VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: HRONOV

Požár způsobil škodu za čtyři tisíce, hasiči uchránili majetek za dva miliony

Hronov - Přístřešek popelnice vyrazili hasit v pondělí 20. dubna v noci profesionální hasiči z Náchoda a dobrovolní hasiči z Hronova. K požáru vyjížděli ve 2:26 hodin do Husově ulice v Hronově. Hasiči oheň vzniklý od žhavého popela ihned uhasili.

S Deníkem můžete vyhrát vstupenky na koncert Petry Janů

Hronov - Trojnásobná zlatá slavice, stálice zdejší populární hudby a muzikálová zpěvačka Petra Janů vystoupí se svou skupinou Golem příští úterý 21. dubna od 19.00 hodin v sále Josefa Čapka v Hronově. Posluchači se mohou těšit na známé hity „Není mi už sedmnáct", „Moje malá premiéra", „Říkej mi", „Jedeme dál", ale i na novější skladby z repertoáru zpěvačky.

S Deníkem můžete vyhrát vstupenky na koncert Petry Janů

Hronov - Trojnásobná zlatá slavice, stálice zdejší populární hudby a muzikálová zpěvačka Petra Janů vystoupí se svou skupinou Golem příští úterý 21. dubna od 19.00 hodin v sále Josefa Čapka v Hronově.

Orkán lámal stromy jako sirky, sfoukl i střechy

Náchodsko /FOTO, VIDEO/ - Po úterním silném sněžení během dopoledne, které napáchalo problémy především na silnicích, přišel odpoledne a v noci orkán. Na Náchodsku lámal stromy jako sirky a bral dokonce střechy.

Hendikepovaní s Lotry soutěžili v bowlingu

Hronov - V pátek 6. března se v hronovském Doku uskutečnil závod o Putovní pohár v bowlingu.

Trhy nabídly spousty velikonočního zboží

Hronov /FOTO, VIDEO/ - S nepřeberným množstvím kraslic, proutěných dekorací, velikonočních svícnů, věnečků, květinových aranžmá a spoustou potřebných i nepotřebných drobností zaplavili v neděli hronovské náměstí a přilehlý Čapkův sál trhovci a drobní řemeslníci z celé republiky, aby své zboží nabídli návštěvníkům tradičních velikonočních trhů, které jsou vyhlášené nejen ve městě, ale i v širokém okolí.

Hronov přivedla do varu kapela Supergroup.cz

Hronov /FOTO, VIDEO/ - Publikum udělalo skvělý kotel a na pódiu se odvázali legendy Hrubý, Střihavka, Meier, „Guma" Kulhánek, Pavlíček a Dragoun.

Nový román ze života zaujme především ženy

Hronov /FOTO/ - Když si přečtete prvních pár stránek nové knihy „Na slzy nezbyl čas" od Blanky Faltové, tak prý vás od ní nikdo neodtrhne, dokud ji nedočtete až do konce. Tak okomentovala knihu na slavnostním křtu dlouholetá knihovnice Slávka Vítová.

I senioři to umí rozjet při masopustním veselí

Hronov /FOTO/ -  Zábava není jen výsadou mládí. I senioři se dovedou dobře pobavit a ukázat, že ještě nepatří do starého železa. To předvedli při úterním masopustním reji, který pro ně personál Domova odpočinku ve stáří Justynka uspořádal.

Šmejdy ve městě nechtějí

Hronov - Šmejdům, jak už pojmenování pro ně zlidovělo po filmovém dokumentu režisérky Sylvie Dymákové, ukázali v Hronově červenou kartu. Zakázali tady podomní prodej. S neustálým nabízením toho „nejlepšího" zboží a nebo „nejvýhodnějších" smluv, například na energie, už totiž místní nemají trpělivost.

Hana Zagorová a Petr Rezek stále plní sály

Hronov /FOTO/ - Do posledního místečka zaplněný Čapkův sál přivítal minulý čtvrtek stálice české hudební scény Hanu Zagorovou a Petra Rezka.

Chybí strojaři a technici. Na školách i firmám

Hronov - Když do náchodské společnosti na výrobu elektromotorů hledají šikovného a vzdělaného elektromechanika, je to prý opravdu velký problém.

Na plese města Hronova ocenili osobnosti

Hronov /FOTO/ - Po sedmnácté se v sobotu ponořil Čapkův sál do víru tance. Konal se zde reprezentativní ples města Hronova, na kterém se nejen tančilo, ale oceňovali zde také významné osobnosti města a přilehlých obcí.

Lidé mají malý zájem o rozvoj

Hronov - Město se rozhodlo nechat zpracovat strategický plán rozvoje města do roku 2020. Jeho zpracování bylo zadáno odborné firmě, která ale potřebovala znát potřeby nejen od zástupců města a příspěvkových organizací, ale také od běžných občanů.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT