Hokejový oddíl TJ Spartak Nové Město nad Metují uspořádá už ve čtvrtek 1. února od 19.00 hodin besedu s Marianem Jelínkem, bývalým hokejovým trenérem, jenž v současné době individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci různých odvětví, zároveň i s podnikateli a manažery, jež koučuje nebo jim v rámci workshopů přednáší.

Hokejisté Náchoda dokázali na domácím ledě obrat o cenný bod druhý tým tabulky z Hlinska. V tabulce však zůstávají jedenáctí.
Parádní přestřelky v Chocni a Novém Městě. Trutnovský Holubec vynuloval obhájce

Mimo jiné je i profesním garantem a vyučujícím v rámci zaměření Psychologie pro manažery na Newton University v Praze. Spolupracoval s Jaromírem Jágrem, dlouhou dobu byl jeho osobním koučem, současně také šéfem letní školy Jágr-team. Je také mentálním koučem Karolíny Plíškové.

TJ Spartak Nové Město nad MetujíTJ Spartak Nové Město nad MetujíZdroj: tjspartak.czNovoměstský klub již jednu besedu s Marianem Jelínkem organizoval a jelikož se první ročník těšil velkému zájmu, rozhodli se tamní funkcionáři navázat jejím volným pokračováním.

Akce se uskuteční o prvním únorovém čtvrtku v novoměstském Kině 70 a zváni jsou nejen trenéři, učitelé a sportovci všech věkových kategorií, ale samozřejmě široká veřejnost. Hokejoví trenéři se navíc mohou zaregistrovat a zakoupit si lístek přes coach managera ČSLH.

Beseda bude trvat dvě až tři hodiny a zmíněný čas může dle hlavního protagonisty návštěvníky „inspirovat, jakkoli obohatit a nebo prostě jen někam posunout“.

beseda s Marianem Jelínkembeseda s Marianem JelínkemZdroj: tjspartak.cz