Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

Dopravu rozsekne referendum

Nové Město nad Metují - Inventura Deníku pokračuje: O dopravě v Novém Městě rozhodnou lidé v referendu. Možnosti posoudí odborníci

Obyvatelé a návštěvníci Nového Města si užili Dny evropského kulturního dědictví

Nové Město nad Metují /FOTO/ - Mezi obyvateli i návštěvníky Nového Města nad Metují populární akce v rámci Dnů evropského kulturního dědictví se uskutečnily v sobotu.

Kino plné dětí. Přes 200 jich vítalo školní rok

Nové Město nad Metují /FOTO/ - Ve čtvrtek 3. září se v novoměstském Kině 70 sešli prvňáčci a předškoláci ze všech zdejších základních a mateřských škol. Více než dvě stě dětí přivítal jménem města starosta Petr Hable i místostarosta Michal Beseda.

Památky odemknou své brány

Nové Město nad Metují - Oblíbená a stovkami lidí vyhledávaná akce Dny evropského kulturního dědictví se uskuteční v sobotu v Novém Městě. Vše vypukne v 9 hodin, kdy od firmy Ammann směrem na Husovo náměstí vyrazí historický průvod v čele se zakladatelem města Janem Černčickým z Kácova a jeho družinou.

Náchodskou ulici v Novém Městě stavbaři opravili za 35 milionů

Nové Město nad Metují - Náchodská ulice v Novém Městě nad Metují je opět průjezdná pro motoristy. Stavební práce na zhruba 860 metrů dlouhém úseku, které začaly v polovině března, stály přibližně 35 milionů korun.

Duo Jamaha vystoupí v Novém Městě nad Metují

Nové Město nad Metují /SOUTĚŽ/ - Duo Jamaha v příštím týdnu vystoupí v Novém Městě nad Metují.

Oprava největšího tankodromu je u konce

Nové Město nad Metují - Býval to jeden z největších tankodromů na Náchodsku. Náchodská ulice v Novém Městě nad Metují děsila ještě letos na jaře nejen tisíce řidičů, kteří po nejfrekventovanější tepně ve městě museli denně projíždět, ale také obyvatele v jejím okolí.

Jiří Vít fotografuje srdcem. Nyní vystavuje 
v Městské knihovně

Nové Město nad Metují - Až do 5. září je v Městské knihovně v Novém Městě nad Metují k vidění výstava fotografií Jiřího Víta, člena spolku Poznávání Nové Město nad Metují.

V Novém Městě pokračují omezení
v dopravě

Nové Město n. Met. – Omezení na frekventované silnici první třídy z Nového Města nad Metují do Spů potrvají i nadále. Změní se jen jízdní pruh, kterým nyní automobily v kopci v ulici Na Táboře za městem projíždí. Stabilizace skalních svahů a rekonstrukce silnice, jejíž krajnice se bortila, si vyžádá celkem více než 43 milionů korun.

Primky se v Rudém moři ani v jezeru Attresee neutopily

Nové Město nad Metují - Legendou mezi hodinkami jsou primky Orlík, které spatřily světlo světa v novoměstském Eltonu v polovině šedesátých let minulého století. Šlo o speciální zakázku pro tehdejší ministerstvo národní obrany, které 600 kusy vybavilo armádní potápěče a členy svých speciálních zpravodajských útvarů.

Novoměstské rockery si na koncert vybrala Lucie Bílá

Nové Město nad Metují - Dali se dohromady teprve v zimě s tím, že během letošního roku vybrousí repertoár, a pak se do toho možná pořádně opřou. Jenže vše šlo mnohem rychleji. Jejich klip mezitím uspěl v hitparádách, až si je jako doprovod pro svůj megakoncert vybrala Lucie Bílá s Arakeinem. A Jaroslav Hutka jim nabídl, že pro ně napíše texty.

Někdejší tankodrom už se mění k nepoznání

Nové Město nad Metují /FOTO/ - Náchodská ulice v Novém Městě nad Metují, proslulá v minulosti jako jeden z největších tankodromů na Náchodsku, už se rýsuje. Hotový už je nový asfaltový povrch od křižovatky v Krčíně až po most u Ammannu.

V Novém Městě obnovují kaskádové terasy

Královéhradecko, Nové Město nad Metují - Rodina Bartoň-Dobenín a Správa novoměstského zámku začaly s 1. etapou obnovy kaskádových teras v zámecké zahradě.

Cyklista brzdil, 
spadl na chodkyni

Nové Město nad Metují – Kuriózní nehodu vyšetřují policisté v Novém Městě nad Metují.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení