VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: HRONOV

Zloděj ukradl jen čtyři štangle salámů

Hronov - Po dosud nezjištěném zloději, který o víkendu mezi 3. a 5. lednem zřejmě tišil hlad po novoročních oslavách, pátrají policisté z Obvodního oddělení v Hronově.

Občané mohou říci, co by ve městě chtěli

Hronov - Vedení města připravilo v Čapkově sále tři schůzky pro občany, kde se bude veřejně projednávat další strategie rozvoje města Hronova na dalších šest let.

Vánoční tulení se konalo už popáté

Hronov /FOTO/ - Tradičně na poslední víkend před vánočními svátky uspořádala místní kapela Heebie Jeebies v Čapkově sále už pátý ročník rockového minifestivalu, který nese název „Vánoční tulení".

"Když se objeví soupeř, to mě v práci nabíjí"

Hronov - V seriálu rozhovorů s novými či staronovými představiteli měst na Náchodsku hronovská starostka Hana Nedvědová říká:

Vánoční trhy byly předzvěstí blížících se svátků

Hronov /FOTO/ - V neděli, tradičně týden před adventem, zaplnila prostor na náměstí a v Čapkově sále téměř stovka prodejců a drobných lidových řemeslníků se svými výrobky s vánoční tématikou.

Neváhají pomoci krví. Třeba i osmdesátkrát

Hronov /FOTO/ - Obřadní síň městského úřadu zaplnila v minulém týdnu padesátka bezpříspěvkových dárců krve, aby si na slavnostním setkání převzali medaile prof. MUDr. Jana Jánského.

Senioři znají výsledky svého měsíčního snažení

Hronov - Ani vysoký věk není překážkou pro seniory, aby se zapojili do sportování a udržovali se v kondici, kterou by jim mohl leckdo mladší závidět. Že rozhodně nepatří do „starého železa", ukázali v osmém ročníku soutěže Rotopedtours a Pěškotours, kterou pořádá v domovech pro seniory náchodského okresu sdružení Národní síť podpory zdraví.

V Hronově mají jasno, vedení zde zůstává

Hronov - Středa byla dnem, kdy v několika městech regionu začala ustavující zasedání zastupitelů, kde se volili starostové, místostarostové a rady. Prvním bodem všech zasedání bylo zákonem dané složení slibu všech zastupitelů, kteří museli jednotlivě slib potvrdit jak slovně, tak i písemně.

Zaměstnavatelé ocenili střední školu v Hronově

Hronov - Významné ocenění získala Střední průmyslová škola Hronov od firem Královéhradeckého kraje.

Dohoda o koalici je na spadnutí

Hronov - Na hronovské radnici se zřejmě žádné větší změny nepřipravují. Většina z 48,94 procenta voličů se rozhodla ponechat současné vedení města beze změny.

Složitějšího sčítání se komise nebojí

Náchodsko /FOTO/ - V mnoha případech s velkým napětím očekávané volby do zastupitelstev měst a obcí dnes 10. října začaly. Obyvatelé osmašedesáti obcí a deseti měst na Náchodsku volí ty, kteří po další čtyři roky jejich obce a města povedou a budou rozvíjet. Nebo také ne. Záleží, kdo se na radnice nakonec dostane.

Mladí hasiči předvedli zdatnost během Hronovského poháru

Hronov /FOTO/ - Na čtrnáctý ročník Hronovského poháru mladých hasičů si přijelo poměřit svou připravenost a zdatnost při zdolávání připravených úkolů dvaatřicet pětičlenných hlídek z celého regionu.

Po hronovském ledě se prohání nová rolba

Hronov /FOTO/ - Po dostavbě zimního stadionu byli provozovatelé donuceni dovybavit ho o novou rolbou na úpravu ledu. Nedávno si rolbaři zcela nový stroj převzali od zástupce dodavatele. Novou rolbou je Zamboni Elektric 560 AC.

Hronovští volají po větším bezpečí ve městě

Hronov - Seriál Deníku před říjnovými komunálními volbami pokračuje. Co trápí obyvatele Hronova? Co zde musí řešit?

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT