VYBRAT REGION
Zavřít mapu

HYDE PARK - Placené parkování či chybějící restaurace

Police nad Metují – Co vás trápí? Co se vám nelíbí? Co by se mělo zlepšit? S takovými otázkami jsme se obrátili na občany města, kterým jsme dali prostor pro vyslovení názorů.

1.7.2011
SDÍLEJ:

Foto:

Další díl naší rubriky najdete na stránkách Deníku příští čtvrtek. Opět se budeme zabývat problémy Police nad Metují. Následně pak na našich stránkách najdete reakci zodpovědných pracovníků Městského úřadu, dnes na str. 8 nejdete odpovědi náchodské radnice.


Dušan Schreiber (34 let, podnikatel): „Vadí mi, že je na náměstí placené parkování. Lidé pak raději zajedou na nákup do Penny Marketu, kde mohou parkovat zadarmo. Místní obchodníci tak přicházejí o zákazníky i o tržby. Placené parkování by se mělo zrušit.“


Jana Linhartová (33let, zdravotní sestra): „Chybí mi tady pořádná posilovna, která by dobře fungovala… “


Veronika Mrnková (29 let, úřednice):
„V Polici chybí restaurace – taková ta opravdu na úrovni. Všude je to čtvrtá cenová skupina… Chybí mi i kavárna, do které by se dalo zajít s kamarádkami na kafe, jen tak posedět a poklábosit… Také se mi nelíbí, že se musí v centru města platit za zaparkování auta, a to i tehdy, když jde člověk třeba jen pro chleba. I když se mi nakupuje v samoobsluze na náměstí líp než kdekoliv jinde, jezdím častěji na nákupy jinam – tam, kde parkuji zadarmo.“


Leoš Dostál (35 let, stavební dělník):
„Vadí mi, že se odstranily zpomalovací retardéry. Lidé jezdí přes náměstí hodně rychle, je to dost nebezpečné…“

Pokud také chcete reagovat na něco konkrétního s čím jste vPolici nad Metujínespokojení, odešlete e-mail na adresu : vera.sykorova@denik.cz
Nezapomeňte uvést své jméno, věk a povolání. Příspěvky budou zveřejňovány postupně, odpovědi pak následně po zodpovězení pracovníkem
Městského úřadu.

Autor: Věra Sýkorová

1.7.2011
SDÍLEJ:
Volební komise v Rožmitále u Broumova měla na strosti nejmenší okrsek na Broumovsku. S přenosnou volební urnou navštívily členky volební komise i manžele Žočkovy, pro které by kvůli vysokému věku byla návštěva volební místnosti náročná.
3

Manželé Žočkovi volili doma, komise za nimi přijela s přenosnou volební urnou

Volby v železničním muzeu "výtopna" v Jaroměři.
13

OBRAZEM: V Jaroměři volí mezi historickými vlaky

Do volební místnosti v centru Broumova mířili turisté s volebními průkazy

Broumov – Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se dnes v osm hodin přehouply do druhého dne i ve volebním okrsku číslo šest, který sídlí ve Staré radnici na Broumovském náměstí. Za včerejšek odvolilo zhruba 37% evidovaných voličů.

Nová sezona začala už také výběrům

Náchod - První ze dvou venkovních turnajů okresních fotbalových výběrů kategorií U11 a U12 se odehrál ve Rtyni v Podkrkonoší a v Úpici.

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Náchod - Do volebních místností dnes zavítali i političtí matadoři - předseda KDU-ČSL a místopředseda vlády pro vědu a výzkum Pavel Bělobrádek, místopředseda ČSSD, poslanec a starosta Náchoda Jan Birke i poslankyně za KSČM Soňa Marková.

Hlasovat lze i pro zesnulého náčelníka krkonošské horské služby

Královéhradecko - Adolfu Klepšovi mohou voliči posílat preferenční hlasy. Nepropadnou. Podle krajského úřadu připadnou straně, za kterou Klepš kandidoval. Přesto je to podle úředníků neobvyklá situace a poslané hlasy lze vnímat pietně či symbolicky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení