17. listopadusi připomeneme 22. výročí listopadových událostí v roce 1989. Připomínáte si ho nějak? Co říkáte nynějšímu dění na politické scéně?
„Tradičně pořádáme s přáteli setkání u kašny na Husově náměstí. Nejinak tomu bude i letos, kdy tomuto setkání předchází promítání komponovaného videa Listopad 1989 v České Skalici ve Středisku volného času Bajo. To začne v patnáct hodin, a pak se přesuneme právě ke kašně na náměstí, kde bude čas a prostor na nějaké ohlédnutí a konstatování, které nebude moc veselé.

Současné dění totiž považuji za nejhorší v polistopadové historii. Jsem zklamaný z nynější politické reprezentace. Chování politických elit - ať zprava, tak zleva - mně přijde hrozné. To, co se děje, jaké se každou chvíli objevují kauzy politiků, tak to je opravdu šílené. Vývoj společnosti stoupá po spirále nahoru - ta nynější situace mi přijde, že se dostala do stejného místa jako před dvaadvaceti lety, ale o otáčku výše. Obávám se ale, že obyčejní lidé jsou už z toho tak unavení a otupělí a natolik rezignovali, že by se už ani nešli zvoněním svazky klíčů domáhat změny.”