V úvodu plesu přítomné přivítala ředitelka základní školy Věra Řehůřková a popřála všem, kteří si přišli oddechnout od předvánočního shonu, příjemnou zábavu.

Na načerpání inspirace a pobavení přišlo na řadu vystoupení malých začínajících mažoretek z DDM Domino Hronov a taneční vystoupení dětí z prvního stupně ZŠ Hronov. Potom již patřil taneční parket nejen pedagogům, ale i rodičům a dětem, které již povinnou školní docházku ukončily. Nejen k tanci, ale i k poslechu hrála taneční kapela Nacopakband, která dokázala atmosféru v sále pěkně rozproudit. Aby si tanečníci měli možnost oddechnout, byla připravena ještě jedna kulturní vložka, v níž se představily již zkušené mažoretky s ukázkou sestav, se kterými vystupují na soutěžích.

Pro vyhládlé bylo připraveno občerstvení nejen u baru, ale nabízeny byly i výrobky, které zhotovily pro tuto příležitost děti ze základní školy. Samozřejmostí byla i bohatá tombola ve které se skoro pro každého, kdo si zakoupil lístek, něco našlo. Dobrá nálada vydržela do pozdních nočních hodin a tak se zdá, že zkušební první ročník se ujal a do budoucna se z tohoto vánočního setkání stane tradice.

(Jiří Mach)