V protisměru však jel osobní automobil Mazda, s kterým se motorka střetla.

Po nárazu se motorka ještě odrazila a narazila do předjížděného auta Škoda Yeti a poté ještě do dalšího vozidla Renault, které jelo v protisměru. Motocykl bez posádky skončil v příkopu.

Řidič motocyklu i jeho spolujezdec byli pro podezření na vnitřní zranění převezeni záchrannou službou na celkovou kontrolu do nemocnice. To se nepotvrdilo, a tak po ošetření byli propuštěni domů.

Policisté provedli preventivní dechové zkoušky na alkohol. Ty měly u všech řidičů negativní výsledek. Celková škoda na všech havarovaných vozidlech je odhadována na téměř čtvrt milionu korun. (lih)

Při pádu ze střechy domu do půdních prostorů došlo k vážnému zranění

Rasošky – Profesionální hasiči z Jaroměře byli ve středu o půl třetí odpoledne přivoláni do Rasošek k pomoci s osobou, která spadla ze střechy domu na půdu. Hasiči ji za pomoci automobilového žebříku a nosítek sundali ze střechy a předali zdravotnické záchranné službě. 

Při střetu dvou osobních automobilů byly pomačkány pouze plechy

Meziměstí – Profesionální hasiči z Broumova vyjížděli o půl třetí odpoledne k dopravní nehodě dvou osobních vozidel, která se stala v ulici Tovární v Meziměstí. Doprava byla v místě policií řízena kyvadlově. Hasiči vozidla odstranili mimo vozovku a provedli úklid komunikace. Ke zranění osob nedošlo. (kut)