KDY: od 1. do 17. prosince
KDE: www.facebook.com/komorakhk
ZA KOLIK:

Krajská hospodářská komora, která prezentaci středních škol a zaměstnavatelů každoročně pořádá, se rozhodla pro online verzi. Sledovat ji můžete od 1. do 17. prosince na www.facebook.com/komorakhk. 

V úterý 1. prosince je na programu zahájení akce a prezentace zdravotnických a veterinárních škol. Představí se:

– Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové+ Fakultní nemocnice Hradec Králové– Střední odborná škola sociální a zdravotnická – Evangelická akademie, Náchod– Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov– SOŠ veterinární, Hradec Králové – Kukleny

2. 12. 2020: 
PREZENTACE: GASTRONOMIE, HOTELNICTVÍ A SLUŽBY
-     Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka
-     Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové
-     Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov. p. o.
-     Střední škola vizuální tvorby, Hradec Králové+ VIDEOCHAT(Y)se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 19:00 hod.):   
16:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové    
16:30  Střední odborná škola sociální a zdravotnická - Evangelická akademie, Náchod    
17:00  Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov    
17:30  SOŠ veterinární, Hradec Králové - Kukleny    
18:00  Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka    
18:30  Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové


7. 12. 2020:
PREZENTACE: PRŮMYSLOVÉ A ODBORNÉ ŠKOLY
-     Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové+  EUROVIA CS, a.s.
-     Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, p. o.
-     Střední škola řemeslná, Jaroměř

8. 12. 2020:
PREZENTACE:PRŮMYSLOVÉ A ODBORNÉ ŠKOLY
-     Česká lesnická akademie Trutnov – střední škola a vyšší odborná škola
-     Střední škola zahradnická, Kopidlno
-     Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky,  Kostelec nad Orlicí
+ VIDEOCHAT(Y) se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 19:00 hod.)   
16:00  Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové    16:30  Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, p. o.    
17:00  Střední škola řemeslná, Jaroměř    
17:30  Česká lesnická akademie Trutnov – střední škola a vyšší odborná škola    18:00  Střední škola zahradnická, Kopidlno    18:30  Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky,  Kostelec nad Orlicí

9. 12. 2020:
PREZENTACE:PRŮMYSLOVÉ A ODBORNÉ ŠKOLY
-    Střední průmyslová škola, Trutnov+ ZPA Smart Energy a.s.
-     Střední škola strojírenská a elektrotechnická (Nová Paka, Vrchlabí) + SQS Vláknová optika a.s.
-    Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové (Hradební 1029)+ STUEKEN s.r.o.
-    Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška


10. 12. 2020: 
PREZENTACE: PRŮMYSLOVÉ A ODBORNÉ ŠKOLY
-     Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška+  PROGRESTECH – nástroje s.r.o.
-     Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové (Vocelova 1338)
-     Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, p. o. (Hronov, Velké Poříčí, Červený Kostelec)
-     Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, p.o.
-     Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou+  PROMA REHA, s.r.o.
+ VIDEOCHAT(Y) se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 18:30 hod.)   
16:00  Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška
16:30  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové (Vocelova 1338)    
17:00  Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, p. o. (Hronov, Velké Poříčí, Červený Kostelec)    
17:30  Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, p.o.    
18:00  Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou

14. 12. 2020:
PREZENTACE:GYMNÁZIA, OBCHODNÍ AKADEMIE A VEŘEJNOPRÁVNÍ ČINNOSTI
-     Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou
-     Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
-     Gymnázium, Dobruška
-    Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí
-     Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o., Jičín


15. 12. 2020:
PREZENTACE:GYMNÁZIA, OBCHODNÍ AKADEMIE A VEŘEJNOPRÁVNÍ ČINNOSTI
-     Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem
-    Hořické gymnázium
-     Lepařovo gymnázium, Jičín
-    Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice
-     Střední škola Sion High School v Hradci Králové
+ VIDEOCHAT(Y) se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 18:30 hod.)   
16:00  Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem    
16:30  Hořické gymnázium    
17:00  Lepařovo gymnázium, Jičín    
17:30 Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice    
18:00  Střední škola Sion High School v Hradci Králové


16. 12. 2020:
PREZENTACE:GYMNÁZIA, OBCHODNÍ AKADEMIE A VEŘEJNOPRÁVNÍ ČINNOSTI
-    Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,  Hradec Králové
-     Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola cestovního ruchu  a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s. r. o., Hradec Králové
-     Masarykova obchodní akademie, Jičín
-     Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov
-     TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.
-     Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
+ VIDEOCHAT(Y) se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 17:30 hod.)   
16:00  Masarykova obchodní akademie, Jičín    
16:30  TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.    
17:00  Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická

17. 12. 2020:  SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ