NÁCHOD/LETOHRAD - ČFL: Nováček v Náchodě nezklamal, cizinecká legie Liberce B byla hodně vidět

15.10.2007

ZHŮRU K NEBI. FC Slovan Liberec patří v české lize vůbec k těm nejslušnějším klubům.Foto: DENÍK/Šimr Petr

FK Náchod–Deštné – Slavoj Vyšehrad 1:0

Čtyři stovky promrzlých diváků zahřála na stadionu v Bělovsi v sobotním chladném podvečeru jediná branka domácího Lukáše Hubičky ze 45. minuty utkání. A byl to právě Hubička, kdo první v nefotbalové pozici vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře na začátku 10. minuty.

Na druhé straně pálil hlavou těsně nad nikým nekrytý Ježdík. Po půlhodině hry se neujal Mergancův trestný kop, ani slalom hostujícího Bošanského, který se utopil ve vlastních kličkách. Ve 45. min. zahrával domácí Havrda trestný kop a Hubička hlavou otevřel skóre utkání. Deset minut po změně stran obstřeloval nepřesně brankáře Vyšehradu Nejman.

Krátce nato prošel náchodskou obranou Matuszny, jenže Černík zmenšil střelecký úhel a hostujícímu útočníkovi zakončení kryl. Hosté tlačili, ale byli to domácí, kdo mohl dávat branky. Deset minut před koncem trestný kop Vašaty zastavilo břevno vyšehradské branky a v samém závěru neuspěl z brejku ani dobře hrající Merganc.

Fakta – branka: 45. Hubička. Rozhodčí: Schrötter. ŽK: 2:3. Diváků: 410. Poločas: 1:0.

FK Náchod–Deštné: Černík – Hudec (36. Zinke), Chleboun, Kopřiva, Vašata – Jirman (75. Gross), Moník, Havrda, Nejman – Hubička (90. Pohl), Merganc.

FK Slavoj Vyšehrad: Víšek – Budějský (75. Kučera), Tlustý, Procházka, Ježdík – Kunt, Chalupa, Balšánek (75. Šefrna), Březina – Matuszny, Bošanský.

FK OEZ Letohrad – FC Slovan Liberec B 1:1

Utkání tradičních soupeřů skončilo remízou, které přihlížel i bývalý trenér reprezentační „jednenadvacítky“ Škorpil. V 10. minutě Brazilec Hudson prokázal svoji rychlost průnikem po pravé straně, hlavička dlouhána Jirouše skončila v Kykalově náruči. Letohrad se po ospalém úvodu probral a po čtvrthodině hry Čada vymyslel šanci pro Myšáka. Zlámal však míč do sítě nepropustil.

První branku slavilo slušně zaplněné hlediště ve 35. minutě. Čada uvolnil D. Stejskala a střela z úhlu skončila pár centimetrů za brankovou čárou. Domácí se z vedení dlouho neradovali. Ve 38.minutě ke slovu přišla nekonečná série rohů hostujícího mužstva. Pátý roh v řadě posadil Švýcar Lattmann na hlavu dvoumetrového Jirouše, a ten z bezprostřední blízkosti vyrovnal.

Zhruba dvacet minut před koncem Letohrad nachystal další pohledný moment. Vaniš rozehrál nacvičenou kombinaci z levé strany, nabíhající Čada z voleje míč ale netrefil .

Fakta – branky: 35. D. Stejskal – 38. Jirouš. Rozhodčí: Rožec. ŽK: 1:3. Diváků: 700. Poločas: 1:1.

FK OEZ Letohrad: Kykal – Hynek, Strasmeier, Kempf (85. Gerža), Rompotl – Vaniš, Řehák, Čada, D. Stejskal – Myšák (68. Hundák), Kočí (68. M. Stejskal).

FC Slovan Liberec B: Zlámal – Broschinský, Radek Dejmek, Jarkovský, Zeman – Lattmann, Věchet (75. Vít), Hochmeister, Hudson – Jirouš (89. Jíra), Dohnálek (80. Pyšek).

15.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 16 000 Kč Číšníci a servírky ROZNÁŠENÍ JÍDLA, OBSLUHA HOSTŮ V JÍDELNĚ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme pracovníka/ pracovnici na roznášení jídla v jídelně klientů. Prostírání stolů, servírování připravených pokrmů v malé jídelně. Rádi Vás na tuto práci zaškolíme. Požadujeme příjemné vystupování, slušné chování, čistotnost. Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství podmínkou. Pracovní doba nerovnoměrně rozvržená PO až NE, 40 hod. týdně, dle rozpisu směn. Nabízíme zázemí prosperující společnosti, zajímavou práci s lidmi v příjemném prostředí, dotované závodní stravování, týden dovolené navíc a další bonusy.. Pracoviště: Lázně 1897, s.r.o., Lázně, č.p. 100, 552 11 Velichovky. Informace: Zdeňka Pasáková, +420 727 964 087. Zdravotnictví - Zdravotnictví Sanitář, sanitářka, zdravotnický 15 130 Kč Sanitáři SANITÁŘ / SANITÁŘKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15130 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, turnusové služby., Místo je vhodné i pro absolventy/-ky., Požadavky: pozitivní přístup a vztah k pacientům, zkušenosti ze zdravotnictví nebo sociálních služeb výhodou, sanitářský kurz výhodou., Zaměstnavatel nabízí: dobré mzdové podmínky, příspěvek na stravu, zaměstnanecké benefity.. Pracoviště: Oblastní nemocnice náchod a.s., Purkyňova, č.p. 446, 547 01 Náchod 1. Informace: Jana Hotmarová, +420 702 017 645,+420 491 601 394. Výroba - Výroba Montážní dělník 16 000 Kč Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení ELEKTROMECHANIK/-ČKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Hrubá měsíční mzda po zaučení 19.000,- Kč. Nástup možný ihned. Zaměstnání vhodné i pro absolventy. , Náplň práce: montážní práce a navíjení, jemná ruční práce., Požadavky: manuální zručnost, pracovitost., Zaměstnavatel nabízí: 1 týden dovolené navíc, stravenky., Kontakt e-mailem: personalistika@atas.cz. Pracoviště: Atas elektromotory náchod a.s. - závod velké poříčí, Žďárecká, č.p. 199, 549 32 Velké Poříčí. Informace: Tereza Peterková, +420 491 446 494,604 527 636. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači potravinářského zboží PRODAVAČ/-KA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. , , Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny., , Požadavky: příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost práce na PC, výhodou praxe v obchodě. , , Zaměstnavatel nabízí: stravenky v hodnotě 70,- Kč, bonusy, dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, přátelský kolektiv. Nevyučené v oboru zaměstnavatel zaučí., , Kontakt - p. Karásek Martin, tel.: 724 578 621, e-mail: karasek@musp.cz (zaslání životopisu).. Pracoviště: Zeman maso - uzeniny, a.s. - pracoviště broumov, U Dolní brány, č.p. 313, 550 01 Broumov 1. Informace: Martin Karásek, +420 724 578 621.

Poslepovaná jedenáctka moc šancí v Meziříčí nedostala

ZASLOUŽENÝ bod navíc si z Nového Města nad Metují odvezli fotbalisté Černilova (v tmavém).

Jedno fotbalové derby bylo strhující, druhé pak nudné

Vítězem pátého kola je Petr Drašnar

Náchod – Vítězem pátého kola TIP ligy Náchodského deníku se stal Petr Drašnar z Náchoda.

Po hvězdách minulosti dorazí hvězdy budoucnosti

Náchod - Minulý týden se na fotbalovém pažitu v Bělovsi představily v benefičním utkání fotbalové hvězdy let minulých, už zítra se můžete přijít podívat na možné hvězdy české kopané let příštích.