Stránka Řádků důvěry se těší mimořádnému zájmu. Do redakce chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh zveřejníme.

Příběhy Řádků důvěry

Lépe je ve dvou

Jsem SŠ ve věku 49 let, 172 cm vysoká, snad pohledná nekuřačka, která doposud moc štěstí na muže neměla. Jsem sportovní typ, ráda jezdím na kole, ale nejsem závodnice. Mám ráda přírodu, chodím na houby, ráda cestuji, navštěvuji divadla, ale všechno je lepší ve dvou. Mám své pěkné zázemí pět kilometrů od Pardubic, děti mám již velké až dospělé a jsem už babičkou.

Hledám přítele, partnera pro zbytek života a pro pěkný, trvalý vztah a společné soužití. Vítám nekuřáka bez závazků, motoristu s autem, rybáře a kutila, nejlépe z Pardubic, Hradce Králové či Chrudimě.

Čtenářka z Pardubic

Hledám upřímnost

Obracím se na Řádky důvěry s nadějí, že mi pomohou najít ženu. Je mi 61 let, jsem 178 cm vysoký.

Bydlím v rodinném domku s menší zahrádkou. Jsem Moravák veselejší povahy a nejsem z těch, co by druhým nepřáli. Mám rád upřímnost a poctivost. Jsem domácí kutil a žádná práce mi nevadí. Rád chodím na houby, na ryby a po památkách.

Jsem nekuřák, po hospodách nechodím… výjimkou je pouze jídlo, když někam jedu. Přál bych si najít ženu kolem 55 let, nejlépe z okolí Bohdanče nebo Pardubic, která nekouří a neholduje alkoholu – tyto ženy ať mi nepíší.

Nehledám bohatství, ale upřímnost, lásku, porozumění a společnou budoucnost se vším všudy.

Prostě, aby žena byla trošku k světu, ráda se podívala k moři a tak trochu se vyznala v cestování. Kdyby měla auto, bylo by to fajn, ale není to podmínkou. Já sám auto nemám, protože pro mě bylo důležitější místo, kde bych mohl složit svou hlavu.

Nechci, aby mi žena dělala otroka, ale nepořádek a špínu nemám rád. Co jsem zažil, nepřeji nikomu. Děkuji všem ženám, které to myslí upřímně a které mi buď napíší nebo zavolají.

Vladimír od Bohdanče

Deník pomáhá:

Potřebujete se „vypsat” z těžké životní situace? Toužíte nalézt přátele? Svěřte svůj příběh Deníku. Samozřejmostí je diskrétnost.
Chcete napsat
do Řádků důvěry?

Do řádků důvěry napište vlastní příběh, v němž se můžete podělit o své starosti, samotu, ale i o radost a úspěchy. Možná právě tak získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na adresu: Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové nebo na e-mailovou adresu: G.Capouskova@vlp.cz. Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme.