Josef Fiala (60 let, důchodce, Náchod)
„Já jsem pesimista. Myslím, že připravené změny dopravě neuleví, že ulice Pražská bude stále stejně ucpaná. Pokud by to ale pomohlo, měl bych velkou radost.”


Jiří Kočí (37 let, policista, Náchod)
„Konečně se s dopravou začalo něco dělat! Podle mě změny rozhodně uleví dopravě jak z centra města, tak i do centra. Jen se docela obávám stáčení autobusů z Volovnice na kruháku, ale třeba to půjde, uvidíme.”

Milena Arnoštová (67 let, důchodkyně, Náchod)
„Sice nejsem řidič, jezdím jenom na kole, ale o změnách v dopravě vím a myslím, že snad povedou k lepšímu. I když kolony určitě ještě budou a čas ukáže, jak moc to městu pomůže.”

Lucie Kočí (29 let, mateřská dovolená, Náchod)
„Řidičům, kteří jsou znalí místních poměrů a přes centrum jezdí často to určitě pomůže. Ostatní budou asi ze začátku tápat a hlavně, než si na to lidi zvyknou a otočené směry si zažijí, bude to asi hodně krušné. Jsem na to zvědavá, ale každopádně tomuto řešení fandím.”

Tomáš Landík (46 let, technik, Praha)
„Jezdíme do Náchoda k babičce, tak zdejší kolony velmi dobře známe a v Praze si také v tomto směru „užíváme”. O úpravách jsem informovaný z médií, ale podle mě by to chtělo razantnější změnu v podobě obchvatu.”