Osobní vůz skončil po nehodě převrácený na bok, osoba z něj se už při příjezdu hasičů nacházela venku. Hasiči zabezpečili místo zásahu, pomohli s poskytnutím první předlékařské pomoci, zraněn byl jeden člověk. Do péče si jej převzala ZZS. Jednotky provedly opatření proti vzniku požáru a po naložení osobního vozu na odtah se postaraly o úklid vozovky.

V domě hořel gauč

K ohlášenému požáru v rodinném domě v červenokostelecké Jiráskově ulici vyjeli v pátek profesionální hasiči z Náchoda a JSDH Červený Kostelec. V obývacím pokoji došlo k požáru gauče a dalšího zařízení. Hasiči měli požár rychle pod kontrolou, likvidaci ohlásil velitel zásahu po 18. hodině. Škoda byla předběžně vyčíslena na 55 tisíc korun. Díky rychlému zabránění šíření požáru se podařilo uchránit hodnoty představující asi několik milionů korun. Příčinou vzniku události byla zřejmě svíčka na stole.

V ulici Protifašistických bojovníků v Broumově zasahovali v pátek večer hasiči u ohlášeného požáru v bytě. Průzkumem zjistili, že se jednalo o zahoření elektroinstalace ve stropní části u svítidla. Místo, kde došlo k žhnutí, zkontrolovali ještě pomocí termokamery. Při události nevznikla žádná škoda. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Broumova, JSDH Meziměstí a Broumov byly odvolány.

Únik plynu z potrubí

V areálu náchodské nemocnice v Purkyňově ulici zasahovala profesionální jednotka hasičů z Náchoda u úniku plynu z poškozeného potrubí plynovodu. Hasiči plynovod provizorně zaškrtili a prováděli měření koncentrace plynu v ovzduší v okolí místa. Nebezpečné hodnoty nebyly naměřeny. Do nemocnice se dostavila pohotovostní plynárenská služba, velitel zásahu předal místo zásahu a jednotka se vrátila na základnu.