Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: ČERVENÝ KOSTELEC

Strážníci řešili krádež uhlí i rozbitou postel

Červený Kostelec - Městská policie nerozdává jen pokuty za špatné parkování, občas musí řešit poněkud neobvyklé případy. Strážnici v Červeném Kostelci za poslední měsíc hasili doutnající odpadkový koš, pokutovali jízdu v protisměru nebo volali sanitku ženě, které se udělalo nevolno.

'Až erotické' snímky do koše nespadly. Podváděl fotograf?

Hradec Králové, Červený Kostelec - Je tu rozpor ve výpovědích souzeného a svědků. Podváděl fotograf Pavel Rohel obžalovaný z výroby dětské pornografie rodiče svých modelů?

Na výstavě ochotníci popřáli souboru dalších 150 let a dlouhá léta divadlu

Červený Kostelec /FOTO/ - „Whisky to je moje gusto, bez whisky mám v srdci pusto, kdyby ji můj táta pil, byl by tu žil mnohem dýl…" Tato chytlavá píseň z filmu i divadelní hry Limonádový Joe ve čtvrtek vpodvečer zněla výstavní síní městského úřadu, kde byla vernisáží zahájena výstava k 150 letům divadelního spolku a 90 letům Divadla J. K. Tyla.

Musheři závodili na Broďáku po dvacáté. Možná ale naposledy

Červený Kostelec - Víkendové závody psích spřežení u rybníku Brodský byly letos jubilejní. Jel se už 20. ročník, ale dvacet let slaví i místní musher klub MC Metuje. To ale nebylo vše. Byl to také ročník s rekordní účastí. Na start se postavilo sto dvacet závodníků, což bylo poprvé v historii zdejších závodů.

Nedbalost způsobila požár čtyřmetrových tújí. Zasahovaly tři jednotky hasičů

Horní Kostelec - Tři jednotky hasičů zasahovaly v neděli 11. října dopoledne při požáru tújí na zahradě rodinného domu v Horním Kostelci. Událost byla na operační středisko Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje ohlášena v 10:44 hodin.

V Červeném Kostelci připravují novou cyklostezku

Červený Kostelec - Před rokem touto dobou vrcholily předvolební hony na hlasů voličů. Vítězové loňských komunálních už měli rok na splnění svých slibů, které lidem před volbami dali. Co se povedlo a co čeká na své řešení? Deník nyní nabízí shrnutí nejvýraznějších událostí v Červeném Kostelci.

Poběží se za dobrou věc. Běh podpoří i starostové

Červený Kostelec - Udělat něco dobrého nejen pro sebe ale i pro druhé můžete již tuto sobotu. Červený Kostelec zažije druhý ročník benefičního Běhu pro hospic Anežky České. Akce se zúčastní světová mistryně v běhu na osm set metrů z roku 1999 Ludmila Formanová.

Přes náměstí běželi koně. Strážníci je honili v ulicích

Červený Kostelec - Pestrou službu mají za sebou strážníci městské policie v Červeném Kostelci za uplynulý měsíc.

Saar Gummi ve znamení investic

Červený Kostelec - Třetí gumárenská mísicí linka doplní stávající dvojici linek již po dvou letech od zahájení provozu mísírny směsí v červenokosteleckém závodě Saar Gummi Czech (SGC). K investici okolo 80 miliónů korun získala firma stavební povolení a následně souhlas koncernové centrály se zahájením nákupního procesu.

Česko-polská spolupráce přinesla hasičům nový vůz a potřebné vybavení

Červený Kostelec – Více jak rok trvá spolupráce českých a polských hasičů z Červeného Kostelce a polského města Ząbkowice Śląskie. Jejich společný projekt, který nyní skončil, jim přinesl celou řadu cenných zkušeností. Absolvovali třeba dovednostní či jazyková školení, pořádaly se rovněž besedy se školáky a při té příležitosti se vydal i česko-polský a polsko-český hasičský slovník.

Exotika tančila v ulicích Červeného Kostelce

Červený Kostelec – Vskutku pestrou podívanou folkloru z celého světa hostil od středy až do neděle Červený Kostelec. Konal se zde 61. Mezinárodní folklorní festival.

Městu nyní vládne 600 tanečníků

Červený Kostelec - Řečtí tanečníci v centru Náchoda, taiwanští zase v Domově odpočinku ve stáří Justynka či na náměstí v Hronově. Takto se folklorní soubory ze zahraničí ukázaly na konci týdne i v jiných místech, než jen v Červeném Kostelci, kde až do neděle vystupují na největším folklorním svátku v zemi 61. Mezinárodním folklorním festivalu.

Kostelec žije až do neděle folklorem z celého světa

Červený Kostelec /FOTO, VIDEO/ - Nástupem tanečníků, slavnostním přivítáním dětmi ze souboru Hadářek a oficiálním zahájením se ve středu v podvečer naplno rozjel 61. Mezinárodní folklorní festival, pětidenní maratón plný tance, hudby a pestrobarevných krojů.

Vyhrajte vstupenky na folklorní festival

Červený Kostelec - Peru, Kostarika, Indonésie, Tchaj-wan či Jižní Korea. To jsou jen vybrané exotické země, jejichž tanečníci v pestrobarevných krojích vystupují až do neděle v Červeném Kostelci.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení