Výsledky:

Junioři: 1. Oldřich Schejbal (SKI Skuhrov) 39:49 min.; 2. Jakub Hřib (AK Asex Kroměříž) 41:29; 3. Michal Votava (Vrchlabí) 47:05.


Muži A: 1. Petr Pechek (Maratonstav Úpice) 34:31; 2. Kamil Krunka (SK Nové Město n. M.) 34:52; 3. Martin Vacek (ISCAREX Česká Třebová) 36:01; …5. Petr Ulich (MT Nové Město n. M.) 37:19; 12. Radek Kolář (SK Hronov) 41:21; 14. Jan Jirka (STAMP Náchod) 43:59; 15. Dušan Gajdoš (Červený Kostelec) 44:45; 17. Ondřej Šrámek (Pavlišov) 48:34; 20. Jan Kubalík (Police nad Metují) 50:42; 22. Jakub Jirka (STAMP Náchod) 51:21; 24. Petr Šulc (Pavlišov) 56:00; 25. Jiří Škop (Sokol Starkoč) 62:27.


Muži B: 1. Aleš Stránský (ISCAREX Česká Třebová) 37:51; 2. Petr Holub (Olfincar Wella Trutnov) 39:22; 3. Pavel Ševčík (Zombie Opava) 40:51; …6. Aleš Žďárský (SK Nové Město n. M.) 41:50; 7. Petr Frinta (AC Náchod) 43:07; 11. Pavel Tichý (AC Náchod) 45:20; 12. Luděk Zelený (AC Náchod) 45:55; 18. Aleš Králíček (Hasiči Kramolna NTC) 55:02.


Muži C: 1. František Kolínek (AK Perná) 38:20; 2. František Pechek (Maratonstav Úpice) 39:41; 3. Ladislav Špacír (Loko Břeclav) 39:57; …10. Zdeněk Kučera (AC Náchod) 46:13; 15. Vít Lelek (Čolek Červený Kostelec) 53:44.


Muži D: 1. Josef Metelka (Spartak Police n. M.) 45:22; 2. Stanislav Groh (AC Vrchlabí) 45:51; 3. Jan Kadavý (Jablonec n. N.) 47:08; …5. František Marek (SK Hronov) 49:10; 11. Miloš Linhart (AC Náchod) 60:12.


Muži E: 1. Jaroslav Merta (ISCAREX Česká Třebová) 52:45; 2. Jan Buchar (ATL Vrchlabí) 54:41; 3. Oldřich Jarkovský (TJ Mostek) 57:25.
Juniorky: 1. Adéla Indráková (SK UP Olomouc) 51:42; 2. Alena Schejbalová (SKI Skuhrov) 52:47.


Ženy A: 1. Lenka Hanušová (SK Nové Město n. M.) 42:13; 2. Jana Pechková (Maratonstav Úpice) 44:19; 3. Lenka Dušková (ISCAREX Česká Třebová) 48:50; …5. Eva Kollertová (MT Nové Město n. M.) 58:17.


Ženy B: 1. Táňa Metelková (SK Týniště n. O.) 38:30; 2. Lenka Jančaříková (AAC Brno) 45:26; 3. Dagmar Kynčlová (Hvězda SKP Pardubice) 47:57; 4. Lenka Wiesnerová (Spartak Police n. M.) 50:47.


Ženy C: 1. Blanka Paulů (Maratonstav Úpice) 44:48; 2. Eva Martinová (TJ Sokol Valteřice) 49:40; 3. Miroslava Vraštilová (Jilemnice) 57:32.


Ženy D: 1. Miloslava Keprtová (ISCAREX Česká Třebová) 61:11.