Turnaje se ve dvou hracích dnech zúčastnilo celkem 28 družstev. V sobotu hrálo jedenáct družstev mladších žákyň ve třech skupinách. Vítězem se staly hráčky VKM Réma Rychnov nad Kněžnou před TJ Slavia Hradec Králové A a TJ Slavia Hradec Králové B. Domácí hráčky obsadily krásné čtvrté místo.

V kategorii starších žákyň se utkalo osm družstev ve dvou skupinách. Zvítězily žákyně TJ Slavia Hradec Králové B, těsně druhá byla ŠSK Demlova Jihlava a třetí domácí SPORT KLUB Náchod A.

V neděli bojovalo devět družstev kadetek a juniorek ve společné kategorii. V opravdu horkém počasí předváděla všechna družstva bojovné výkony. Se ztrátou jediného setu vyhrála TJ Lokomotiva Trutnov, druhý byl VO TJ Lanškroun a pohár za třetí místo získal opět SPORT KLUB Náchod A.

V sobotu 5. září 2015 se konal stejnojmenný turnaj pro nejmladší hráče a hráčky, a to minivolejbal v barvách.

Turnaje se ve třech kategoriích – žlutém, oranžovém a modrém minivolejbalu zúčastnilo celkem 27 družstev. Největší zastoupení měl domácí SPORT KLUB Náchod, dále se turnaje zúčastnila družstva TJ Baník Rtyně, VK AŠ Kvasiny, TJ Slavia Hradec Králové, VKM Réma Rychnov nad Kněžnou a TJ Sokol Staré Město nad Metují.

Poděkování za zdárný průběh turnajů patří všem hráčkám a jejich rodičům, trenérům, rozhodčím, organizátorům z řad oddílu i nehrajících hráček a v neposlední řadě také sponzorům. (jo)