Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NÁCHOD

Virová meningitida je konečně na ústupu

Náchodsko - Vzhledem k ústupu onemocnění virovou meningitidou otevřeli začátkem tohoto týdne v náchodské nemocnici jednu stanici dětského oddělení pro pacienty s běžným onemocněním. Také částečně odvolali zákaz návštěv.

Stavbaři obsadili další úsek silnice

Náchod - Už skoro tři měsíce trvají v Náchodě dopravní omezení kvůli opravám průtahu města. Včerejším dnem se stavbaři vrhli na další úsek silnice, a to u výjezdu z Náchoda k odbočce na Nové Město nad Metují. Dopravní situaci to sice ještě více komplikuje, ale stavební firmy tím získají mírný náskok s pokračováním oprav průtahu naplánovaných na příští rok.

Začne oprava další silnice. Dopravní situace se ještě více zkomplikuje

Náchod - V pondělí 17. října budou zahájeny stavební práce v přibližně 350 metrovém úseku na výjezdu z Náchoda v místě od odbočky do ulice U Cihelny po odbočku na Nové Město nad Metují. Stavbaři tím získají mírný náskok s pokračováním oprav průtahu naplánovaných na příští rok.

Do kina Vesmír zavítají instalatér z Tuchlovic i režiséři Vorel a Vejdělek

Náchod - Před filmové plátno náchodského kina Vesmír dnes i zítra předstoupí hned dvě delegace filmových tvůrců. Ti se setkají s diváky při příležitosti promítání nových českých filmů.

Neuvěřitelné! Špitál se asi přestavby nedočká

Náchod - Nad miliardovou přestavbou náchodské nemocnice stále visí otazník. V pátek 14. října se měly otevírat obálky s nabídkami firem, které mají zájem modernizaci provést. Termín je však opět posunutý. Tentokrát na 21. listopadu.

Povolební emoce přešly k vyhrůžce

Náchod - Ohlasy na povolební uspořádání na kraji jsou rozporuplné. Voliči ANO 2011 nadávají a cítí se podvedeni, jiní jsou s rozdáním karet spokojeni.

Kladskou chodci přejdou bezpečněji. Opatrnost bude i nadále nutná

Náchod - Přecházení přes velmi frekventovanou Kladskou ulici v Náchodě, kudy nyní při opravách průtahu města projíždí veškerá doprava od Broumova a ze sousedního Polska, by mělo být do konce října jednodušší. V části, kde lidé přebíhají komunikaci směrem na fotbalové hřiště, do školy, školky i z cyklostezky k firmě Amulet, by mělo vzniknout místo k přecházení. Někteří občané se však domnívají, že mnohem bezpečnější by byla zebra, tedy přechod pro chodce.

Zdravotní sestry z celé republiky čeká finále soutěže Batist Nej sestřička

Náchod - V Městském divadle Dr. J. Čížka se v sobotu 8. října od 19.00 hodin představí dvanáct zdravotních sestřiček, a to už v osmém ročníku ankety o Batist Nej sestřičku.

Elektrospotřebiče platit nehodlal

Náchod - Smolný začátek října měl majitele obchodu s elektro zbožím v Náchodě. Zjistil totiž, že mu zavítala do obchodu škodná.

Nemocnici plní dětští pacienti se zánětem mozkových blan

Náchod - Na dětském oddělení náchodské nemocnice už více než dva týdny platí zákaz návštěv na oddělení větších dětí. Včera přibyl zákaz návštěv i u těch menších. Důvodem je výrazný vzestup výskytu virových meningitid u dětí. K pátečnímu odpoledni bylo hospitalizovaných už 32 pacientů se zánětem mozkových blan.

Andrej Babiš zavítal mezi zdravotníky do náchodské nemocnice

Náchod /FOTO/ - „To je ta nemocnice, kterou neumí postavit?" podivoval se v pátek 23. září ministr financí Andrej Babiš, když v rámci návštěvy Královéhradeckého kraje zavítal i do Oblastní nemocnice v Náchodě.

Razie? Zřejmě další odklad přestavby

Náchod - „Nastalá situace nás zaskočila a velmi mrzí. Samozřejmě, že to vnímáme jako ohrožení dostavby náchodské nemocnice. Její realizace by měla přispět ke zvýšení bezpečnosti a kvality poskytované péče pro všechny obyvatele náchodského regionu," nechal se koncem uplynulého týdne slyšet šéf náchodské nemocnice Zbyněk Chotěborský.

Řidiči už jezdí po nové části silnice

Náchod - Dodavatelé stavby splnili, co slíbili a do konce uplynulého týdne dokončili finální vrstvy živičného povrchu na rekonstruované části silnice na průtahu Náchodem.

IZS měl v Náchodě svůj den

Náchod /FOTO/ - Integrovaný záchranný systém (IZS). To jsou hlavně hasiči, policisté i záchranná služba. Po celý sobotní den členové těchto složek v Náchodě ukazovali, co všechno jejich práce obnáší a jak důležité je nasazení a vzájemná spolupráce, když právě pomáhají.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení