SOKOL KRČÍN – SOKOL DOBRUŠKA 16:29 (6:17)

Zápas byl na začátku velmi vyrovnaný, v 10. minutě to bylo 3:3 a o dvě minuty později 4:4. To byl ale z pohledu domácích bohužel poslední vyrovnaný stav v zápase. Od tohoto okamžiku totiž začala Dobruška postupně navyšovat rozdíl ve skóre, a tak v 15. minutě vedla už 7:4 a ve 22. minutě dokonce 11:5. Poločasový stav 6:17 nedával domácím prakticky žádnou naději na zvrat v utkání.

A to naznačily hned úvodní minuty půle druhé, neboť jak skončil poločas první, tak začal i ten druhý. Domácí házenkářky se stále těžko prosazovaly před hostující obranu, a když se jim to už podařilo, vychytala je brankářka Dobrušky, nebo krčínské útočnice vůbec netrefily branku. To útočnice soupeře se naopak bez problémů dostávaly přes domácí obranu a i přesně zakončovaly svoje akce. Utkání tak skončilo jasnou dominancí hostující Dobrušky.

„Zápas nám hrubě nevyšel. Do dalších utkání je potřeba zabrat na všech postech. Jediným pozitivem tohoto utkání je začlenění velmi mladých dorostenek Kupcové, Tučkové a Konvalinové do kádru, kde si tyto odbyly své první prvoligové minuty,“ konstatoval po utkání domácí trenér Kamil Zimla.

Možnost nápravy budou mít jeho svěřenkyně první zářijovou neděli, kdy od 11 hodin přivítají nováčka soutěže, TJ Sokol Podlázky.
Sestava a branky Krčína: Kupková, Fišerová – Štefková, Pavlíková, Žižková, Horáková, Nejmanová – Chmelíková (5), Kotlářová (4), Hamanová (3), Tučková (3), Rydlová (1), Konvalinová.

Další výsledky: Plzeň Újezd – Žatec 24:14, Tymákov – Podlázky 26:10.