Davide, jak vypadá vyvrcholení příprav na letošního Muže roku ?
Už se vlastně skoro finišuje se scénářem, kde kdo bude sedět. Dnes už přijeli finalisté na Muže roku, tak i o ně musí být postaráno.
Představil jste finalisty Muže roku, jak je hodnotíte ?

Velice mile mě překvapili Slováci, jsou opravdu milí a dobří. Byla s nimi legrace a Češi berou soutěž velmi zodpovědně. Rozhodně jsem s výběrem všech dvanácti finalistů velmi spokojen.

Čeho budou diváci svědky na letošním Muži roku ?
Letos to bude v latinskoamerickém stylu, bude tam řada skvělých osobností jako je Hana Křížková, Magda Malá, Dasha, Ali s Klárou Zaňkovou, Sisa Sklovska a další. Dále kluci budou tančit salsu, což bude určitě velmi zajímavé především pro dámské publikum.

Jsou ještě na tuto akci vstupenky k dispozici?
Na Muže roku bohužel vstupenky nejsou k dispozici, ale diváci mohou sledovat Muže roku na www.ambrosia-tv.cz, kde bude přímý přenos a nebudou ochuzeni o tu atmosféru v sále. Sál není nafukovací a bohužel opravdu nemohu vyhovět všem zájemcům. Na koncert Nadi Urbánkové vstupenky k dispozici budou.

Kdo zasedne v porotě ?
Velmi se těším na Vítka Havliše, Evu Aichmajerovou, Uršulu Klukovou, Nikol Štírovou či Agátu Hanychovou. Dále tam bude Katka Macháčková, Katka Kristelová, Naďa Urbánková. Jsem velmi rád, že přijetí přijala i Petra Paroubková, která bude předsedkyní poroty, a Jana Bobošíková, která je mojí ochránkyní na několika akcích.

Jaké jsou připraveny disciplíny pro finalisty ?
Budou opět stejné a to otázka od poroty, které si letos mohou porotci vymyslet dle svého uvážení, dále představení, volná disciplína na jednu minutu a kluci by měli předvést, jak tančí salsu, což se určitě lidem bude líbit.

Co vás čeká po prázdninách?
Chystám Letní hry na 30. srpna do Jaroměře, kde vystoupí řada osobností a bude tam soutěž v pojídání ašantů. Připravuji do Hronova Galavečer hvězd, který bude zahájen 21. října. Vystoupí při něm dámy naší hudební scény Ilona Csáková, Hana Křížková, Marcela Holanová, Petra Černocká a Naďa Urbánková. Celý tento koncert bude moderovat Aleš Cibulka.