VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NÁCHOD

Vrty jsou léčivé, brána obnovy lázeňství se začíná otevírat

Náchod, Běloves - Jako jeden z nejemotivnějších zážitků ve své starostenské funkci ve čtvrtek Jan Birke označil událost, kdy právní moci nabylo osvědčení přírodních léčivých zdrojů minerální vody plynu.

Malý vstřelil nejkrásnější gól výkonnostního fotbalu

Náchod - Více než třináct tisíc webových čtenářů se zúčastnilo hlasování v premiérovém ročníku ankety Fortuna Gól snů roku 2017.

Prvním náchodským občánkem roku 2018 je Alžběta Havlíčková

Náchod - Každoročně mamince s trvalým pobytem v Náchodě, které se narodí první miminko v novém roce, přicházejí ještě do porodnice popřát představitelé města Náchoda.

Vesmír zaplnili pekelníci, andělé i Mikuláš - Čertoviny míří do kin

Náchod - První letošní premiérou v náchodském kině Vesmír byla pohádka „Čertoviny“, na kterou přijela filmařská delegace v čele s režisérem Zdeňkem Troškou.

Vánoční závod se sokolkám Náchoda povedl

Náchod - Vánoční závod gymnastek ze Sokola Náchod ukončil jejich podzimní závodní sezonu.

U dopravního hřiště vyrostlo nové parkoviště

Náchod - S blížícím se koncem roku se dokončují všechny investiční akce města Náchoda. Jednou z nich je i nové parkoviště vybudované za 1,4 mil. korun podél místní komunikace v ulici Kapitána Jaroše v Náchodě-Bělovsi u dopravního hřiště.

Závody měly namále. Rybník přes noc pokryla ledová krusta

Náchod - Už 47. ročník závodu Českého poháru v zimním plavání „Otužilci na Metuji“ měl letos tak trochu namále. Přestože ho pořadatelé naplánovali o měsíc dříve, aby snížili riziko zamrznutí vodní plochy, komplikacím se nevyhnuli. Rybník Podborný v Náchodě, kde se závody měly v sobotu konat, pokryla do rána tenká vrstva ledu.

Konec ledna bude patřit nadějím

Náchod - Fotbalový oddíl FK Náchod pořádá v házenkářské hale na Hamrech na sklonku ledna několik mládežnických turnajů.

Spolek Bavíme se sportem spouští od ledna nový projekt

Náchod - Spolek Bavíme se sportem, jehož jednou z hlavních náplní je snaha o rozvoj pohybové gramotnosti dětí předškolního věku, letos rozšířil svou působnost už do čtvrtého regionu.

Gymnazisté jsou pátí v republice

Náchod - Vynikající páté místo si přivezli z celostátního házenkářského finále středních škol studenti Jiráskova gymnázia Náchod.

Bára Reslová se v konkurenci neztratila. Má „Zlatý oříšek“

Náchod - Vynikajícího úspěchu dosáhla žákyně Základní školy Komenského v Náchodě Bára Reslová. Přes okresní a krajské kolo se probojovala do celostátního finále soutěže „Zlatý oříšek“, což je soutěž pro talentované děti ve všech oborech zájmové činnosti.

Květníky na náměstí ozdobili vánočně

Náchod - Už pátým rokem „oblékli“ děti a učitelé z náchodských škol květníky na náchodském Masarykově náměstí do „vánočního oděvu“.

Florbalisté Náchoda prodloužili vítěznou šňůru

Náchod - V neděli odcestovali náchodští florbalisté do Brna, aby se zde utkali s místním celkem FK Orel Telnice, starým známým z jarních bojů play-up. Tentokrát dal Náchod zapomenout na neúspěšnou sérii z minulé sezony a díky zodpovědné hře si došel pro cenné vítězství.

Zastupitelé schválili rozpočet

Náchod - Náchodští zastupitelé schválili rozpočet města Náchoda na rok 2018. „Výše rozpočtu na straně příjmů i výdajů dosahuje v letošním roce rekordní výše, více než půl miliardy korun,“ uvedla místostarostka Pavla Maršíková.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT