Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: ČERVENÝ KOSTELEC

Hrajte s námi o vstupenky

Červený Kostelec /SOUTĚŽ/ - Už tento čtvrtek 25. února bude zahájena 18. krajská postupová přehlídka amatérského činoherního a hudebního divadla v Červeném Kostelci.

Divadelní festival se pomalu blíží

Červený Kostelec - Prkna, která znamenají svět, ožijí v divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci díky 18. krajské postupové přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla už v příštím týdnu, tedy od 25. do 28. února.

Zraněnou spolujezdkyni transportoval vrtulník

Náchodsko /FOTO/ - K vážné dopravní nehodě došlo v neděli 14. února na silnici mezi Červeným Kostelcem a Náchodem na katastru obce Zábrodí – Končiny.

V Červeném Kostelci či Jaroměři už masky dováděly, jinde teprve vyrazí

Červený Kostelec /FOTO/ - Tuto středu 3. února ulice města v podhůří Krkonoš rozzářil i rozezvučel již tradiční masopustní průvod. Stejně jako v předchozích letech ho opět zorganizovala zdejší základní umělecká škola (ZUŠ).

Žalman & spol. vystoupí na červenokosteleckých prknech

Červený Kostelec - Folková legenda Žalman & spol. se představí posluchačům v divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci už tuto sobotu 6. února od 19:30 hodin.

Chodce porazilo auto. Na chodníku

Červený Kostelec /FOTO/ - O tom, že ani na chodníku nemusí být bezpečno, se ve čtvrtek 28. ledna krátce před 19.00 hodinou přesvědčil jeden z nic netušících chodců. Porazil ho osobní automobil, který vjel ze silnice přímo na chodník.

Projíždějící vlak srazil muže, který se pohyboval v kolejišti

Červený Kostelec - Před půl devátou večer vyjížděli v pondělí tři jednotky hasičů k železniční nehodě, kde došlo ke střetu muže s projíždějícím vlakem. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Náchoda, dobrovolní hasiči z Červeného Kostelce a hasiči HZS podniku Správy železniční dopravní cesty Nymburk.

Za svoz odpadu si v Červeném Kostelci ani letos nepřiplatí

Červený Kostelec - Zdejší obyvatelé mohou být v klidu. Za svoz komunálního odpadu si ani letos nepřiplatí. Informoval o tom referent životního prostředí Štěpán Křeček z červenokosteleckého městského úřadu.

Ani na jubilejním Novoročním běhu rekord trati nepadl

Horní Kostelec /FOTO/ - Už čtyřicet let patří neodmyslitelně k prvnímu lednovému víkendu silniční „Novoroční běh". V letošním ročníku se na start postavilo šedesát běžců.

V Saar Gummi vyvíjí díly pro Porsche

Červený - Kostelec Vývojové oddělení Saar Gummi Czech (SGC) převzalo odpovědnost za vývoj dílů pro značku Porsche a spolupracuje s německou vývojovou centrálou na vývoji pro další značky.

Červený kohout Vánoce nedrží

Horní Kostelec - Vánoční pohodu přerušilo v noci ze Štědrého dne na první svátek vánoční kokrhání červeného kohouta ve čtyřbytovém domě v Horním Kostelci na Náchodsku.

Vánoční dárky shánějí také zloději, ty za ně ale neplatí

Červený Kostelec - Předvánoční období je časem pro shánění dárků pro potěchu těch nejbližších. Dárky se snaží obstarat i různá pochybné individua, a tak je potřebné zvýšit svou ostražitost a důkladněji zabezpečit zejména své nemovitosti.

Dvacet let zmírňují utrpení

Červený Kostelec - V úterý to bylo přesně dvacet let, co se v Červeném Kostelci otevřel hospic Anežky České. Bylo to první zařízení v České republice, které nabídlo kvalitní péči těžce nemocným lidem na sklonku jejich života.

První český hospic v Červeném Kostelci pečuje o nemocné už dvacet let

Červený Kostelec - V úterý 8. prosince uplyne už 20 let od chvíle, kdy byl v Červeném Kostelci otevřený první český hospic Hospic Anežky České. Tím se započala nová éra v kvalitě péče o terminálně nemocné v České republice.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení