Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Desáté kolo vyhrál Jan Regner ze Žďárek

Náchodsko – Desáté kolo Tip ligy Náchodského deníku bylo jedno z těch, ve kterém se dalo hodně získat, ale také dost ztratit.

5.6.2013
SDÍLEJ:

Tip ligaFoto: archiv

Nejvíce na něm získal Jan Regner ze Žďárek, který se v osmi odehraných zápasech zmýlil pouze jednou, což je při čtyřech remízách hodně neuvěřitelný kousek. Jan Regner se tak zcela po právu stává vítězem desátého kola.
Trochu překvapivě se nezměnilo ani čelo průběžného pořadí, protože všichni nejvýše postavení hráči získali +1 bod. V čele se tak i nadále drží polický hráč Jaroslav Čálek, jenž má aktuálně na svém kotě 48 bodů. O šest bodů zpět jsou provodovští Štamgasti a o průběžnou třetí příčku se dělí trojice Vít Doležal (Hronov), Tomáš Hašpl (Velké Poříčí) a Josef Kadeřábek (Jaroměř).

Výsledky zápasů 10. kola Tip ligy

Náchod – Svitavy                                               (5:6)               2
Broumov – Rychnov nad Kněžnou                     (3:3)               0
Lázně Bělohrad – Červený Kostelec                    odloženo
Doudleby – Police nad Metují B                           (8:0)               1
Provodov – České Meziříčí                                   (2:2)               0
Broumov B – Hronov                                          (2:2)               0
Velké Poříčí – Meziměstí                                        (4:3)               1
Heřmánkovice – Mezilesí                                      (0:2)                2
Velká Jesenice – Teplice nad Metují                    odloženo
Ruprechtice – Martínkovice                                (3:3)                 0
Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 48 branek

LIGA MISTRŮ (Pořadí na 1. – 5. místě)
NA0067    Jaroslav Čálek, Police n. M.    1    48
NA0036    Štamgasti Šonov, Provodov-Šonov    1    42
NA0023    Vít Doležal, Hronov    1    36
NA0049    Tomáš Hašpl, V. Poříčí    1    36
NA0084    Josef Kadeřábek, Jaroměř    1    36

EVROPSKÁ LIGA (Pořadí na 6. – 17. místě)
NA0107    Vlasta Lelková, Hronov    7    34
NA0096    Radek Svatoš, Zlíčko    4    34
NA0098    Jana Svatošová, Zlíčko    -2    34
NA0043    Jan Regner, Žďárky    13    33
NA0047    Oldřich Lelek, Hronov    7    33
NA0014    Vítězslav Šolc st., Machov    4    33
NA0083    Věra Kadeřábková, Jaroměř    1    33
NA0032    Tomáš Klicpera, Otovice    1    33
NA0016    Petr Šolc, Machov    1    33
NA0066    Jaroslav Valchař, Police n. M.    1    33
NA0044    Bohuslava Regnerová, Žďárky    -2    33
NA0076    Drahomíra Soukupová, Č. Skalice    -2    33

I. LIGA (Pořadí na 18. – 27. místě)
NA0114    Josef Hofman, Černčice    -2    31
NA0101    Michal Lokvenc, V. Poříčí    -2    31
NA0018    Otakar Novák, Ronov n. D.    4    30
NA0022    Bohumil Králíček, Provodov-Šonov    1    30
NA0024    Alena Vlčková, Provodov-Šonov    1    30
NA0063    Ivoš Dius, V. Poříčí    -2    30
NA0060    Josef Fuchs, V. Poříčí    -2    30
NA0072    Marek Matha, Č. Kostelec    -2    30
NA0017    Jan Šolc, Machov    -2    30
NA0099    Míra Ducháč, Ml. Boleslav    -2    28

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (Pořadí na 28. – 36. místě)
NA0003    Jaroslav Kuchař, Náchod    7    27
NA0004    Pippo Dukla Praha, Náchod    4    27
NA0048    Zdeněk Frýba, Hronov    1    27
NA0005    Petra Valentová, Náchod    1    27
NA0045    Petr Zelený, Žďárky    1    27
NA0075    Jiří Soukup, Č. Skalice    -2    27
NA0090    Štěpán Zámečník, N. Město    -2    27
NA0103    Marek Lokvenc, V. Poříčí    -2    25
NA0097    Jakub Svatoš, Zlíčko    -5    25

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (Pořadí na 37. – 51. místě)
NA0042    Jaroslav Hylena, Provodov-Šonov    4    24
NA0118    Petr Kuchař, Slatina n. Ú.    4    24
NA0021    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    4    24
NA0010    Eva Rainetová, V. Poříčí    4    24
NA0059    Josef Čermák, V. Poříčí    1    24
NA0062    Karel Černohorský, V. Poříčí    1    24
NA0081    Václav Chaloupka st., Provodov-Šonov    1    24
NA0040    Josef Jakubec, Náchod    1    24
NA0020    Olga Majerová, Vysokov    1    24
NA0054    Vladimír Seidel, V. Poříčí    1    24
NA0051    Jiří Soukal, Hronov    1    24
NA0064    Augustin Šála, Police n. M.    1    24
NA0026    Miloš Kubík, Hronov    0    24
NA0015    Vítězslav Šolc, Machov    -2    24
NA0109    Petr Tuček, Č. Kostelec    -2    22

DIVIZE (Pořadí na 52. –  77. místě)
NA0025    Monika Procházková, Náchod    10    21
NA0070    Jan Hilšer, Č. Metuje    4    21
NA0091    Bohumil Beneš, Hronov    1    21
NA0069    Miloš Hilšer, Č. Metuje    1    21
NA0057    Hana Nejedlá, V. Poříčí    1    21
NA0079    Silvestr Polomský, Č. Skalice    1    21
NA0009    Roman Rainet, V. Poříčí    1    21
NA0056    Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí    -2    21
NA0080    Mária Polomská, Č. Skalice    -2    21
NA0061    R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí    -2    21
NA0030    Šárka Dušková, Broumov    -5    21
NA0100    Michal Kubeček, Hronov    4    20
NA0055    Josef Čepelka, V. Poříčí    1    20
NA0011    Miroslav Pácalt, Náchod    4    19
NA0033    Jiří Knetig, Provodov-Šonov    1    19
NA0111    Jiřina Brožová, Č. Skalice    -2    19
NA0104    Renata Hrubá, V. Poříčí    -2    19
NA0117    Václav Stránský, Náchod    -2    19
NA0053    Petr Kylar, Stárkov    7    18
NA0073    Josef Matha, Č. Kostelec    7    18
NA0035    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    4    18
NA0088    Martin Ducháč, N. Město    1    18
NA0039    Jan Jakubec, Náchod    1    18
NA0085    Jaromír Líska, N. Město    1    18
NA0105    Aleš Pročko, Stárkov    0    18
NA0006    Gisela Hlavatá, Náchod    -2    18

KRAJSKÝ PŘEBOR (Pořadí na 78. – 91. místě)
NA0122    Jan Zmátlo, Police n. M.    0    17
NA0095    Vendula Taufmanová, Náchod    -2    17
NA0113    Zdena Hofmanová, Černčice    4    16
NA0012    Vlasta Pácaltová, Náchod    4    16
NA0102    Michal Lokvenc jun., V. Poříčí    -2    16
NA0019    Zdeněk Majer, Vysokov    7    15
NA0038    Milan Jakubec, Náchod    4    15
NA0037    Aneta Nyčová, Náchod    4    15
NA0089    Milan Ducháč, N. Město    1    15
NA0031    Jana Klicperová, Otovice    1    15
NA0074    Jaroslava Mathová, Č. Kostelec    -2    15
NA0116    Petra Nováková, Machov    -2    15
NA0108    Jiří Krista, Hronov    1    14
NA0065    Jaroslav Valchař ml., Police n. M.    0    14

I. A TŘÍDA (Pořadí na 92. – 101. místě)
NA0119    Tomáš Chmelík, N. Město    4    13
NA0013    Aneta Rýdlová, Náchod    4    13
NA0115    Petr Hofman, N. Město    -5    13
NA0007    Sabina Hlavatá, Meziměstí    4    12
NA0029    Milan Kavulák, Týniště n. Orl.    4    12
NA0001    Vladimír Čejp, Náchod    1    12
NA0028    Ladislav Pajkrt, Hronov    1    12
NA0077    Milan Rydlo, N. Město    1    12
NA0058    Hana Zvoníčková, V. Poříčí    1    12
NA0027    Oto Klicpera, Otovice    -5    12

I. B TŘÍDA (Pořadí na 102. – 113. místě)
NA0123    Josef Jirásek, H. Radechová    -2    11
NA0041    Filip Karásek, Provodov-Šonov    1    10
NA0078    Jan Runštuk, V. Jesenice    0    10
NA0106    Josef Hurdálek, Hronov    -2    10
NA0121    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    4    9
NA0082    Václav Chaloupka, Provodov-Šonov    1    9
NA0008    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    1    9
NA0068    Šárka Hilšerová, Č. Metuje    4    6
NA0093    Hana Benešová, Hronov    1    6
NA0046    Josef Kotyška, Nový Hrádek    1    6
NA0094    Jiří Lindr, Broumov    0    5
NA0071    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    -2    4

OKRESNÍ PŘEBOR (Pořadí na 114. – 125. místě)
NA0052    Milan Bitnar, Hronov    1    3
NA0125    Dáša Šolcová, V. Poříčí    1    3
NA0086    Jitka Moravcová, N. Město    0    3
NA0002    Miroslav Hurdálek, Náchod    -2    3
NA0124    Petr Zima, Machov    -2    2
NA0092    Radka Kubečková, Hronov    7    0
NA0087    Radek Ducháč, N. Město    1    0
NA0110    Luboš Pfeiffer st., Č. Kostelec    0    0
NA0034    Petr Drašnar, Náchod    0    -4
NA0112    Zdeněk Hylena, Provodov-Šonov    0    -7
NA0120    Martin Černý, N. Město    1    -8
NA0050    Ladislav Zástava, Hronov    1    -12

Autor: Michal Rojšl

5.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Žáci z Montessori základní školy v Náchodě

NAŠI PRVŇÁCI z Montessori základní školy Náchod a ZŠ Zbečník

Ilustrační foto

TIP LIGA: Vítězem devátého kola je Josef Jirásek

První loupež se povedla, druhá skončila fiaskem. Dostal sedm let

Náchod, Hradec Králové - Sedm let vězení udělil soud 30letému Lukáši Tichému za dvě loupeže u náchodského Kauflandu.

Bílé pláště dnes lékaři neobléknou

Královéhradecko - Praktičtí lékaři dnes budou stávkovat. Chtějí upozornit na málo peněz, které jdou do ambulancí, zavedení elektronických receptů a nadbytečné papírování.

V Broumově u nádraží evakuovali desítky lidí a psa. Unikal plyn

Broumov - Poblíž autobusového a vlakového nádraží v Broumově došlo v pondělí krátce před polednem k evakuačním manévrům.

Zaměstnavatel neposílal srážky ze mzdy insolvenčnímu správci

Náchodsko - Neobvyklý případ zpronevěry řeší policisté na oddělení hospodářské kriminality v Náchodě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení