Turnaj se odehrál v Žeravicích u Přerova. V prvním utkání naše hráčky vyhrály nad domácími Žeravicemi 16:9 (9:5), když po vyrovnaném začátku se zlepšila střelba útoku a družstvo svého soupeře už snadno přehrálo.


Druhé utkání se Studénkou jsme začali lépe a především naše rychlé protiútoky dělaly hráčkám Studénky největší potíže. V závěru prvního poločasu se nepodařilo ubránit dvoubrankový náskok a soupeř vyrovnal na 8:8. Druhý poločas začaly lépe hráčky Studénky, když dvoubrankový náskok se podařilo zlikvidovat protočením brankářek. Od stavu 10:10 se obě družstva střídala ve vedení. V závěru utkání se ukázala naše větší vůle po vítězství, když se podařilo otočit skóre ze 14:15 na 16:15 a další získaný míč před koncem už mohl rozhodnout, ale po uspěchané střelbě si soupeř ještě vytvořil tresný hod, který po čase naše brankářka Dubnová chytila.


Druhý den proti Modřanům předváděla naše útočná dvojce Veronika Kotlářová a Petra Koudelková nápaditou hru, na kterou soupeř nestačil, a tak jsme si vytvořili náskok až na poločasových 10:4. Do druhého poločasu nastoupily hráčky z lavičky a soupeř udělal změnu v obraně. Tato změna dělala našemu útoku problémy. Poté se ještě začalo dařit soupeři v útoku, a ani změna sestavy nepomohla, v polovině druhého poločasu byl stav 10:9. Teprve potom se hráčky vzchopily a trpělivou hrou zvyšovali náskok na konečných 15:11.


V utkání proti Štěnovicím se obě družstva předháněla v bojovnosti. Ve vyrovnaném utkání se na konci poločasu třemi brankami v řadě podařil krčínským rozhodující náskok 11:7. Ve druhém poločase se dařilo útoku přehrávat štěnovickou obranu a vytvořit si náskok o sedm branek. V závěru soupeř už jen snížil na 18:14.


V posledním sobotním zápase se soupeř z Louky prezentoval několika tvrdými zákroky. Obrana předvedla spolehlivý výkon a útok pestrou hrou zvyšoval náskok na 8:5 v prvním poločase. Ve druhém poločase třemi rychlými brankami naše hráčky rozhodly zápas. Hráčkám Louky rychle docházely síly, takže výsledek 16:11 znamenal naše celkové vítězství už po sobotě.


V posledním utkání dostaly příležitost mladší hráčky Krčína. Družstvo Drakenu Brno mělo v brance nejlepší brankářku poháru, která dělala našemu útoku velké problémy. Po poločase 5:3 se Drakenu podařilo otočit na 7:8, ale v závěru utkání nejlepší útočnice poháru Veronika Kotlářová strhla vedení na stranu Krčína 9:8.


Sestava Krčína:


brankářky: Dubnová, Metelková.
obránkyně: Popelková, Zákravská, Kvirencová, Bednářová, Macanová.
útočnice (branky): Kotlářová Veronika (41), Koudelková (39), Macková (7), Kotlářová Petra (2), Rydlová (1), Kašparová. Trenér: Kotlář Pavel
Konečné pořadí: 1. Sokol Krčín 90:68 12 b, 2. Sk Studénka 81:55 10 b, 3. SK NH Louka 72:56 8 b, 4. TJ Štěnovice 87:66 6 b, 5. SK Žeravice 85:94 4 b, 6. TJ Spartak Modřany 56:88 1 b, 7. Draken Brno 34:78 1 b.

(vz)