Výborně sedl podnik v moravské metropoli velkopetrovickému Miloši Thérovi. Závodník AMK Police dominoval jak sobotním, tak i nedělním jízdám třídy Klasik 175ccm. Podstatně lepší vstupy do sezóny už prožil Jaromír Tázler, jenž v Brně sobotní ani nedělní závod třídy Klasik 175ccm nedokončil.

Brněnské trápení Jaromíra Tázlera pokračovalo i ve třídě 125GP, kde skončil po oba dva dny daleko za svými soupeři šestý.

V kubatuře Klasik 250ccm se cesta do Brna vyplatila jezdci Motosardinie Petrovi Šupíkovi, jenž se oba dny postavil na bednu. K sobotní druhé příčce přidal v neděli pozici třetí.

Po nepříjemném zranění z loňské sezóny se hned zkraje té nové dostává do výborné formy hronovský Martin Prouza. Ten se v Brně představil ve třídě 125SP, v níž bral třetí a čtvrté místo. Ve stejné třídě se na startovní rošt postavil rovněž Josef Pelikus, který zajel dvanáctý sobotní a patnáctý nedělní čas třídy 125SP.

Slušný start do sezóny předvedli ve třídě Mono Václav Jakl a Pavel Macháček. Prvně jmenovaný byl sice v sobotu diskvalifikován, o den později si ale spravil chuť druhým místem. Macháček zajel v sobotu devátý nejrychlejší čas, v neděli si o čtyři příčky polepšil.

Daleko měl naopak ke stupňům vítězů v našlapané třídě do 600ccm Pavel Zima ze Zlíčka. Jeho 18. pozici ze soboty, a 22. z neděle však nelze považovat za neúspěch.