VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Uctění památky Václava Havla

Náchodsko - Památku Václava Havla mohou uctít obyvatelé náchodského regionu.

23.12.2011
SDÍLEJ:

Řada pietních aktů k uctění památky Václava Havla se uskutečnila v Náchodě. Lidé podepisovali kondolenční listiny, zapalovali svíčky, vedení města položilo věnec před radnici.Foto: DENÍK/ Věra Sýkorová

Broumov - Mimořádná mše svatá za zesnulého bývalého prezidenta Václava Havla se konáv sobotu 24. prosincev podvečer od 18 hodin v kostele sv. Petra a Pavla v Broumově. Po mši zazní hudební rozloučení v podání Ladislava Šikuta (varhany) a Štěpána Přibyla (trubka).

Česká Skalice - K uctění památky Václava Havla se v sobotupřed polednem koná setkání i u kašny na Husově náměstí v České Skalici. Vzpomínka na exprezidenta začne v 11.45 hodin a v poledne zde příchozí budou držet minutu ticha. Od 9 hodin bude ve Fortně Bajo k dispozici kondolenční kniha, kde budete moci vyjádřit své vzpomínky a soustrast.

Hronov - Ještěv pátek 23. prosinceod 9 do 12 hodin můžete v hronovském infocentru podepisovat kondolence v papírové podobě.

Police nad Metují - Ve vestibulu Pellyho domů je od úterý do pátku 23. prosince umístěna kondolenční kniha města Police nad Metují k písemnému vyjádření účasti občanů celého Policka. V pátek, v den státního státního pohřbu, bude pod podloubím radnice zřízeno pietní místo k pokládání květin a zapálení svíček.

Vlkov - Pietní vzpomínku k uctění památky bývalého prezidenta Václava Havla přichystali na páteční 17 hodinu i členové Tělocvičné jednoty Sokol ve Vlkově. „Lidé z obce i okolí mohou na pietním místě zapálit svíčku, připraveny budou také kondolenční listy. Chceme tak i v naší malé obci vzdát čest jedinečnému člověku, který vyznával hodnoty vycházející z vlastenectví stejně jako Sokolové. Ačkoliv Václav Havel nebyl velký sportovec, již jako žák cvičil v Sokole a v červenci 1990 mu vedení obnovené Československé obce sokolské předalo čestné členství - průkazku obnoveného Sokola č. 1,“ uvedla Helena Rezková, členka výboru vlkovské sokolské jednoty. (red)

Autor: Redakce

23.12.2011
SDÍLEJ:
Sobotka - Náchod B

Ve šlágru kola slavila úspěch kostelecká taktika

Počítání volebních hlasů.

V hradeckém kraji vystavili voliči účet i architektům krajské koalice

Těším se na to, co mi život přinese nového, říká Soňa Marková

Náchod - “Výsledky voleb jsou pro mě osobně a hlavně pro KSČM velkým zklamáním. Nečekali jsme, že se hlasy přesunou tak významně ke stranám, které jsou spíše populistické. Ale voliči rozhodli,” říká poslankyně za KSČM Soňa Marková.

Triumf ANO, debakl levice, Bělobrádek uhájil křeslo o 173 hlasů

Královéhradecký kraj - Volby do Poslanecké sněmovny na území Královéhradeckého kraje de facto kopírovaly výsledek v celé České republice. Drtivým způsobem vyhrálo hnutí ANO, těžkou porážku utržily levicové strany.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

Hradec Králové - Lidé v Královéhradeckém kraji jsou odpovědnější a k volbám jich chodívá více, než je celostátní průměr. Letos k volebním urnám dorazilo 63,25 procenta oprávněných voličů.

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Královéhradecko /ROZHOVOR/ - Lídr královéhradecké krajské kandidátky ČSSD Jan Birke svůj post poslance obhájil, ale po skončení voleb a sečtení hlasů bylo vidět, že k radosti má daleko.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení