Havárie osobního automobilu na silnici I. třídy u křižovatky ulic M. D. Rettigové a Resslova v Hradci Králové.Řidič jel směrem od Labského mostu a při průjezdu zatáčkou dostal smyk, zavadil o sloup semaforu a  zabrzdil se až o dopravní značku

Při havárii nikdo neutrpěl žádné zranění. Na vozidle a na sloupech vznikla škoda ve výši zhruba 100 tisíc korun.

Policisté u 24letého zjistili 1,8 promile alkoholu v dechu. Následně mu zadrželi řidičský průkaz a zakázali další jízdu. Mladíka čeká obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který mu hrozí až tříleté vězení.

Od sousedů: Čelní střet s náklaďákem byl osudný

Tragická dopravní nehoda u Rozhovic. Čelní střet s nákladním autem řidič felicie nepřežil.Pardubický kraj - K těžké a tragické dopravní nehodě došlo v pondělí po poledni u Rozhovic na Chrudimsku. Na přímém a přehledném úseku vozovky mezi obcemi Rozhovice a Heřmanovým Městcem se čelně srazila modrá felicie s nákladním automobilem s přívěsem. Nákladní vozidlo skončilo na boku v poli, osobní vozidlo jedoucí směr Heřmanův Městec v příkopu. Jeho řidič neměl šanci střet přežít. „Podle prvotních informací řidič osobního vozidla náhle přejel do protisměru. Proč, to už se bude snažit zjistit vyšetřovatel," uvedla mluvčí pardubické policie Markéta Janovská.
(Více o nehodě na najdete na této webové adrese)