Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: HRONOV

Omezené parkování v centru Hronova se rozšířilo

Hronov - Město přistoupilo k rozšíření omezeného parkování do dalších ulic v centru. Ke změně parkovacího systému došlo nově v ulici Knáhlova, Palackého a Kudrnáčova.

Hotelovka skončí v insolvenci

Hronov - Kdysi po celé republice vyhlášená hotelová škola v Hronově už další studenty asi nevychová. Její třídy se s koncem školního roku zavřou a studenti už se do nich nevrátí. 30. června definitivě provoz školy končí. Proč to tak dopadlo, na to má každý jiný názor.

V Hronově uspořádali pohřeb zdejší hotelové školy

Hronov /FOTO/ - Osud zdejší, dříve široko, daleko vyhlášené hotelové školy je zřejmě zpečetěn. Po dlouhých sto devatenácti letech existence má pravděpodobně před sebou posledních čtrnáct dnů. Debaty o konci školy v posledních dnech vířily dění ve městě a včerejší akt spekulace spíše potvrdil.

U hřiště na plážový volejbal chyběla jen pláž

Hronov /FOTO/ - Stačilo před Jiráskovo divadlo navézt čtyřicet kubíků písku, postavit provizorní mantinely a hřiště pro plážový volejbal bylo na světě. Letos to už bylo třetím rokem, co hronovský volejbalový klub společně s městem a Kulturním a informačním střediskem Hronov tento atraktivní sport na náměstí zorganizoval.

Hronovské jablíčko roztančilo Čapkův sál

Hronov /FOTO/ - O třináctý ročník celostátní přehlídky dětských a mládežnických tanečních kolektivů s mezinárodní účastí Hronovské jablíčko byl opět velký zájem. V hronovském Čapkově sálu se během dne vystřídalo na tanečním parketu 1858 soutěžících.

Hronovský Skřivánek rozezpíval Jiráskovo divadlo

Hronov /FOTO/ - Dětské pěvecké sborečky z mateřských škol náchodského okresu rozezpívaly Jiráskovo divadlo na 21. ročníku „Hronovského Skřivánka". V hudebním programu, jehož letošní téma bylo „Rok s českým Honzou", se představilo osm dětských sborečků.

Výstavba kanalizace postupuje podle plánu, lidé si ale stěžují

Hronov - Na konci března byla uzavřena silnice z Hronova vedoucí přes obec Zbečník směr Červený Kostelec a Trutnov. Důvodem je výstavba nové kanalizace a inženýrských sítí. Po celé délce byl odstraněn povrch vozovky a na několika úsecích se buduje kanalizace a vodovodní přípojky.

Při požáru se dva lidé nadýchali kouře

Hronov - Tři jednotky hasičů zasahovaly minulý čtvrtek u požáru rodinného domu v Divadelní ulici v Hronově. Na místo po ohlášení požáru vyjeli profesionální hasiči z Náchoda, dobrovolní hasiči z Hronova a Velkého Poříčí.

Evropské volby moc netáhnou

Hronov - Zatímco před komunálními nebo parlamentními volbami voliči málem čekají na chodbách, než se otevře volební místnost, o volby do Evropského parlamentu včera 23. května zájem nebyl.

Na trati kraloval Jindřich Král

Kudowa Zdrój, Hronov /FOTO/ - Za vytrvalého deště byl v sobotu v podvečer v lázeňském parku v Kudowě Zdrój odstartován 22. ročník silničního běhu na 21,1 kilometrů půlmaratónu. Běželo se přes hranice do Hronova a zpět.

Výcvik prověřil jarní kondici psů i psovodů

Hronov/Žďárky /FOTO/ - Devětatřicet majitelů psů se svými čtyřnohými miláčky přišlo do žďáreckého areálu kynologického klubu ZKO Hronov na tradiční májový jarní sportovní secvik psů, který pořádal místní klub.

Soutěžte s Deníkem o vstupenky na koncert Petra Spáleného

Hronov - Jedinečný koncert hudebních legend Petra Spáleného a jeho manželky Milušky Voborníkové se uskuteční ve čtvrtek 24. dubna od 20:00 hodin v Čapkově sále v Hronově.

Jarmark s flašinetářem i kolotočem

Hronov - Tradiční velikonoční trhy lákaly po celou neděli zájemce na hronovské náměstí. Zde byla umístěna jejich hlavní část, včetně bohatého doprovodného programu. Zde také stály jako na pořádném jarmarku stánky lidových řemeslníků a dalších prodejců, kteří nabízeli spousty velikonočního zboží.

Na městském úřadě lze zaplatit i kartou

Hronov - Městský úřad se snaží stále zlepšovat služby pro obyvatele, a tak nyní zavedl novinku pro všechny, kteří chtějí uhradit poplatky například za komunální odpad, psa anebo hrobové místo a nechtějí kvůli tomu vybírat z bankomatu. Na finanční odbor se umístil platební terminál, a tak všechny správní i místní poplatky lze nově zaplatit také platební kartou.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení