef Kotyška, Nový Hrádek -7 16
KRAJSKÁ SOUTĚŽ (210. – 278. místo)
HK0386 Johana Hanušová, Hradec Kr. 11 15
HK0391 Pavel Marek, Rychnov 8 15
HK0204 Martin Cílek, Hradec Kr. 5 15
HK0384 Ivoš Dius, V. Poříčí 5 15
HK0367 Tomáš Kesl, Hradec Kr. 5 15
HK0112 Jan Bičiště, Hradec Kr. 2 15
HK0393 Marie Kuchařová, Rychnov 2 15
HK0114 Jiří Bičiště, Hradec Kr. -1 15
HK0111 Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr. -1 15
HK0339 Josef Hofman, Černčice 14 14
HK0376 Milena Koblicová, Vamberk 8 14
HK0377 Jan Koblic, Vamberk 5 14
HK0164 Jindra Kolumpek, Jičín 5 14
HK0248 Petr Hellinger, Dobruška 2 14
HK0342 Jiří Urban, V. Poříčí 2 14
HK0302 Milan Koldovský, Kunčice n. L. 0 14
HK0074 Erik Pařízek, St. Bydžov 0 14
HK0040 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. 0 14
HK0142 Lenka Čermáková, Petrovice -1 14
HK0335 Jaroslav Kuchař, Náchod -1 14
HK0129 Milan Řehák, Libotov -1 14
HK0285 Jarmila Vondráčková, Trutnov -1 14
HK0043 Vladimír Seidel, V. Poříčí 11 13
HK0061 Milan Jakubec, Náchod 8 13
HK0013 Miloš Kubík, Hronov 8 13
HK0124 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 8 13
HK0352 Vladimír Racek, Hradec Kr. 8 13
HK0039 Augustin Šála, Police n. M. 8 13
HK0156 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 8 13
HK0077 Eduard Důbrava, Petrovice 5 13
HK0153 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 5 13
HK0293 Zdeněk Hůlek, Trutnov 5 13
HK0259 Jaromír Kött, Dvůr Králové 5 13
HK0320 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 5 13
HK0200 Aleš Kupka, Čánka 5 13
HK0034 Josef Matha, Olešnice 5 13
HK0331 Zdeněk Matura ml., Libštát 5 13
HK0044 Jan Regner, Žďárky 5 13
HK0305 Milan Sůra, Dolní Branná 5 13
HK0012 Jan Šolc, Machov 5 13
HK0149 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 5 13
HK0288 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 5 13
HK0134 Jiří Bílek, Libčany 2 13
HK0008 Míra Ducháč, Ml. Boleslav 2 13
HK0169 Otakar Fendrych, Brdo 2 13
HK0264 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 2 13
HK0295 Zdeněk Jiránek, Volanov 2 13
HK0283 Otakar Jón, Trutnov 2 13
HK0325 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 2 13
HK0176 Miroslav Kracík, Jičín 2 13
HK0327 Lukáš Matura, Libštát 2 13
HK0097 Radek Sejtko, Hradec Kr. 2 13
HK0258 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové 2 13
HK0131 Marta Suchá, Radvanice 2 13
HK0304 Jan Sůra, Dolní Branná 2 13
HK0157 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 13
HK0014 Michal Kubeček, Hronov 0 13
HK0015 Veronika Taufmanová, Jizbice 0 13
HK0236 Jaroslav Macek, Dobruška -1 13
HK0300 Zdena Pivková, Trutnov -1 13
HK0029 Maria Polomská, Č. Skalice -1 13
HK0010 Vítězslav Šolc, Machov -1 13
HK0070 Martin Taichman, Prasek -1 13
HK0038 Jaroslav Valchař, Police n. M. -1 13
HK0048 Milan Bitnar, Hronov -4 13
HK0390 Jiří Pípa, N. Bydžov 2 12
HK0266 Ladislav Köszegi, Trutnov 0 12
HK0002 Martin Rutar, Náchod 0 12
HK0092 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 0 12
OKRESNÍ PŘEBOR (279. – 321. místo)
HK0357 Michal Chlad, Kosičky 8 11
HK0336 Radmila Novotná, Černčice 8 11
HK0378 Iva Dohnálková, Rychnov 5 11
HK0284 Petr Vondráček, Trutnov 5 11
HK0350 Josef Kotnik, Chyjice 2 11
HK0349 Helena Růžičková, Veliš 2 11
HK0387 Pavel Bahník, Třebechovice 0 11
HK0189 Jaroslav Patřín, Lužany 0 11
HK0184 Iveta Dejlová, Jičín -4 11
HK0219 Ludmila Dohnálková, Rychnov 11 10
HK0062 Aneta Nyčová, Náchod 8 10
HK0170 Lukáš Skrbek, Brdo 8 10
HK0227 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 10
HK0306 Robert Sůra, Dolní Branná 8 10
HK0005 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 10
HK0316 Radek Tauchmann, Dolní Branná 8 10
HK0303 Jan Zirm, Vrchlabí 8 10
HK0046 Tomáš Hašpl, V. Poříčí 5 10
HK0098 David Hric, Hradec Kr. 5 10
HK0196 Roman Machač, Hradec Kr. 5 10
HK0257 Karel Kábrt, Trutnov 2 10
HK0017 Radka Kubečková, Hronov 2 10
HK0120 Zuzana Pácaltová, Jičín 2 10
HK0389 Vítězslava Pípová, N. Bydžov 2 10
HK0187 Jan Halčák, Jičín -1 10
HK0241 Libor Hladík, Nový Hrádek -1 10
HK0395 Tomáš Houška, Jičín -1 10
HK0191 Václav Tarantík ml., Smiřice -1 10
HK0186 Kateřina Halčáková, Louny -4 10
HK0290 Michal Herout, Trutnov -7 10
HK0404 Josef Jiránek, Dolní Branná 0 9
HK0346 Míša + Marek Lokvencovi, V. Poříčí 0 9
HK0372 Milan Štěrba, Chlumec -1 9
HK0382 Josef Jirásek, H. Radechová -4 9
HK0358 Radek Chlad, Kosičky 8 8
HK0369 Jitka Štemberová, Hradec Kr. 8 8
HK0199 Karel Kindl, Třebechovice 5 8
HK0301 Michal Koldovský, Kunčice n. L. 0 8
HK0223 Jana Mazurová, Doudleby 0 8
HK0383 Petr Mesner, Úpice 0 8
HK0412 Jiří Náhlovský, Semily 0 8
HK0364 Marie Hanušová, Hradec Kr. -1 8
HK0381 Jiří Pelák, Dvůr Králové -1 8
LIGA AMATÉRŮ (322. – 366. místo)
HK0286 Soňa Kábrtová, Trutnov 8 7
HK0212 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 8 7
HK0240 Bořek Krejčí, Solnice 5 7
HK0137 Jiří Pešek, Hradec Kr. 5 7
HK0001 Vladimír Čejp, Náchod 2 7
HK0228 Oldřich Kubec, Rychnov 2 7
HK0071 Josef Taichman, Prasek 2 7
HK0143 Roman Žák, Hradec Kr. 0 7
HK0146 Monika Žáková, Hradec Kr. 0 7
HK0361 Jan Vítek, Hradec Kr. -1 7
HK0388 Milan Čapek, Podoliby 2 6
HK0394 Vladislav Kuchař, Rychnov 2 6
HK0399 Jaroslav Macek, Č. Kostelec 2 6
HK0341 Otakar Novák, Ronov n. D. 2 6
HK0037 Jaroslav Čálek, Police n. M. 0 6
HK0345 Michal Lokvenc, V. Poříčí 0 6
HK0202 Bohumil Rulf, Hradec Kr. -1 6
HK0353 Josef Futera, Petrovice 5 5
HK0314 Vlasta Suková, Dolní Branná 2 5
HK0221 Michaela Havlíková, Č. Meziříčí 0 5
HK0385 Jiří Krista, Hronov 0 5
HK0222 Milan Mazura, Doudleby 0 5
HK0380 Jarmila Peláková, Dvůr Králové -1 5
HK0360 Jiří Zima, Sloupno -1 5
HK0246 Dominik Hellinger, Dobruška -4 5
HK0313 Jana Jirková, Dolní Branná -4 5
HK0060 Josef Jakubec, Náchod 8 4
HK0296 Milena Püschelová, Trutnov 5 4
HK0047 Zdeněk Frýba, Hronov 2 4
HK0322 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 2 4
HK0410 Štefan Kotek, Prasek 2 4
HK0321 Michal Kozák, Hradec Kr. 2 4
HK0022 Eva Rainetová, V. Poříčí 2 4
HK0049 Jiří Soukal, Hronov 2 4
HK0408 Dáša Šulcová, Velké Poříčí 2 4
HK0255 Petr Dekov, Přepychy 0 4
HK0362 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 0 4
HK0267 Zdeněk Korčák, Trutnov 0 4
HK0144 Kamila Žáková, Hradec Kr. 0 4
HK0135 Hana Bílková ml., Libčany -1 4
HK0254 Jiří Kopecký, Č. Meziříčí -1 4
HK0104 Miroslav Buřič ml., Chlumec -7 4
HK0334 Pavel Kejzlar st., Úpice 5 3
HK0374 Roman Izák, Opočno 2 3
HK0405 Tereza Ozdinová, Osenice 2 3
ALESPOŇ TO ZKUSILI (367. – 414. místo)
HK0247 Jan Hellinger, Dobruška 11 2
HK0045 Jiří Hanzl, Žďárky 0 2
HK0406 Josef Holub, Doudleby 0 2
HK0243 Milan Koty, Č. Meziříčí 0 2
HK0347 Marek Lokvenc, V. Poříčí 0 2
HK0220 Matěj Mazura, Doudleby 0 2
HK0215 Jiří Vyšehrad, Týniště 0 2
HK0280 Linda Zieminská, Trutnov 0 2
HK0279 Darek Zieminski, Trutnov 0 2
HK0351 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. -1 2
HK0343 Josef Hurdálek, Hronov -4 2
HK0225 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 1
HK0307 Petr Sůra, Dolní Branná 5 1
HK0147 Jan Bílek, Praskačka 2 1
HK0208 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 1
HK0409 Antonie Kotková, Prasek 2 1
HK0411 Jana Vaníčková, Sloupno 2 1
HK0145 Kamil Žák, Hradec Kr. 0 1
HK0035 Jaroslava Mathová, Olešnice -1 1
HK0224 Lukáš Spáčil, Ostrava -1 1
HK0115 Karel Přibyl, Hradec Kr. -4 1
HK0069 Lenka Taichmanová, Prasek -7 1
HK0392 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 0
HK0407 Pavel Purma, Sloupno 2 0
HK0413 Tibor Bouda, Košťálov 0 -1
HK0414 Oldřich Čapek, Jičín 0 -1
HK0354 Petr Voženílek, Lhota p. L. 0 -1
HK0365 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. -4 -1
HK0099 Petr Kulhánek, Hradec Kr. 2 -2
HK0310 Miloslav Nykl, Dolní Branná 2 -2
HK0401 Iva Pitrmanová, Dolní Branná 2 -2
HK0400 Václav Kameník, Jičín 0 -2
HK0396 Eva Svobodová, Jilemnice 0 -2
HK0089 Vlastimil Gabriel, Vinary -1 -2
HK0403 Michal Jiránek, Dolní Branná -1 -2
HK0093 Tibor Platinský, Kr. Lhota -4 -2
HK0063 Jiří Baše, Č. Kostelec 0 -3
HK0312 Jana Kotyková, Dolní Branná -1 -4
HK0315 Jitka Márynková, Dolní Branná -1 -4
HK0172 Helena Fendrychová, Brdo 5 -5
HK0373 Livia Ščerbaková, Opočno 0 -6
HK0402 Hana Pitrmucová, Dolní Branná -4 -11
HK0140 Věrka Bartošová, Hradec Kr. -1 -13
HK0197 Daniel Machač, Hradec Kr. 5 -14
HK0213 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -1 -14
HK0319 Milena Pitrmanová, Dolní Branná -1 -16
HK0239 Stáňa Krejčová, Solnice -4 -16
HK0318 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná -4 -16