VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NÁCHOD

OBRAZEM: Adventní koncert v Náchodě

Náchod /FOTO/ - V pátek večer se v náchodském Beránku uskutečnil další z adventních koncertů, které v našem regionu pořádá David Novotný.

V Bělovsi chtějí léčit srdce, oběhový systém i gynekologické obtíže

Náchod - Běloveské lázně v Náchodě, které už zhruba čtvrt století nezadržitelně chátrají, změnily majitele. Koupila je pražská společnost IDA SpaMed. Plánuje, že za čtyři roky by se v nich mohli léčit první pacienti s nemocným srdcem, cévami, gynekologickými obtížemi i obezitou. Rehabilitovali by v nich také sportovci. Obnova lázní má přijít na půl miliardy korun.

OBRAZEM: První adventní neděle v Náchodě

Náchod /FOTO, VIDEO/ - Na adventním věnci se v neděli rozsvítila první svíčka. Zapálili ji i představitelé města na náchodském Masarykově náměstí.

Zlatý „Toník“ z Náchoda

Náchod - Velký úspěch zaznamenala náchodská piva Primátor na mezinárodní degustační soutěži Brussels Beer Challenge.

Knihovna zvala na Den pro dětskou knihu a výstavu spolku Sana

Náchod - V městské knihovně se v sobotu konala už tradiční akce Den pro dětskou knihu. Během dopoledne se zde uskutečnila výtvarná dílnička, kterou navštívilo okolo čtyřiceti dětí.

Zámecká galerie přivítala nejlepší krajskou mládež

Náchod - Na tradičním místě - v zámecké galerii v Náchodě - se uskutečnilo vyhodnocení nejlepších mládežnických stolních tenistů Královéhradeckého kraje za sezonu 2016/17.

Nádraží v Náchodě získalo dvě ocenění

Náchod - Železniční stanice Náchod obdržela zvláštní cenu v 11. ročníku soutěže o nejkrásnější nádraží v České republice, a to za celkovou modernizaci, propojení s autobusovým terminálem a za přívětivou péči o cestující.

Přetahovaná v Opavě skončila lépe pro hosty

Opava, Náchod - V rámci 11. kola Národní ligy zavítali náchodští florbalisté na palubovku Opavy, jíž se v posledních zápasech dařilo. Vyrovnané utkání strhl Náchod na svou stranu, jak už je jeho zvykem, ve třetí třetině.

Zahradní chatku v neděli nad ránem zachvátily plameny

Náchod - U požáru dřevěné zahradní chatky v chatové oblasti v části Malé Poříčí zasahovali v neděli v 4:42 profesionální i dobrovolní hasiči z Náchoda.

Úspěch Patrika Kligla v Českém poháru

Praha/ Náchod /ROZHOVOR/ - V sobotu 18. listopadu se v Praze v Divadle pod Palmovkou konalo galaodpoledne hasičských sportů, kde byly mimo jiné také vyhlášeny celkové výsledky seriálu závodů Českého poháru 2017 v běhu na 100 metrů s překážkami.

Milovníci umění zaplnili jízdárnu a hltali proměněný výtvarný salon

Náchod /FOTO/ - Bylo půl hodiny před páteční sedmnáctou hodinou. Do kopce od Plhova ve směru k zámku se po silnici zvolna šinula fronta automobilů, které se rovnaly na přilehlém parkovišti.

FOTO: V Náchodě přivítali nové občánky

Náchod - V sobotu dopoledne přivítal v obřadní síni náchodské radnice nedávno narozené občánky města starosta Jan Birke.

Další krok? Obchvat Náchoda

Náchod /VIDEO/ - Letošní rok je pro tranzitní dopravou přetížený Náchod poměrně zlomovým.

Nemocnice je ve velké ztrátě, čelí hrozbě omezování péče

Náchod - Ve ztrátě nejméně sto milionů korun se na konci roku ocitne náchodská nemocnice. Čeká ji změna hospodaření a možná dokonce i omezení péče.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT