Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězkou druhého kola se stala Anna Marie Hanušová

Hradec Králové – Druhé kolo oblíbené tipovací soutěže čtenářů Deníku, zimní hokejová Tip liga Královéhradeckého kraje, přinesla hned sedm vítězství hostujících týmů.

16.12.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Šálek

Tato skutečnost vůbec nezaskočila vítězku, kterou se stala ANNA MARIE HANUŠOVÁ Z HRADCE KRÁLOVÉ (startovní číslo HK0362), jež jako jediná získala 17 bodů.

Prosíme úspěšnou tipérku, aby se ozvala sportovní redakci Deníku na telefon 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává pivní balíček od pivovaru Tambor a dále věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého skvělého hokejisty Colorada Avalanche a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Průběžné pořadí po 2. kole

NHL (1. – 14. místo)
HK0251 Milan Dušek, Týniště n. O. 14 23
HK0097 Karel Kindl, Třebechovice 14 23
HK0229 Jiří Kubánek, Dolní Branná 14 23
HK0225 Janek Kubánek, Dolní Branná 14 23
HK0049 Jiří Pelák, Dvůr Králové 14 23
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 14 23
HK0099 Jan Bílek, Praskačka 11 23
HK0132 Jan Hanuš, Hradec Králové 11 23
HK0078 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 11 23
HK0071 Pavel Purma, Sloupno 11 23
HK0045 Jiří Soukup, Česká Skalice 11 23
HK0140 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 11 23
HK0128 Nikola Tvrdková, Hradec Králové 11 23
HK0064 Radek Zima, Prasek 11 23

KHL (15. – 53. místo)
HK0205 Martin Gajdoš, Žacléř 14 20
HK0119 Jan Kulhánek, Hradec Králové 14 20
HK0266 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 11 20
HK0272 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 11 20
HK0276 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 11 20
HK0160 Zdena Hofmanová, Černčice 11 20
HK0341 Roman Hýsek, Hradec Králové 11 20
HK0100 Luboš Chlad, Kosičky 11 20
HK0101 Renata Chladová, Kosičky 11 20
HK0143 Pavel Jaroslav, Hradec Králové 11 20
HK0264 Juraj Jirásek, Sněžné 11 20
HK0174 Erich Kamitz, Chvaleč 11 20
HK0063 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 11 20
HK0075 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 11 20
HK0004 Miloš Kubík, Hronov 11 20
HK0118 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 11 20
HK0181 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 11 20
HK0018 Petr Kylar, Stárkov 11 20
HK0239 Lukáš Matura, Libštát 11 20
HK0130 Bohuš Nosek, Solnice 11 20
HK0122 Miroslav Országh, Nechanice 11 20
HK0074 Olina Pozlerová, Podoliby 11 20
HK0046 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 11 20
HK0150 Václav Tarantík st., Smiřice 11 20
HK0216 Radek Tauchmann, Dolní Branná 11 20
HK0267 Pavel Vacek, Dobruška 11 20
HK0034 Jaroslav Valchař st., Police nad Metují 11 20
HK0340 Eva Zelená, Hradec Králové 11 20
HK0196 Gert Böhnisch, Mladé Buky 8 20
HK0083 Amálka Geletičová, Sloupno 8 20
HK0082 Eleonor Geletičová, Sloupno 8 20
HK0133 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 8 20
HK0103 Radek Chlad, Kosičky 8 20
HK0201 Karel Kábrt, Trutnov 8 20
HK0155 Miloslav Kozák, Hradec Králové 8 20
HK0191 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 8 20
HK0256 Martin Nosek, Solnice 8 20
HK0072 Dana Přibylová, Nový Bydžov 8 20
HK0285 Romana Skrbková, Brdo 8 20

EXTRALIGA (54. – 152. místo)
HK0362 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 17 17
HK0057 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 14 17
HK0098 Milada Bílková, Praskačka 11 17
HK0028 Josef Čepelka, Velké Poříčí 11 17
HK0026 Ivoš Dius, Velké Poříčí 11 17
HK0138 František Dušek, Holohlavy 11 17
HK0279 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 11 17
HK0091 František Hnik st., Lužany n. T. 11 17
HK0027 Jaromír Jirman, Velké Poříčí 11 17
HK0029 Jiří Krista, Hronov 11 17
HK0259 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 11 17
HK0241 Ludmila Maturová, Libštát 11 17
HK0025 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 11 17
HK0252 Jiří Pešek, Hradec Králové 11 17
HK0148 Michal Přibyl, Borohrádek 11 17
HK0037 Vítězslav Šolc, Machov 11 17
HK0112 Martin Taichman, Prasek 11 17
HK0016 Jiří Balcar, Jaroměř 8 17
HK0079 Pavel Brett, Králíky 8 17
HK0338 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 8 17
HK0020 Josef Čermák, Velké Poříčí 8 17
HK0056 Zdena Čermáková, Skřivany 8 17
HK0213 Libor Čvančara, Dolní Branná 8 17
HK0297 Martin Dejl, Louny 8 17
HK0294 Alois Dejl, Jičín 8 17
HK0296 Iveta Dejlová, Jičín 8 17
HK0295 Helena Dejlová, Jičín 8 17
HK0310 Martina Dejlová, Louny 8 17
HK0298 Lenka Dejlová, Louny 8 17
HK0299 Lucie Dejlová, Louny 8 17
HK0001 Richard Ducháč, Úpice 8 17
HK0002 Jana Ducháčová, Úpice 8 17
HK0007 Pippo Dukla, Náchod 8 17
HK0210 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 17
HK0282 Otakar Fendrych, Brdo 8 17
HK0069 Petra Geletičová, Sloupno 8 17
HK0300 Jan Halčák, Jičín 8 17
HK0302 Tereza Halčáková, Osenice 8 17
HK0301 Kateřina Halčáková, Jičín 8 17
HK0141 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 8 17
HK0142 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 8 17
HK0198 Karel Havelka, Trutnov 8 17
HK0125 Ladislav Havránek, Hradec Králové 8 17
HK0013 Sabina Hlavatá, Meziměstí 8 17
HK0108 Martin Hopko, Sendražice 8 17
HK0182 Otakar Jón, Trutnov 8 17
HK0270 Milan Koleno, Dobruška 8 17
HK0262 Milan Koty, České Meziříčí 8 17
HK0228 Libor Kubánek, Dolní Branná 8 17
HK0224 Věra Kubáňková, Dolní Branná 8 17
HK0316 František Lachman, Jičín 8 17
HK0032 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 8 17
HK0043 Josef Matha, Červ. Kostelec 8 17
HK0290 Michal Matura, Semily 8 17
HK0345 Miroslav Matuška, Třesovice 8 17
HK0076 Oldřich Matys, Nový Bydžov 8 17
HK0287 Zdeněk Maxmilián, Jeřice 8 17
HK0303 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 17
HK0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 17
HK0023 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 8 17
HK0080 Jaroslav Novotný, Podoliby 8 17
HK0347 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 8 17
HK0304 Pavel Ozdin, Osenice 8 17
HK0306 Tereza Ozdinová, Osenice 8 17
HK0095 Václav Pilnáček, Jaroměř 8 17
HK0292 František Polák, Jičín 8 17
HK0077 Josef Pozler, Podoliby 8 17
HK0092 Miroslav Rys, Klamoš 8 17
HK0003 Jiří Říha, Úpice 8 17
HK0245 Vítězslav Schafránek, Radvanice 8 17
HK0195 Libor Slezák, Dvůr Králové 8 17
HK0194 Alena Slezáková, Dvůr Králové 8 17
HK0350 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 17
HK0351 Josefa Suchánková, Potštejn 8 17
HK0248 Robert Sůra, Dolní Branná 8 17
HK0309 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 17
HK0305 Stanislav Sýkora, Roveň 8 17
HK0307 Zdeňka Sýkorová, Roveň 8 17
HK0041 Augustin Šála, Police nad Metují 8 17
HK0039 Jan Šolc, Machov 8 17
HK0038 Petr Šolc, Machov 8 17
HK0263 Bohuslav Šolín, Val 8 17
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 8 17
HK0123 Vlastimil Urban, Hradec Králové 8 17
HK0261 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 17
HK0144 Ludvík Vilím, Hradec Králové 8 17
HK0318 Jiří Daříček, Semechnice 5 17
HK0161 Petr Hofman, N. Město n. M. 5 17
HK0190 Marie Holá, Trutnov 5 17
HK0165 Petr Holý, Trutnov 5 17
HK0171 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 17
HK0315 Stanislav Kozák, Železnice 5 17
HK0246 Bořek Krejčí, Solnice 5 17
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 17
HK0325 Luboš Rydrych, Týniště n. O. 5 17
HK0343 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 5 17
HK0113 Josef Taichman, Prasek 5 17
HK0238 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 2 17
HK0126 Michal Tvrdek, Hradec Králové 2 17

I. LIGA (153. – 219. místo)
HK0359 Mirek Ducháč, Mladá Boleslav 14 14
HK0223 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 14 14
HK0360 Marie Hanušová, Hradec Králové 14 14
HK0357 Jakub Svatoš, Zlíčko 14 14
HK0356 Lukáš Svatoš, Zlíčko 14 14
HK0312 Oldřich Čapek, Jičín 11 14
HK0067 Zuzana Pípová, Nový Bydžov 11 14
HK0110 Luboš Radoň, Blešno 11 14
HK0111 Jan Radoň, Blešno 11 14
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 11 14
HK0249 Pavel Bahník, Třebechovice p. O. 8 14
HK0231 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 8 14
HK0273 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 8 14
HK0156 Monika Hádková, Hradec Králové 8 14
HK0090 František Hnik ml., Lužany n. T. 8 14
HK0203 Jaroslav Hůlek, Trutnov 8 14
HK0176 Lenka Hurtová, Trutnov 8 14
HK0327 Martin Izák, Jaroměř 8 14
HK0204 Zdeněk Jiránek, Trutnov 8 14
HK0202 Soňa Kábrtová, Trutnov 8 14
HK0336 Jiří Kotek, Černilov 8 14
HK0116 Petr Koza, Hradec Králové 8 14
HK0153 Michal Kozák, Hradec Králové 8 14
HK0115 Jana Kozová, Hradec Králové 8 14
HK0226 Vladislav Kubánek, Dolní Branná 8 14
HK0022 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 8 14
HK0021 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 8 14
HK0240 Ondřej Matura, Libštát 8 14
HK0040 Petra Nováková, Habřina 8 14
HK0168 Eva Pichová, Trutnov 8 14
HK0199 Zdena Pivková, Trutnov 8 14
HK0055 Miloš Plecháček, Skřivany 8 14
HK0177 Klaus Püschel, Trutnov 8 14
HK0331 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 8 14
HK0036 Vítězslav Šolc st., Machov 8 14
HK0139 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 8 14
HK0260 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 14
HK0058 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 8 14
HK0179 Tomáš Vrbecký, Trutnov 8 14
HK0289 František Vycpálek, Milíčeves 8 14
HK0017 Milan Bitnar, Hronov 5 14
HK0197 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 5 14
HK0192 Hynek Brázda, Trutnov 5 14
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 5 14
HK0136 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 5 14
HK0313 Václav Kameník, Jičín 5 14
HK0154 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 5 14
HK0253 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 5 14
HK0042 Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec 5 14
HK0117 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 5 14
HK0066 Vítězslava Pípová, Nový Bydžov 5 14
HK0044 Silvester Polomský, Česká Skalice 5 14
HK0149 Karel Přibyl, Hradec Králové 5 14
HK0147 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 14
HK0124 Vladimír Racek, Hradec Králové 5 14
HK0011 Lenka Rýdlová, Náchod 5 14
HK0010 Aneta Rýdlová, Náchod 5 14
HK0019 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 5 14
HK0342 Alena Sejtková, Hradec Králové 5 14
HK0284 Helena Skrbková, Brdo 5 14
HK0268 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 14
HK0337 Petr Vacek, Hradec Králové 5 14
HK0070 František Vlášek, Nový Bydžov 5 14
HK0054 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 5 14
HK0183 Leoš Herout, Trutnov 2 14
HK0271 Roman Izák, Opočno 2 14
HK0291 Jaroslav Patřín, Lužany 2 14

II. LIGA (220. – 272. místo)
HK0374 Jan Gabrle, Trutnov 11 11
HK0381 Milan Lustig, Jičín 11 11
HK0088 Roman Machač, Hradec Králové 11 11
HK0354 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 11 11
HK0355 Radek Svatoš, Zlíčko 11 11
HK0358 Jana Svatošová, Zlíčko 11 11
HK0364 Jana Šrytrová, Petrovice 11 11
HK0372 Jan Zirm, Vrchlabí 11 11
HK0232 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 8 11
HK0059 Eduard Důbrava, Petrovice 8 11
HK0227 Libor Hladík, Nový Hrádek 8 11
HK0052 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 8 11
HK0120 Jan Štembera, Hradec Králové 8 11
HK0121 Jitka Štemberová, Hradec Králové 8 11
HK0230 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 8 11
HK0173 Jaroslav Birke, Trutnov 5 11
HK0005 Petr Drašnar, Václavice 5 11
HK0006 Petr Drašnar, Náchod 5 11
HK0339 Zdeňka Dusová, Sendražice 5 11
HK0278 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 5 11
HK0277 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 5 11
HK0060 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 11
HK0131 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 5 11
HK0129 Zdena Havránková, Hradec Králové 5 11
HK0053 Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové 5 11
HK0322 Petr Jedlička, Hradec Králové 5 11
HK0288 Josef Kotnik, Chyjice 5 11
HK0094 Vojtěch Kříž, Převýšov 5 11
HK0250 Aleš Kupka, Čánka 5 11
HK0048 Jaromír Líska, N. Město n. M. 5 11
HK0033 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 5 11
HK0073 Jiří Pípa, Nový Bydžov 5 11
HK0145 Lenka Přibylová, Hradec Králové 5 11
HK0280 Milan Řehák, Libotov 5 11
HK0220 Alfred Sacher, Dolní Branná 5 11
HK0344 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 5 11
HK0321 Radek Sejtko, Hradec Králové 5 11
HK0193 Petr Slezák, Dvůr Králové 5 11
HK0211 Petr Sůra, Dolní Branná 5 11
HK0114 Lenka Taichmanová, Prasek 5 11
HK0134 Oldřich Turek, Hradec Králové 5 11
HK0329 Jindřich Vondráček, Třebechovice 5 11
HK0047 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 5 11
HK0024 R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí 5 11
HK0109 Ivan Dušek, Hradec Králové 2 11
HK0014 Gisela Hlavatá, Náchod 2 11
HK0008 Miroslav Pácalt, Kramolna 2 11
HK0009 Vlasta Pácaltová, Kramolna 2 11
HK0257 Josef Plachetka, Houdkovice 2 11
HK0293 Dagmar Poláková, Jičín 2 11
HK0244 Marta Suchá, Radvanice 2 11
HK0212 Jan Sůra, Dolní Branná 2 11
HK0061 Marcela Gabrielová, Vinary -1 11

KRAJSKÁ LIGA (273. – 330. místo)
HK0065 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 0 9
HK0353 Pavel Holý, Trutnov 0 9
HK0180 Miloš Jirsák, Vrchlabí 0 9
HK0068 Štefan Kotek, Prasek 0 9
HK0084 Renata Munzarová, Sloupno 0 9
HK0254 Pavel Nosek, Solnice 0 9
HK0333 Bohumil Rulf, Hradec Králové 0 9
HK0107 Kamil Žák, Hradec Králové 0 9
HK0106 Roman Žák, Hradec Králové 0 9
HK0104 Monika Žáková, Hradec Králové 0 9
HK0367 Alois Dejl II, Jičín 8 8
HK0365 Marcel Gabriel, Vinary 8 8
HK0385 Josef Hejhal, Kostelec n. Orl. 8 8
HK0369 Martin Hrudík, Dobruška 8 8
HK0366 Josef Hybner, Poděbrady 8 8
HK0368 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 8 8
HK0275 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 8 8
HK0247 Stanislava Krejčová, Solnice 8 8
HK0352 Jaroslav Kuchař, Náchod 8 8
HK0371 Pavel Marek, Rychnov n. K. 8 8
HK0363 Petr Mašek, Čeperka 8 8
HK0162 Radka Novotná, Černčice 8 8
HK0308 Radka Sýkorová, Roveň 8 8
HK0382 Karel Šulc, Lužany 8 8
HK0137 Miloslav Bednařík, Hradec Králové 5 8
HK0326 Aleš Hojer, Hradec Králové 5 8
HK0186 Zdeněk Hůlek, Trutnov 5 8
HK0187 Naďa Hůlková, Trutnov 5 8
HK0102 Michal Chlad, Kosičky 5 8
HK0274 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 8
HK0255 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 5 8
HK0089 Dana Machačová, Hradec Králové 5 8
HK0217 Jitka Márynková, Dolní Branná 5 8
HK0258 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 8
HK0242 Lukáš Žid, Semechnice 5 8
HK0235 Jaroslav Čížek, Dubenec 2 8
HK0233 Josef Hanuš, Dolní Branná 2 8
HK0050 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 2 8
HK0159 Josef Hofman, Černčice 2 8
HK0175 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 2 8
HK0188 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 8
HK0189 Romana Krulišová, Trutnov 2 8
HK0031 Míša Lokvenc, Velké Poříčí 2 8
HK0243 Zdeněk Matura, Libštát 2 8
HK0214 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 2 8
HK0219 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 8
HK0234 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 8
HK0330 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 2 8
HK0283 Lukáš Skrbek, Brdo 2 8
HK0349 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 8
HK0218 Zdena Sůrová, Dolní Branná 2 8
HK0265 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 8
HK0169 Darek Zieminski, Trutnov 2 8
HK0323 Martin Hruška, Hradec Králové -1 8
HK0237 Lenka Hubková, Parbubice -1 8
HK0269 Petr Kain, Dobruška -1 8
HK0324 Vladimír Šťastný, Hradec Králové -1 8
HK0281 Pavel Žák, Předměřice -1 8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (331. – 377. místo)
HK0314 Zdeněk Bajer, Jičín 0 6
HK0105 Kamila Žáková, Hradec Králové 0 6
HK0030 Renata Hrubá, Velké Poříčí 5 5
HK0383 Tomáš Klicpera, Otovice 5 5
HK0386 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 5
HK0373 Petra Kosařová, Trutnov 5 5
HK0370 Pavel Marek, Javornice 5 5
HK0377 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 5 5
HK0378 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 5 5
HK0035 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 5 5
HK0062 Karel Dušek, Prasek 2 5
HK0206 Karel Kratochvíl, Trutnov 2 5
HK0135 Václav Kuchař, Hradec Králové 2 5
HK0087 Daniel Machač, Hradec Králové 2 5
HK0215 Miloslav Nykl, Dolní Branná 2 5
HK0166 Josef Pich, Trutnov 2 5
HK0348 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 5
HK0158 Patrik Špaček, Lochenice 2 5
HK0051 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 2 5
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 2 5
HK0236 Jitka Čížková, Dubenec -1 5
HK0015 Josef Kotyška, Nový Hrádek -1 5
HK0170 Jaroslav Osowiecki, Žacléř -1 5
HK0146 Kateřina Přibylová, Hradec Králové -1 5
HK0200 Kurt Püschel, Žacléř -1 5
HK0178 Milena Püschelová, Trutnov -1 5
HK0221 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná -1 5
HK0209 Milan Sůra, Dolní Branná -1 5
HK0157 Miroslav Špaček, Vlčkovice -1 5
HK0184 Václav Herout, Trutnov -4 5
HK0335 Petr Želiezko, Hradec Králové -4 5
HK0208 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 3
HK0163 Josef Kadeřábek, Jaroměř 0 3
HK0164 Věra Kadeřábková, Jaroměř 0 3
HK0346 Dagmar Krejčová, Nový Bydžov 0 3
HK0334 Jaroslav Trojan, Hradec Králové 5 2
HK0167 Marek Birke, Trutnov 2 2
HK0096 Josef Dvořák, Třebechovice 2 2
HK0361 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 2 2
HK0379 Jana Kotyková, Dolní Branná 2 2
HK0376 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 2 2
HK0380 Vlasta Suková, Dolní Branná 2 2
HK0086 Pavel Sviták, Hradec Králové 2 2
HK0317 Jaromír Jelínek, Jičín -1 2
HK0311 Miroslav Kracík, Jičín -1 2
HK0172 Petr Stierand, Malé Svatoňovice -1 2
HK0127 David Havránek, Hradec Králové -4 2

AMATÉŘI (378. – 387. místo)
HK0207 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0
HK0375 Antonín Nedvědil, Dolní Branná -1 -1
HK0222 Jiří Sacher, Vrchlabí -1 -1
HK0384 Zdeněk Žáček, Úpice -1 -1
HK0286 Helena Fendrychová, Brdo -4 -1
HK0185 Michal Herout, Trutnov -4 -1
HK0320 Jiří Samek, Týniště n. O. -4 -1
HK0328 Tibor Platinský, Kr. Lhota -1 -4
HK0319 Milan Toušek, Týniště n. O. -1 -4

Výsledky tipovaných duelů 2. kola
1.  HC Olomouc – Mountfield HK 1:2 2
2.   HC Vrchlabí – NED Hockey Nymburk 1:4 2
3.  HC BAK Trutnov – SC Kolín 2:4 2
4.  HC Jičín – SK Třebechovice 1:2pp 0
5.  Spartak N. Město n. Met. – Stadion N. Bydžov 4:6 2
6.  HC Jaroměř – HC Náchod 3:5 2
7.  BK Nová Paka – HC Dvůr Králové n. Lab. 3:9 2
8.  HC Skuteč – TJ Sokol Čestice 5:1 1
9.  Sokol Semechnice – HC Wikov Hronov 5:8 2
10.  TJ Lanškroun – SK Třebechovice B 7:4 1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 76 branek.

Autor: Redakce

16.12.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

OKRESNÍ fotbalový výběr Náchoda kategorie U11 vstoupil do nové sezony třetím místem na turnaji ve Rtyni v Podkrkonoší. Výběr U12 odstartoval sezonu vítězstvím na turnaji v Úpici.

Nová sezona začala už také výběrům

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková
11

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Hlasovat lze i pro zesnulého náčelníka krkonošské horské služby

Královéhradecko - Adolfu Klepšovi mohou voliči posílat preferenční hlasy. Nepropadnou. Podle krajského úřadu připadnou straně, za kterou Klepš kandidoval. Přesto je to podle úředníků neobvyklá situace a poslané hlasy lze vnímat pietně či symbolicky.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Z Hronova do Náchod se poběží po šedesáté

Náchod, Hronov - Už 60. ročník silničního běhu Hronov – Náchod se uskuteční v sobotu 21. října.

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení