Diváci měli možnost shlédnout pohádku O Palečkovi, O Budulínkovi a O Šípkové Růžence v podání dětských pěveckých sborů a sólistů z místní Základní umělecké školy. V pohádce O Palečkovi hráli žáci lidově dramatického oboru pod vedením Vladislavy Hajnové, v dalších operkách už pak účinkovali pouze zpěváci - tak, jak to ve skutečných operách bývá. Doprovodná kapela pod vedením Lenky Doležalové, která nejprve hrála ve složení malého komorního orchestru a končila v rockové sestavě, se skládala ze žáků a učitelů ZUŠ Broumov. Celé představení bylo v režii učitelky pěveckého oddělení Kláry Nentvichové.

Pro velký zájem se v Městském divadle Broumov odehraje ještě jedno představení ve čtvrtek 6. dubna od 18hod. Nutná rezervace místa na čísle 777 135 400.

"Všichni diváci byli z představení doslova nadšení. Hráli jsme to také čtyřikrát pro školy a školky. Děti seděly jak zařezané, úplně to prožívaly a učitelky pak prohlásili, že "toto v Broumově ještě nebylo". Tak snad se to podaří i ve čtvrtek," usmívá se Klára Nentwichová.