Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Deváté kolo vyhrál Josef Hofman z Černčic

Náchodsko – Přestože nebyla v 9. kole Tip ligy Náchodského deníku nouze o zajímavé výsledky, na bodovém přísunu u těch nejlepších se to příliš neprojevilo. Nejlépe se s devátým kolem popasoval Josef Hofman z Černčic, který se zmýlil pouze dvakrát a jako jediný dosáhl na čtrnáct plusových bodů. Díky tomu se také stává zaslouženým vítězem devátého kola.

29.5.2013
SDÍLEJ:

Tip ligaFoto: archiv

V čele průběžného pořadí se žádné velké změny nekonají. Průměrných osm bodů stačilo k udržení vedoucí příčky polickému hráči Jaroslavu Čálkovi, který si tak před svými nejbližšími pronásledovali stále udržuje poměrně luxusní náskok šesti bodů.  Průběžné druhé místo patří Štamgastům ze Šonova a elitní trojici uzavírá Jana Svatošová ze Zlíčka. Ta ztrácí na první místo už jedenáct bodů.


Výsledky zápasů 9. kola Tip ligy

Dvůr Králové nad Labem – Náchod                    (3:1)                1
Červený Kostelec –  Jičín                                    (1:3)                2
Česká Skalice – Olympia HK                                (4:7)                2
Police nad Metují – Kostelec nad Orlicí                 (5:2)                1
Nové Město nad Metují – Bílá Třemešná              (0:1)                2
Třebeš – Provodov                                            (4:1)                1
Machov – Velké Poříčí                                         (1:1)                0
Hronov – Babí                                                    (5:0)                1
Jaroměř B – Velká Jesenice                                 (3:1)                1
Božanov – Stárkov                                            (1:6)                2
Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 50 branek

LIGA MISTRŮ (Pořadí na 1. – 3. místě)
NA0067    Jaroslav Čálek, Police n. M.    8    47
NA0036    Štamgasti Šonov, Provodov-Šonov    8    41
NA0098    Jana Svatošová, Zlíčko    8    36

EVROPSKÁ LIGA (Pořadí na 4. – 10. místě)
NA0084    Josef Kadeřábek, Jaroměř    11    35
NA0049    Tomáš Hašpl, V. Poříčí    8    35
NA0044    Bohuslava Regnerová, Žďárky    5    35
NA0023    Vít Doležal, Hronov    2    35
NA0076    Drahomíra Soukupová, Č. Skalice    2    35
NA0114    Josef Hofman, Černčice    14    33
NA0101    Michal Lokvenc, V. Poříčí    8    33

I. LIGA (Pořadí na 11. – 18. místě)
NA0083    Věra Kadeřábková, Jaroměř    11    32
NA0017    Jan Šolc, Machov    8    32
NA0060    Josef Fuchs, V. Poříčí    5    32
NA0032    Tomáš Klicpera, Otovice    5    32
NA0072    Marek Matha, Č. Kostelec    5    32
NA0016    Petr Šolc, Machov    5    32
NA0066    Jaroslav Valchař, Police n. M.    5    32
NA0063    Ivoš Dius, V. Poříčí    2    32

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (Pořadí na 19.  – 26. místě)
NA0099    Míra Ducháč, Ml. Boleslav    8    30
NA0096    Radek Svatoš, Zlíčko    8    30
NA0097    Jakub Svatoš, Zlíčko    5    30
NA0014    Vítězslav Šolc st., Machov    8    29
NA0075    Jiří Soukup, Č. Skalice    5    29
NA0090    Štěpán Zámečník, N. Město    5    29
NA0022    Bohumil Králíček, Provodov-Šonov    -1    29
NA0024    Alena Vlčková, Provodov-Šonov    -1    29

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (Pořadí na 27. – 37. místě)
NA0107    Vlasta Lelková, Hronov    8    27
NA0103    Marek Lokvenc, V. Poříčí    2    27
NA0018    Otakar Novák, Ronov n. D.    11    26
NA0030    Šárka Dušková, Broumov    8    26
NA0048    Zdeněk Frýba, Hronov    8    26
NA0047    Oldřich Lelek, Hronov    8    26
NA0015    Vítězslav Šolc, Machov    5    26
NA0005    Petra Valentová, Náchod    5    26
NA0045    Petr Zelený, Žďárky    5    26
NA0109    Petr Tuček, Č. Kostelec    2    24
NA0026    Miloš Kubík, Hronov    0    24

DIVIZE (Pořadí na 38. – 52. místě)
NA0004    Pippo Dukla Praha, Náchod    11    23
NA0059    Josef Čermák, V. Poříčí    5    23
NA0081    Václav Chaloupka st., Provodov-Šonov    5    23
NA0040    Josef Jakubec, Náchod    5    23
NA0080    Mária Polomská, Č. Skalice    5    23
NA0051    Jiří Soukal, Hronov    5    23
NA0064    Augustin Šála, Police n. M.    5    23
NA0062    Karel Černohorský, V. Poříčí    2    23
NA0056    Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí    2    23
NA0020    Olga Majerová, Vysokov    2    23
NA0054    Vladimír Seidel, V. Poříčí    2    23
NA0061    R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí    2    23
NA0111    Jiřina Brožová, Č. Skalice    5    21
NA0104    Renata Hrubá, V. Poříčí    5    21
NA0117    Václav Stránský, Náchod    5    21

KRAJSKÝ PŘEBOR  (Pořadí na 53.  – 70. místě)
NA0118    Petr Kuchař, Slatina n. Ú.    11    20
NA0006    Gisela Hlavatá, Náchod    8    20
NA0021    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    8    20
NA0091    Bohumil Beneš, Hronov    5    20
NA0069    Miloš Hilšer, Č. Metuje    5    20
NA0009    Roman Rainet, V. Poříčí    5    20
NA0057    Hana Nejedlá, V. Poříčí    2    20
NA0079    Silvestr Polomský, Č. Skalice    2    20
NA0010    Eva Rainetová, V. Poříčí    2    20
NA0043    Jan Regner, Žďárky    2    20
NA0003    Jaroslav Kuchař, Náchod    -1    20
NA0042    Jaroslav Hylena, Provodov-Šonov    -4    20
NA0055    Josef Čepelka, V. Poříčí    -1    19
NA0095    Vendula Taufmanová, Náchod    -1    19
NA0105    Aleš Pročko, Stárkov    8    18
NA0102    Michal Lokvenc jun., V. Poříčí    5    18
NA0115    Petr Hofman, N. Město    2    18
NA0033    Jiří Knetig, Provodov-Šonov    -1    18

I. A TŘÍDA (Pořadí na 71. – 89. místě)
NA0070    Jan Hilšer, Č. Metuje    11    17
NA0039    Jan Jakubec, Náchod    2    17
NA0027    Oto Klicpera, Otovice    2    17
NA0085    Jaromír Líska, N. Město    2    17
NA0074    Jaroslava Mathová, Č. Kostelec    2    17
NA0116    Petra Nováková, Machov    2    17
NA0122    Jan Zmátlo, Police n. M.    0    17
NA0088    Martin Ducháč, N. Město    -4    17
NA0100    Michal Kubeček, Hronov    2    16
NA0011    Miroslav Pácalt, Náchod    0    15
NA0035    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    2    14
NA0031    Jana Klicperová, Otovice    2    14
NA0065    Jaroslav Valchař ml., Police n. M.    2    14
NA0089    Milan Ducháč, N. Město    -1    14
NA0123    Josef Jirásek, H. Radechová    2    13
NA0108    Jiří Krista, Hronov    2    13
NA0106    Josef Hurdálek, Hronov    5    12
NA0012    Vlasta Pácaltová, Náchod    0    12
NA0113    Zdena Hofmanová, Černčice    -1    12

I. B TŘÍDA (Pořadí na 90. – 102. místě)
NA0025    Monika Procházková, Náchod    11    11
NA0073    Josef Matha, Č. Kostelec    5    11
NA0037    Aneta Nyčová, Náchod    5    11
NA0028    Ladislav Pajkrt, Hronov    5    11
NA0001    Vladimír Čejp, Náchod    2    11
NA0038    Milan Jakubec, Náchod    2    11
NA0053    Petr Kylar, Stárkov    2    11
NA0077    Milan Rydlo, N. Město    2    11
NA0058    Hana Zvoníčková, V. Poříčí    2    11
NA0078    Jan Runštuk, V. Jesenice    0    10
NA0119    Tomáš Chmelík, N. Město    0    9
NA0013    Aneta Rýdlová, Náchod    0    9
NA0041    Filip Karásek, Provodov-Šonov    -7    9

OKRESNÍ PŘEBOR (Pořadí na 103. – 115. místě)
NA0082    Václav Chaloupka, Provodov-Šonov    2    8
NA0029    Milan Kavulák, Týniště n. Orl.    0    8
NA0007    Sabina Hlavatá, Meziměstí    -1    8
NA0019    Zdeněk Majer, Vysokov    -1    8
NA0008    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    -1    8
NA0071    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    0    6
NA0093    Hana Benešová, Hronov    8    5
NA0121    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    2    5
NA0094    Jiří Lindr, Broumov    0    5
NA0046    Josef Kotyška, Nový Hrádek    -1    5
NA0002    Miroslav Hurdálek, Náchod    -7    5
NA0124    Petr Zima, Machov    2    4
NA0086    Jitka Moravcová, N. Město    2    3

OKRESNÍ SOUTĚŽ (Pořadí na 116. – 125. místě)
NA0052    Milan Bitnar, Hronov    2    2
NA0068    Šárka Hilšerová, Č. Metuje    2    2
NA0125    Dáša Šolcová, V. Poříčí    -1    2
NA0110    Luboš Pfeiffer st., Č. Kostelec    0    0
NA0087    Radek Ducháč, N. Město    -1    -1
NA0034    Petr Drašnar, Náchod    -1    -4
NA0112    Zdeněk Hylena, Provodov-Šonov    0    -7
NA0092    Radka Kubečková, Hronov    -1    -7
NA0120    Martin Černý, N. Město    0    -9
NA0050    Ladislav Zástava, Hronov    2    -13

Autor: Michal Rojšl

29.5.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Noční jezdec se posilnil alkoholem. Hlídka ho zastavila poblíž domu

Ilustrační foto

Obrat v zápase režíroval Klesl

NAŠI PRVŇÁCI z Montessori základní školy Náchod a ZŠ Zbečník

Náchodsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

TIP LIGA: Vítězem devátého kola je Josef Jirásek

Náchodsko - Suverénním vítězem 9. kola se stal JOSEF JIRÁSEK z Horní Radechové, který zariskoval a to mu vyneslo výborných 16 plusových bodů.

První loupež se povedla, druhá skončila fiaskem. Dostal sedm let

Náchod, Hradec Králové - Sedm let vězení udělil soud 30letému Lukáši Tichému za dvě loupeže u náchodského Kauflandu.

Bílé pláště dnes lékaři neobléknou

Královéhradecko - Praktičtí lékaři dnes budou stávkovat. Chtějí upozornit na málo peněz, které jdou do ambulancí, zavedení elektronických receptů a nadbytečné papírování.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení