Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NÁCHOD

Řidič při odbočování vlevo přehlédl cyklistu. Srazil ho na silnici

Náchod - K dopravní nehodě automobilu s cyklistou vyjížděli v pondělí chvilku před čtvrtou odpoledne dopravní policisté v Náchodě na křižovatku ulic Nemastova a Českoskalická. Řidič osobního vozidla jedoucí ve směru z centra zřejmě při odbočování vlevo přehlédl protijedoucího cyklistu a srazil jej na silnici.

Pacienty napravují zdravotníci z Polska

Náchod - V náchodské nemocnici přibylo osm nových fyzioterapeutů z Polska. Pomáhají pacientům po úrazech, operacích i lidem trpícím nemocemi pohybového aparátu. Jejich příchod pomohl nemocnici vyřešit problém s nedostatkem těchto odborných pracovníků. Budou i vítaným přínosem pro pacienty z Polska.

Hasiči novou Scaniu překřtili na Johnyho, tak jako starostu

Náchod /FOTO/ - Dobrovolní hasiči slavnostně převzali v sobotu 19. listopadu dopoledne na Masarykově náměstí před budovou radnice novou cisternovou automobilovou stříkačku.

Náchod se topil v záplavě aut

Náchod - Dopravní apokalypsa! Katastrofa! Šílenost! Ten kdo v pátek odpoledne projížděl Náchodem, tak určitě v anonymitě uvnitř automobilu sáhl i po peprnějšímu výrazu.

Vandal se v Náchodě vyřádil na osobním automobilu

Náchod – V noci ze čtvrtka na pátek se zatím neznámý vandal vyřádil na osobním automobilu Škoda v Náchodě – Plhově. S touto nemilou zkušeností se na sociální síti svěřila Kateřina Jarolímková, které jakýsi „hrdina" automobil očesal.

Práce finišují, přes most se zase jezdí

Náchod - Podzimní měsíce se v mnoha městech každoročně nesou v duchu dokončování stavebních prací. To se týká i mnoha investičních akcí města Náchoda.

Náchodem se nese poezie

Náchod - V pátek 4. listopadu společným večerem písničkáře, rockera a šamana Vladimíra Václavka a výtvarníka, básníka, performera Petra Nikla začaly v Náchodě už 7. Náchodské Dny poezie festival představující poezii v jejích nejrůznějších podobách a souvislostech.

Cesta z města už je v novém

Náchod - Když po třech měsících dopravních komplikací na průtahu Náchodem zabrali v polovině října stavbaři další úsek silnice, a to u výjezdu z Náchoda k odbočce na Nové Město nad Metují, řidičům naskočily krůpěje potu na čele.

Žena si celý příběh o svém přepadení a oloupení vymyslela

Náchod - Policie přijala v závěru minulého týdne oznámení od 52leté ženy z Náchoda, která jim vylíčila scénu jak z dobrého akčního filmu. Tvrdila, že ji cestou domů v nočních hodinách v jedné z náchodských pasáží nedaleko pěší zóny přepadli dva mladíci.

Průzkumné vrty hledají minerálku pro Malé lázně

Náchod/Běloves /FOTO/ - Na běloveských lukách za zchátralými starými lázněm, se tento týden do země zakously vrtáky vrtné soupravy a postupně odkrývají, co se skrývá pod povrchem.

Autor přání fyzické likvidace náchodského starosty se sám přiznal

Náchod - Po volbách do krajských zastupitelstev se na facebooku náchodského starosty a poslance Parlamentu ČR Jana Birke objevil výrok, který vybízel k jeho likvidaci. Nenávistné přání vyděsilo nejen starostu, ale i jeho rodinu, proto podal trestní oznámení na neznámého pachatele. Ten se nakonec sám přiznal a požádal Jana Birke o schůzku.

Život na dluh přestal zvládat, zůstalo mu na krku viset závaží milion korun

Náchod - O tom, že půjčky bez rozmyslu přinášejí velké potíže, se přesvědčil 41letý muž z Náchoda. Ten v roce 2013 uzavřel celkem devět úvěrových smluv s různým obchodními společnostmi.

Úředníci se přestěhují z budovy okresního soudu

Náchod - Úředníci města, kteří sídlí v kancelářích budovy Okresního soudu v Náchodě, by se asi za dva roky měli přestěhovat do jiných prostor. Náchodská radnice chce pro ně koupit budovu na rohu Zámecké ulice naproti Základní umělecké škole.

Hledají se nové zdroje minerálky

Náchod, Běloves - Město Náchod je na začátku nové cesty, která by měla vést k obnovení lázeňství a k využívání zdrojů minerálních vod v historicky významné lázeňské lokalitě. Už v příštím týdnu firma zahájí geologický průzkum pomocí vrtů, a to zhruba půl kilometru od stávajících zchátralých běloveských lázní. Vedení města o tom informovalo včera odpoledne.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení