Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: ČERVENÝ KOSTELEC

Šikovné ruce přispějí Hospici Anežky České

Červený Kostelec - Začátkem října byl v Červeném Kostelci slavnostní vernisáží zahájen devátý ročník prodejní výstavy Šikovné ruce. Výtěžek z výstavy přispěje na zakoupení dorozumívacího zařízení mezi pacienty a ošetřujícími v Hospici Anežky České.

Červený Kostelec má koalici, zná i starostu

Červený Kostelec - Tři sdružení nezávislých kandidátů Spoluobčané, Sdružení nezávislých kandidátů pro rozvoj města a Kostelec pro lidi, se na základě průsečíku programových priorit dohodla na uzavření koalice a společném postupu ve vedení města v dalších čtyřech letech.

Závody provázel psí štěkot

Červený Kostelec /FOTO/ - „Tři, dva, jedna, mush go!", znělo o víkendu u rybníku Brodský. To je tradiční povel, kterým startérka posílala každou posádku na trať 19. ročníku závodů psích spřežení Barney 2014.

Řidičům už se ulevilo, v Kostelci se jezdí po novém

Červený Kostelec - Doprava projíždějící po hlavním silničním průtahu Červeným Kostelcem už se vrací do normálního stavu. To je jistě úleva pro řidiče i pro obyvatele na dosavadních objízdných trasách.

Červený Kostelec vyjednává, k dohodě zatím nedošlo

Červený Kostelec - V Červeném Kostelci volil nové zastupitele každý druhý občan a alespoň jeden mandát získala každá kandidující strana. Nyní probíhají jednání o koalici, která povede město dále.

Strážníci řešili opilého muže na komíně

Červený Kostelec - Jednaosmdesát přestupků potrestali městští strážníci v Červeném Kostelci pokutou nebo domluvou, dále řešili 66 oznámení. Menší počet oznámení však bohužel vyvažovala závažnost některých z nich. Strážníci to uvedli ve zprávě zveřejněné v tomto týdnu.

Voliče vítaly členky komise s úsměvem

Červený Kostelec /FOTO/ - Mladé členky volební komise v jedné ze dvou volebních místností v Základní škole V. Hejny v Červeném Kostelci vítaly první voliče s úsměvem.

Pouť s architekty hledala vhodná řešení

Červený Kostelec - Ještě dopoledne panovala ve městě typická nedělní ospalá atmosféra. To se však změnilo úderem čtrnácté hodiny, kdy se před radnicí začal houfovat dav převážně mladých lidí. Sešlo se tady 88 účastníků Dne architektury.

Rybáři lovili non stop dvaasedmdesát hodin

Červený Kostelec /FOTO/ - V pravé poledne byl v neděli na rybníku Brodský ukončen prestižní kaprařský závod jednotlivců v non stop lovení na sedmdesát dva hodin Regional Carp Classic Cup Daiwa 2014.

Na město se podívají neotřelým pohledem

Červený Kostelec - Ve městě se právě v těchto dne koná (Tý)den architektury, během něhož se architekti spolu se studenty a pedagogy z liberecké Fakulty umění a architektury pokusí podívat na město neotřelým pohledem a přijít s novými podněty.

V Kostelci přerušili dopravu na hlavní tepně

Červený Kostelec - S příchodem října se uzavřela pro veškerou dopravu ulice Náchodská hlavní tepna spojující Náchod s Trutnovskem.

Obyvatelům Červeného Kostelce se nelíbí náměstí

Červený Kostelec - Seriál Deníku před říjnovými komunálními volbami pokračuje. Co trápí obyvatele Červeného Kostelce? Co zde musí řešit?

Hlavní silnici v říjnu zcela uzavřou

Červený Kostelec - Náchodská ulice v Červeném Kostelci bude od 1. do 11. října zcela uzavřena.

Strážníci kontrolovali parkování, přistihli i atleta na veřejném osvětlení

Červený Kostelec - Městská police v Červeném Kostelci v tomto týdnu zveřejnila statistiku o své činnosti za uplynulý měsíc. Ve zprávě mimo jiné připomíná řidičům, že se důsledně zaměřuje na kontrolu parkování.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení