Od vydání alba zrozeného pod producentským dohledem Dušana Neuwertha (Tata bojs, Kryštof) létají éterem chvalozpěvné přívlastky recenzentů, kteří o desce hovoří jako o propracované.
Skupina se koncem října vydá na celorepublikové klubové turné, které zaštítí t-music. Klíčovým důvodem, proč se nezávislá kapela, která má zvukově i názorově blíž k undergroundu než ke komerci, rozhodla na nabídku operátora kývnout, bylo propojení s portálem www.stage.cz. Ten nabízí mladým začínajícím kapelám prostor pro prezentaci s řadou dalších výhod včetně možnosti předskakovat na turné zavedených skupin. První oslovenou kapelou, která si nováčky z portálu www.stage.cz vezme pod svá tour-křídla, je právě Vypsaná fiXa. Ta si na každý z dvanácti koncertů turné Vypsaná fiXa Fenomén Tour 07 vybere z portfolia portálu po jednom předskokanovi působícím v regionu, ve kterém se dané vystoupení bude konat.
„V kapele jsme čtyři, takže si každý vzal na starost tři města, a teď poslouchá profily a vybírá, co se mu líbí. Bubeník Pítrs má třeba v Ostravě nějakýho hiphopera,“ prozrazuje frontman Vypsané fiXy Márdi.
Šňůra začne poslední říjnový den v ostravském klubu Bumerang a skončí 10. prosince v pražské Lucerně.
Na východě Čech se pardubická FiXa objeví v pátek 16. listopadu v litomyšlské Kotelně a o den později v rockovém klubu U Cikána v Hradci Králové. „Těšíme se moc. Bude to největší turné, co jsme jeli. Dobré to bude navíc v tom, že lístky na všechny koncerty budou stát stovku,“ říká Márdi.