Trať byla v tu chvíli naštěstí bez dopravy, hasiči vyprostili automobil pomocí navijáku. Vozidlo ani přejezd nebyly poškozeny. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Broumova a JSDH Adrpšach a Teplice nad Metují. Událost byla ohlášena i drážní jednotce z Nymburka.

Zase hořely saze

U požáru sazí v komíně domu zasahovali v pátek večer v ulici Koubovka v Červeném Kostelci profesionální hasiči z Náchoda a JSDH Červený Kostelec. Požár byl brzy zlikvidován, k rozšíření mimo komínové těleso nedošlo, nevznikla ani žádná škoda na majetku.

Profesionální jednotka z Náchoda zasahovala v pátek ve Velkém Poříčí v ulici Na Ohradě, byl zde ohlášen únik látky na vodní plochu. Hasiči skutečně objevili olejové skvrny na hladině, zachytili je pomocí sorpčních hadů v náchodské části Běloves. Sorpční hady ponechala jednotka na místě do druhého dne.

Únik látky ve Velkém PoříčíZdroj: HZS KHK

V náchodské Broumovské ulici odstranili v sobotu ráno profesionální hasiči z Náchoda následky dopravní nehody osobního vozidla, které skončilo na silnici převrácené na bok. Jednotka se postarala o zajištění místa nehody i havarovaného vozidla a uklidila komunikaci. Jeden člověk byl předán do péče ZZS.

Nehoda v NáchoděZdroj: HZS KHK

Profesionální a dobrovolná jednotka z Jaroměře byly zalarmovány v sobotu večer kvůli ohlášenému požáru sazí v komíně v ulici V Zahradách v Jaroměři. Nikdo v domě nebyl zraněn. Hasiči se postarali o sražení sazí a vyčištění komínového tělesa, které nebylo požárem nijak poškozeno. Událost se obešla beze škody, dobrovolná jednotka byla po vyhlášení poplachu odvolána.