Hasiči pomocí zámečnického nářadí otevřeli dveře domu a našli uvnitř šestaosmdesátiletou nemohoucí seniorku. Tu si převzali do péče záchranáři, kteří ženu ošetřili a ve spolupráci s hasiči transportovali do sanity. Žena byla převezena do nemocnice.

Náchodští profesionální hasiči vyjeli po 15. hodině k nehodě traktoru ve Vysoké Srbské. Stroj skončil převrácený ze strmé stráně. Řidič traktoru vyvázl bez zranění a přivolané hasiče navedl k místu nehody. Hasiči zjistili, že traktor není nijak výrazně poškozený, nedošlo k úniku provozních náplní ani nebrání provozu. Jeho vyproštění si tak zajistil majitel sám.

K dopravní nehodě osobního vozidla a motocyklu došlo po 18.00 hodině v Borské ulici v Náchodě. Na místo události vyjeli profesionální hasiči z Náchoda. Při nehodě byl zraněn motorkář, který byl ošetřen a převezen do nemocnice.

Profesionální a dobrovolní hasiči z Náchoda byli ve 21:05 hodin přivoláni na pomoc s pátráním po pohřešované osobě v areálu bývalé Tepny v Náchodě. Hasiči ve spolupráci s policisty prohledávali objekt více jak hodinu, než policisté našli nezraněnou pohřešovanou osobu. (žah)