„Galavečer v Paříži“ bude zahájen světelnou show v podání skupiny PA - LI- TCHI – tanec s ohněm, jež se uskuteční na náměstí před Divadlem Dr. Josefa Čížka – Beránkem. Samotná módní show následně proběhne v Beránku.

„Nechte se unést prostředím francouzské módy, inspirovat se novými modely předních francouzských návrhářů a značek,“ zvou pořadatelé na módní přehlídku, na které předvedou nejnovější francouzskou módní kolekci přední české modelky a topmodelky jako například Jitka Válková – Česká Miss 2010, Veronika Machová – Česká Miss World 2010, Hana Věrná – vicemiss 2009, Lucie Smatanová – vicemiss 2009, Dominika Mesarošová, Agáta Hanychová, Vlaďka Erbová či Gabriela Dvořáková.

Francouzskou módu z Boutique Hany Šulcové v Jaroměři si oblíbilo mnoho známých osobností, mezi které patří i paní Livie Klausová, což svědčí o osobitosti francouzské módy, a především o kvalitě Boutique Hany Šulcové.

Celým slavnostním večerem, který ukončí velký ohňostroj, bude provázet oblíbená moderátorská dvojice Těžký pokondr.

V průběhu módní přehlídky zazpívá Tereza Černochová. Hostem večera bude módní návrhář Petr Kalouda, držitel titulu Výtvarník sezóny a člen Akademie módy.

Ve foyeru se o hudební zážitek postará swingová skupina Václav Marek a jeho Blue Star. Na náměstí před Beránkem bude umístěna velkoplošná obrazovka pro diváky, kteří se do sálu nedostanou. (PR)