PETRA A PETR MAJÍ ANDREU! 25. října v 15.47 se Petře Vajsarové a Petru Obršálovi z Machova narodila prvorozená dcera Andrea. Holčička vážila 2,950 kg a měřila 48 cm. Pohlavím miminka se rodiče nechali překvapit. Na svého prvního potomka se moc těšili. Tatínek byl u porodu a pro maminku byl velkou oporou.

 

V BROUMOVĚ PŘIVÍTAJÍ TEREZKU! Petře a Robertovi Frydrychovým z Broumova se 25. října ve 14.45 narodila dcera Tereza. Holčička vážila 3,530 kg a měřila 50 cm. Doma se na ni těší bratr Tomáš. Pohlaví miminka věděli rodiče dopředu a moc se na dceru těšili. Tatínek byl u porodu a byl mamince velkou oporou.

 

V NAHOŘANECH SE TĚŠÍ NA KARINU! Šárce a Petru Ptáčkovým z Nahořan se 26. října v 19.40 narodila dcera Karina, jež vážila 3,130 kg a měřila 49 cm. Doma se na ni těší bratr Jakub. Pohlaví miminka věděli rodiče dopředu a na příchod dcery se velmi těšili.

 

PAVLE A MARTINOVI PŘINESL ČÁP KAROLÍNU! 24. října v 5 hodin se Pavle Brabcové a Martinu Zaňkovi ze Rtyně v Podkrkonoší narodila dcera Karolína, jež vážila 4,10 kg a měřila 52 cm. Pohlaví miminka rodiče dopředu nevěděli. Tatínek byl u porodu a dobře to zvládl.

 

HANUŠOVÝM SE NARODILA KATEŘINA! Anežce a Martinu Hanušovým z Červeného Kostelce se 25.října ve 22.05 narodila prvorozená dcera Kačenka, jež vážila 3,73 kg a měřila 49 cm. Pohlaví potomka věděli rodiče dopředu. Tatínek zavítal k porodu a zvládl to výborně.

 

TŘETÍM DÍTĚTEM ČADILOVÝCH JE ŠTĚPÁN! Martině a Davidu Čadilovým z Broumova se 26. října v 11 hodin narodil syn Štěpán, který vážil 3,56 kg a měřil 50 cm. Doma se na něho těší sourozenci Dita a David. Pohlaví miminka věděli rodiče dopředu a moc se na syna těšili. Tatínek byl u porodu a zvládl to velmi dobře.

 

ŠKODOVI MAJÍ DCERU ZUZANU! Haně a Martinu Škodovým ze Rtyně v Podkrkonoší se 27.října v 5.35 narodila dcera Zuzanka, jež vážila 4 kg a měřila 52 cm. Doma se na ni těší sestřička Markéta. Pohlaví miminka si rodiče nechali prozradit dopředu a velice se na dceru těšili. Tatínek byl u porodu a skvěle tam obstál.