Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: HRONOV

Vánoční tulení se konalo už popáté

Hronov /FOTO/ - Tradičně na poslední víkend před vánočními svátky uspořádala místní kapela Heebie Jeebies v Čapkově sále už pátý ročník rockového minifestivalu, který nese název „Vánoční tulení".

"Když se objeví soupeř, to mě v práci nabíjí"

Hronov - V seriálu rozhovorů s novými či staronovými představiteli měst na Náchodsku hronovská starostka Hana Nedvědová říká:

Vánoční trhy byly předzvěstí blížících se svátků

Hronov /FOTO/ - V neděli, tradičně týden před adventem, zaplnila prostor na náměstí a v Čapkově sále téměř stovka prodejců a drobných lidových řemeslníků se svými výrobky s vánoční tématikou.

Neváhají pomoci krví. Třeba i osmdesátkrát

Hronov /FOTO/ - Obřadní síň městského úřadu zaplnila v minulém týdnu padesátka bezpříspěvkových dárců krve, aby si na slavnostním setkání převzali medaile prof. MUDr. Jana Jánského.

Senioři znají výsledky svého měsíčního snažení

Hronov - Ani vysoký věk není překážkou pro seniory, aby se zapojili do sportování a udržovali se v kondici, kterou by jim mohl leckdo mladší závidět. Že rozhodně nepatří do „starého železa", ukázali v osmém ročníku soutěže Rotopedtours a Pěškotours, kterou pořádá v domovech pro seniory náchodského okresu sdružení Národní síť podpory zdraví.

V Hronově mají jasno, vedení zde zůstává

Hronov - Středa byla dnem, kdy v několika městech regionu začala ustavující zasedání zastupitelů, kde se volili starostové, místostarostové a rady. Prvním bodem všech zasedání bylo zákonem dané složení slibu všech zastupitelů, kteří museli jednotlivě slib potvrdit jak slovně, tak i písemně.

Zaměstnavatelé ocenili střední školu v Hronově

Hronov - Významné ocenění získala Střední průmyslová škola Hronov od firem Královéhradeckého kraje.

Dohoda o koalici je na spadnutí

Hronov - Na hronovské radnici se zřejmě žádné větší změny nepřipravují. Většina z 48,94 procenta voličů se rozhodla ponechat současné vedení města beze změny.

Složitějšího sčítání se komise nebojí

Náchodsko /FOTO/ - V mnoha případech s velkým napětím očekávané volby do zastupitelstev měst a obcí dnes 10. října začaly. Obyvatelé osmašedesáti obcí a deseti měst na Náchodsku volí ty, kteří po další čtyři roky jejich obce a města povedou a budou rozvíjet. Nebo také ne. Záleží, kdo se na radnice nakonec dostane.

Mladí hasiči předvedli zdatnost během Hronovského poháru

Hronov /FOTO/ - Na čtrnáctý ročník Hronovského poháru mladých hasičů si přijelo poměřit svou připravenost a zdatnost při zdolávání připravených úkolů dvaatřicet pětičlenných hlídek z celého regionu.

Po hronovském ledě se prohání nová rolba

Hronov /FOTO/ - Po dostavbě zimního stadionu byli provozovatelé donuceni dovybavit ho o novou rolbou na úpravu ledu. Nedávno si rolbaři zcela nový stroj převzali od zástupce dodavatele. Novou rolbou je Zamboni Elektric 560 AC.

Hronovští volají po větším bezpečí ve městě

Hronov - Seriál Deníku před říjnovými komunálními volbami pokračuje. Co trápí obyvatele Hronova? Co zde musí řešit?

Zbečnický vandr si nejvíce užívaly děti, na trase je čekala překvapení

Hronov /FOTO/ - S blížícím se závěrem letní turistické sezóny odstartoval v sobotu třetí ročník pochodu „Zbečnický vandr". Start letošního ročníku byl kvůli budování kanalizace ve Zbečníku přesunut do Hronova k tenisovým kurtům. To ale účastníky neodradilo a na pěší trasy se vydalo přes sto turistů, na cyklo trasy vyjelo přes dvacet zapálených vyznavačů šlapání do pedálů.

Zvolte si svého starostu Hronova

Náchodsko - Čas komunálních voleb se blíží. Koho byste rádi viděli v křesle starosty? Vybírat můžete z lídrů kandidátek, a to od úterý 9. září do 3. října.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení