Arénu dále navštěvují firmy a organizace, jednotlivci, mateřské školy, Dům dětí a mládeže Domino, základní a střední školy nejen z Hronova, ale také z celého Broumovského výběžku. Velké využití přináší Liga neregistrovaných hokejistů, kterou organizuje město. Pro širokou veřejnost bylo v sezóně připraveno třikrát týdně veřejné bruslení a hokejový klub jednou týdně úspěšně organizoval školu bruslení.


Před Mikulášem Wikov aréna s pomocí svého mediálního partnera Českého rozhlasu Hradec Králové zorganizovala veřejné bruslení. První utkání I. a II. Ligy neregistrovaných hokejistů se odehrálo 14. října a bojovalo se O putovní pohár města Hronova. Za celou sezónu se odehrálo 120 utkání po jeden a půl hodině.


V porovnání s loňskou sezónou jsme neměli problémy se sněhem, ale velké potíže s extrémně teplými dny. Tím vzrostly náklady na elektrickou energii. V této sezóně se dobře osvědčila nová časomí ra. Wikov aréna se začala od minulého léta využívat i bez ledu, a to hlavně pro hokejbalový sport. Dále se při Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu ukázalo, že je aréna dobrým zázemím. Od ledna letošního roku vznikl v Hronově nový sportovní oddíl hokejbalu – Hokejbalový sportovní klub Hronov, který arénu využívá od března do září jako domácí stánek.