Předplatit Deník
Přihlásit

Tomáš Kouřil

externí redaktor

archiv Tomáše Kouřila

Vždy mě bavilo psát a zároveň mě také bavila a zajímala politika. Proto jsem se rozhodl, že novinařinu skloubím se znalostí politologie. Myslím si, že žurnalistovi se tyto znalosti určitě hodí.

archiv Tomáše Kouřila

Kromě politiky a novinařiny se zajímám také o přírodu a zvířata. Velkou část svého života jsem strávil samostudiem pravěku, dinosaurů a prehistorických živočichů. Zbožňuji historii a staré filmy, obdivuji Alaina Delona nebo Paula Newmana. Rád cestuji, mezi mé nejoblíbenější destinace patří italská riviéra či tamní jezera, která mi ukázali mí úžasní prarodiče.

archiv Tomáše Kouřila

Ve svém volném čase se věnuji čtení knih a sportu. Od roku 2017 pravidelně cvičím v posilovně a hrál jsem závodně divizní fotbalovou soutěž. Sport tak hraje velmi důležitou roli v mém životě. Kromě sportu a čtení mě naplňuje umění. Rád ve volném čase maluji akrylovými barvami. Rovněž se rád účastním společenských akcí a chodím do divadla.

archiv Tomáše Kouřila

Když jsem načal téma divadlo, tak je příhodné zmínit, že se sám věnuji herectví. Kromě toho také působím jako model. Věnuji se tak i hraní v reklamách či fotomodelingu.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: