Z tréninkové skupiny náchodského Jiřího Vondřejce hájící domácí barvy Hvězdy SKP Pardubice obhájila Marcela Vondřejcová prvenství na 100 metrů časem 12,51 a 200 metrů časem 25,54.

Eliška Vídeňská poprvé startovala v dresu Hvězdy SKP Pardubice a na 100 metrů získala bronz časem 13,17 a stříbro na 200 metrů časem 27,26.
Ve vynikající formě se představil Aleš Voborník, který si na 100 metrů časem 11,38 vytvořil osobní rekord a skončil na stříbrné příčce. Na 400 metrů Aleš časem 51,00 suverénně zvítězil.

Miloš Cvejn v závodě na 1500 metrů časem 4:30,51 skončil těsně pod stupni vítězů, když na něho zbyla jen bramborová medaile.
Výkony Petra Lochmana ovlivnila velká mimoatletická vytíženost. Petr zaběhl 100 metrů za 12,90, 400 metrů za 58,57 a vrhnul 5kilovou koulí 9,67 metru.
Pro všechny zmíněné atlety to byla zároveň i velmi dobrá příprava na nadcházející závody v extralize žen a druhé lize mužů.