Průběžné pořadí po 10. kole

LIGA MISTRŮ (Pořadí na 1. – 8. místě)
NA0005 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 5 83
NA0025 Jakub Svatoš, Zlíčko 11 74
NA0024 Radek Svatoš, Zlíčko 11 74
NA0021 Milan Ducháč, N. Město n. M. 17 68
NA0049 Jaroslav Valchař st., Police nad Metují 8 68
NA0072 Petra Nováková, Machov 11 65
NA0015 Gisela Hlavatá, Náchod 8 65
NA0033 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 8 65

EVROPSKÁ LIGA (Pořadí na 9. – 17. místě)
NA0086 Miloš Kubík, Hronov 11 62
NA0026 Lukáš Svatoš, Zlíčko 11 62
NA0057 Jaroslava Mathová, Č. Kostelec 8 62
NA0064 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 5 62
NA0078 Jana Hylenová, Provodov-Šonov 5 60
NA0029 Josef Hofman, Černčice 8 59
NA0045 Michal Lokvenc ml., Velké Poříčí 8 59
NA0077 Jaroslav Hylena, Provodov-Šonov 5 59
NA0061 Bohumil Králíček, Provodov-Šonov 5 59

I. LIGA (Pořadí na 18. – 34. místě)
NA0085 Obecní Štamgasti, Provodov-Šonov 5 57
NA0022 Martin Ducháč, N. Město n. M. 8 56
NA0017 Pippo Dukla, Náchod 8 56
NA0035 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 8 56
NA0016 Vladimír Čejp, Náchod 5 56
NA0011 Jan Hilšer, Česká Metuje 5 56
NA0063 Jiří Soukup, Česká Skalice 5 56
NA0070 Jan Šolc, Machov 5 56
NA0071 Petr Šolc, Machov 5 56
NA0055 Jaroslav Macek, Č. Kostelec 2 56
NA0081 Miroslav Pácalt, Kramolna 2 56
NA0023 Radek Ducháč, N. Město n. M. 11 53
NA0002 Tomáš Klicpera, Otovice 11 53
NA0027 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 8 53
NA0010 Miloš Hilšer, Česká Metuje 5 53
NA0031 Radka Novotná, Černčice 5 53
NA0066 Jan Runštuk, Velká Jesenice 5 53

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (Pořadí na 35. – 49. místě)
NA0047 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 8 51
NA0020 Roman Rainet, Velké Poříčí 11 50
NA0042 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 8 50
NA0004 Jaroslav Kuchař, Náchod 8 50
NA0041 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 8 50
NA0054 Pavel Macek, Bezděkov n. Met. 8 50
NA0040 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 8 50
NA0036 Petr Kylar, Stárkov 5 50
NA0056 Marek Matha, Č. Kostelec 5 50
NA0080 Milan Řehák, Libotov 5 50
NA0088 Filip Knettig, Provodov-Šonov 2 50
NA0009 Josef Kotyška, Nový Hrádek 5 47
NA0084 Lenka Rýdlová, Náchod 5 47
NA0082 Vlasta Pácaltová, Kramolna 2 47
NA0098 Dana Hrubá, Velké Poříčí 8 46

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (Pořadí na 50. – 66. místě)
NA0046 Renata Hrubá, Velké Poříčí 8 45
NA0044 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 8 45
NA0073 Josef Jakubec, Náchod 8 44
NA0008 Milan Rydlo, N. Město n. M. 8 44
NA0089 Petr Drašnar, Náchod 5 44
NA0034 Jiří Krista, Hronov 5 44
NA0058 Josef Matha, Č. Kostelec 5 44
NA0018 Zdeněk Rainet, Velké Poříčí 5 44
NA0048 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 5 44
NA0060 Václav Chaloupka st., Provodov-Šonov 2 44
NA0059 Petr Tuček, Č. Kostelec 11 41
NA0062 Vašek Chaloupka, Provodov-Šonov 5 41
NA0094 Josef Kadeřábek, Jaroměř 5 41
NA0093 Věra Kadeřábková, Jaroměř 5 41
NA0083 Aneta Rýdlová, Náchod 5 41
NA0037 Ladislav Zástava, Hronov 5 41
NA0038 Josef Čepelka, Velké Poříčí 2 41

DIVIZE (Pořadí na 67. – 84. místě)
NA0013 Zdeněk Šturma, Česká Metuje 8 38
NA0079 Vladislav Váchal, Náchod 8 38
NA0068 Josef Veselý, Jaroměř 8 38
NA0067 Silvestr Polomský, Česká Skalice 5 38
NA0030 Zdena Hofmanová, Černčice 2 38
NA0001 Miroslav Hurdálek, Náchod 2 38
NA0091 Václav Stránský, Náchod 2 38
NA0007 Oto Klicpera, Otovice 11 35
NA0087 Jiří Knettig, Provodov-Šonov 8 35
NA0069 Vítězslav Šolc, Machov 8 35
NA0053 Jiří Švorčík, Police nad Metují 8 35
NA0006 Jana Klicperová, Otovice 5 35
NA0065 David Runštuk, Velká Jesenice 5 35
NA0052 Augustin Šála, Police nad Metují 11 32
NA0028 Petr Hofman, N. Město n. M. 8 32
NA0074 Aneta Nyčová, Náchod 5 32
NA0019 Eva Rainetová, Velké Poříčí 5 32
NA0003 Josef Jirásek, H. Radechová -1 32

KRAJSKÝ PŘEBOR (Pořadí na 85. – 94. místě)
NA0039 Ivoš Dius, Velké Poříčí 8 30
NA0092 Petra Prokopová, Provodov-Šonov 5 30
NA0090 Petr Drašnar, Václavice 5 29
NA0014 Sabina Hlavatá, Meziměstí 2 29
NA0032 Jaromír Líska, N. Město n. M. 2 29
NA0076 Milan Jakubec, Náchod 11 26
NA0043 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 8 25
NA0097 Milan Bitnar, Hronov 8 24
NA0096 Zdeňka Špačková, Náchod -4 24
NA0075 Jan Jakubec, Náchod 5 20

I. A TŘÍDA (Pořadí na 95. – 99. místě)
NA0012 Šárka Hilšerová, Česká Metuje -1 17
NA0095 Jiří Knettig ml., Provodov-Šonov -4 9
NA0051 Vinaři Vínečko, Hronov 0 3
NA0050 Jaroslav Čálek, Hronov 0 0
NA0099 Tomáš Crha, N. Město n. M. 0 -1

Výsledky zápasů 10. kola Tip ligy Náchodska
1.  Náchod – Ústí nad Orlicí 1:0⋌1
2.  Jaroměř – Rychnov nad Kněžnou 2:1⋌1
3.  Nové Město nad Metují – Slavia HK 0:3⋌2
4.  Kostelec nad Orlicí – Provodov 0:2⋌2
5.  Hronov – Kopidlno 3:0 ⋌ 1
6.  Zdelov – Jaroměř B 3:0 ⋌1
7.  Česká Skalice – Machov 1:3 ⋌2
8.  Velké Poříčí – Červený Kostelec B 4:3 ⋌1
9.  Hejtmánkovice – Náchod B 0:1 ⋌2
10.  Otovice – Zábrodí 0:1 ⋌2
Supertrefa: (počet vstřelených branek ve všech utkáních): 28