Prvoligové házenkářky Náchoda sahaly doma proti Přerovu po všech bodech, nakonec však byly rády za remízu. To druholigoví červenokostelečtí muži splnili pod Ještědem roli favorita a z Liberce si přivezli jednoznačné vítězství.

I. LIGA ŽEN

SKK Primátor Náchod – TJ Spartak Přerov 4:4 (3199:3179)

Úvod vyšel lépe domácím kuželkářkám. Hrdinová jasně porazila Janyškovou, když o svém vítězství rozhodla již po třech drahách. Vyrovnaný zápas mezi Š. Majerovou a hostující Machalovou nakonec vyhrála přerovská hráčka, takže po první třetině byl stav 1:1, ale na kuželky měl Náchod slibný náskok 51 kuželku.

V prostředních dvojicích domácí Kolářová vyhrála proti Kubešové první dráhu, ale další tři těsně prohrála. To znamenalo porážku na body, i když Kolářová porazila více kuželek. Adamů byla po první prohrané dráze střídána Vaňkovou, ale i ta dvakrát neuspěla, takže Janyšková získala bod pro Přerov již po třech drahách. Přerov tak vedl na body 3:1, ale na kuželky stále vedl Náchod o 53 kuželky.

V poslední třetině se ale zápas vyvíjel jednoznačně ve prospěch Přerova. Šimůnková ani střídající Brožková nestačily na hostující Katzerovou ani na jedné dráze. Prohrávala i Cvejnová s Pavelkovou a před poslední drahou už vedl Přerov na celkový součet o 1 kuželku. Pak ale Cvejnová zabrala, na poslední dráze hodila 151, porazila Pavelkovou a zajistila již téměř ztracený bod pro Náchod.
Na celkový součet Náchod vyhrál o 20 kuželek, ale bod pro družstvo získaly jen dvě náchodské hráčky.

Sestavy a výkony Náchod – Přerov: Š. Majerová 528 – Machalová 540, Hrdinová 560 – Janyšková 497, Kolářová 546 – Kubešová 543, Adamů (od 31. hodu Vaňková) 497 – B. Janyšková 498, Cvejnová 575 – Pavelková 550, Šimůnková (od 72. hodu Brožková) 493 – Katzerová 551.

Další výsledky 11. kola: Zlín – Konstruktiva Praha 5:3, Slavia Praha – Rokycany 5:3, Náchod – Přerov 4:4, Valašské Meziříčí – Blansko 3:5, Jičín – Rosice 3:5, Duchcov – Žižkov Praha 7:1.

II. LIGA MUŽŮ

Dynamo Liberec – TJ Červený Kostelec 1:7 (2980:3172)

Kostelec v Liberci nepřipustil možnost překvapení a od začátku měl zápas pod kontrolou.

Horn již první drahou 156 naznačil své možnosti a celkem jednoznačně porazil domácího Trojana. Vaněk sice v polovině svého zápasu prohrával s libereckým Pecinou 0:2 a o 17 kuželek, ale nakonec se i on radoval z vítězství. Po první třetině vedl Kostelec 2:0 a o 57 kuželek.

Ve druhé třetině získal první bod pro Liberec Zezulka, který porazil Boudu hlavně díky poslední dráze 150. Kostelci to ale nevadilo. Mýl totiž nenašel rovnocenného soupeře ani v Zejdovi a ani ve střídajícím Fabianovi a stanovil vedení Kostelce 3:1 o 94 kuželky.
V poslední třetině opět potvrdil Červený Kostelec svoji dominanci. Schuster a Mrkos dovolili svým soupeřům pouze jeden dílčí bod z osmi možných.

Červený Kostelec tak vyhrál v Liberci jednoznačně 7:1 o 192 kuželky a potvrdil tak 2. místo po podzimu bod bod za vedoucí Sadskou.

Sestavy a výkony Liberec – Červený Kostelec: Trojan 512 – Horn 560, Pecina 517 – Vaněk 526, Žežulka 541 – Bouda 502, Zejda (od 64. hodu Fabián) 459 – Mýl 535, Wajsar ml. 450 – Schuster 524, Wajsar st. 501 – Mrkos 525.

Další výsledky 11. kola: Bohušovice – Tábor 3:5, Rychnov nad Kněžnou – Rokycany B 8:0, Kdyně – Loučovice 6:2, Česká Lípa – Karlovy Vary 4,5:3,5, Kosmonosy – Sadská 7:1.