Kladné postoje…

Michael Audrlický (18 let, student, Hradec Králové):
Nelíbí se mi střet zájmů Andreje Babiše. Je to trestně stíhaný člověk a neměl by být premiérem, alespoň ne do té doby, dokud se neobjasní situace okolo dotačních podvodů a vazeb na StB.

Marián Kvašňovsky (učitel, Rychnov nad Kněžnou):
S demonstracemi rozhodně souhlasím. Chystám se na Letnou. Věřím, že je potřeba dát najevo svůj názor i veřejně. Celá kauza okolo Babiše smrdí korupcí. A to se mi vůbec nelíbí.

Adam Zelfel (21 let, student, Jičín):
Jako každou demonstrací, i touto ovlivníme názory lidí, kteří doposud Andreje Babiše podporovali i volili. Je to pro nás příprava na další volby. Je nutné ukázat Babišovi, že víme, kde je pravda, a známe fakta.

Zdeněk Krákora (42 let, ředitel MK, Nové Město nad Met.):
Na Letnou pojedeme celá rodina. Má to smysl. Jde především o vyjádření toho, že je obrovské množství lidí, kterým není lhostejné to, co se v této zemi poslední dobou děje.

Pepa Lábus (50 let, moderátor):
Nechci v čele státu trestně stíhaného ekonomického imigranta, který podle slovenského Ústavu paměti národa a dle rozsudku Slovenského nejvyššího soudu spolupracoval se zločinnou totalitní komunistickou StB.

Záporné postoje…

Martin Stránský (49 let, projektant, Hradec Králové):
Samozřejmě že mě současná nevyjasněná situace kolem trestně stíhaného premiéra štve. Ale nevěřím, že demonstrace typu Letná něco změní. Jsem pro sofistikovanější řešení.

Jiří Plodek (66 let, Dobruška):
Andreje Babiše jako bývalý živnostník moc rád nemám. Ale myslím si, že protesty nejsou oprávněné. Lidé si Andreje Babiše zvolili ve svobodných volbách. A když lidé nechodí k volbám, pak to takhle vypadá.

Miroslav Kodydek (54 let, podnikatel, Jičín):
Žádné z těchto demonstrací jsem se nezúčastnil a ani tuto neděli se do Prahy na Letnou nechystám. Nicméně máme v našem státě demokracii, a tak lidem nelze upírat právo se svobodně vyjádřit. 

František Pavlíček (41 let, obchodní manažer, Náchod):
Demonstrovat v neděli na Letnou nejedu, nevidím k tomu důvod. Není přece možné, aby ulice rozhodovala o zásadním dění ve státě, od toho jsou u nás řádné parlamentní volby.

Dáša Mokošová (70 let, učitelka v penzi, Trutnov):
Kam bych jezdila? Já proti Babišovi nic nemám. Chápu, že někteří lidé chtějí nějak vyjádřit svůj nesouhlas, ale jediné, co opravdu k něčemu je, jsou volby. Kdo chce změnu, musí prostě k volbám.