VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hronovský Ples sportu objektivem Jiřího Macha

Hronov /FOTOGALERIE/ - V sobotu večer 17. března patřil hronovský sál Josefa Čapka převážně sportovcům, jelikož se zde konal „Ples sportu“. Jeho součástí bylo předávání cen běžcům a neregistrovaným hokejistům.

21.3.2012
SDÍLEJ:

V sobotu večer patřil hronovský sál Josefa Čapka převážně sportovcům, jelikož se zde konal „Ples sportu“. Jeho součástí bylo předávání cen běžcům a neregistrovaným hokejistům. Foto: Jiří Mach

Ples zahájila moderátorka večera Jana Házová, která všechny přítomné přivítala a seznámila je s programem večera. Následně všechny přítomné vyzvala k povstání a uctění památky minutou ticha, která byla věnována dlouholetému rozhodčímu ledního hokeje a členu sportovní komise Ligy neregistrovaných hokejistů, který nás navždy 8. března letošního roku opustil.

Po úvodu na pódium nastoupila hudební skupina BTK z Bezděkova nad Metují, která se po celý večer starala o hudební doprovod.

Po taneční sérii nastoupili na parket dívky ze skupiny Fellazz z taneční školy Ballare ze Rtyně v Podkrkonoší s krátkým vystoupením, aby svým temperamentem rozproudily krev všem přítomným, jelikož následoval čas na tanec, než přišla na řadu netrpělivě očekávaná chvíle a to slavnostní vyhlašování vítězů a předávání cen.

Po taneční sérii nastal čas na slavnostní oceňování, kterého se ujali místostarosta Hronova Josef Thér a předseda sportovní komise Ligy neregistrovaných hokejistů Michal Kubeček. Ještě před tím ale byli vyhlášeni nejlepší hronovští běžci loňského závodu Hronov Náchod. V ženské kategorii byla oceněna Veronika Ročková a Romana Brumlichová, v mužské kategorii Jiří Petr.

Ocenění za dlouhodobé služby pro hronovský hokej si převzal Jiří Frýba, který již svou aktivní sportovní činnost ukončil, ale i nadále se intenzivně věnuje práci s mládeží a v současné době vykonává funkci trenéra brankářů.

Následovalo vyhlášení nejlepších hráčů I. A II. Ligy neregistrovaných hokejistů v kategoriích: nejlepší hráč a nejlepší brankář, potom přišlo na řadu ocenění nejlepších družstev. Pro všechny oceněné byl připraven pohár, diplom a láhev šampaňského a pro vítězné týmy putovní poháry.

Na prvním místě v II. lize neregistrovaných hokejistů skončilo družstvo TJ Sokol Horní Radechová. Na dalších místech byly Grafické závody Hronov, Hokej Žďárky 1996 a Police nad Metují.

V I. lize si prvenství vybojovali Prezidenti Hronov, za nimi skončila družstva Matadors, HC Sauer Elektron a Haas-Clowns.

Po taneční sérii přišlo na řadu další taneční vystoupení dívek z taneční školy Balcare, po kterém následovalo překvapení večera, kterým bylo pěvecké vystoupení muzikálového zpěváka Michaela Foreta.

Posledním přerušením zábavy bylo losování tomboly o hodnotné ceny. Potom již pokračovala bujará zábava za doprovodu hudební skupiny BTK do pozdních nočních hodin.

Jiří Mach

 

Autor: Redakce

21.3.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Martin Jiránek

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Před volbami dali přednost rodině a vstoupili do svazku manželského

Janovičky u Broumova - Vhodit volební lístek do volební urny je úkon, který se neděje každý den.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.

Manželé Doležalovi z Náchoda volili v hlavním městě Švédska

Stockholm, Náchod - Eva a Michal Doležalovi z Náchoda měli cestu do Stockholmu naplánovanou už dlouho před volbami. "Nebyla nám však lhostejná naše budoucnost a pokud chci věřit v demokracii, je nutné, aby byla volební účast co nejvyšší," říká maminka třech dětí.

Svůj hlas hodil do volební urny jen pár vteřin před uzavřením volební místnosti

Božanov - Je krátce před čtrnáctou hodinou a do uzavření volebního okrsku zbývají tři minuty.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení