I. LIGA MUŽŮ
VELKÁ BYSTŘICE – NÁCHOD 33:23
Poslední utkání podzimní části sezony svěřenci trenéra Jaromíra Bílého vůbec nezvládli. „Nechci nijak snižovat kvality Velké Bystřice, ale musím říct, že po Dvoru Králové to byl druhý nejslabší tým, se kterým jsme na podzim hráli,“ říká zklamaně náchodský trenér.

Jeho svěřence totiž ve Velké Bystřici srážela tradiční podzimní bolest – lehké ztráty míčů, zbrklost i střelba z nepřipravených pozic. To vše Náchod znovu produkoval ve velkém.

Už v prvním poločase nabrali náchodští házenkáři osmibrankové manko, které se jim v pokračujícím trápení nepovedlo ve druhé půli smazat. Naopak, rozdíl se nakonec vyšplhal na ostudných deset branek.

„Bohužel málo trénujeme, a to se potom odráží v samotné hře, kdy na sebe hráči koukají a nevědí, co mají hrát. Přes zimní přestávku máme rozhodně co zlepšovat a na jaře se k tomu budeme muset postavit trochu jinak,“ říká rozhodně náchodský trenér Bílý.

Sestava a branky Náchoda: Vaněček, Klesl – Hrachový 10, Kosinka, Hlaváček 1, Štajnrt, Padevět 1, Cvejn 1, Bílý, Lojda 1, Tyler, Resl 4, Freiberg 3, Černý 2. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. ŽK: 3:1. Vyloučení: 3x 2 min.:4x 2 min. Sedmičky: 2:4. Diváci: 152. Poločas: 18:10.
Další výsledky 11. kola: Dvůr Králové – Sokol Vršovice 20:21, Bystřice pod Hostýnem – Zlín 33:20, Jičín B – Litovel 29:20.

ÚSTÍ NAD LABEM – NÁCHOD B 33:21
Fakta – sestava a branky Náchoda B: Kocián, Cvejn, Štajnrt 1, Metelka 10, Vaněk 2, Šmejkal, Tyler 3, Samek 5. Rozhodčí: Dvořák, Chmelíř. ŽK: 2:1. Vyloučení: 5x 2 min.: 3x 2 min. Sedmičky: 4:7. Diváci: 40. Poločas: 19:10.

Další výsledky 11. kola:
Dukla Praha B – Louny 34:26, Mladá Boleslav – Jablonec 24:22, Liberec – Lovosice B 29:31, Slavia – Úvaly 40:27.

LIBEREC – NÁCHOD 53:21
Fakta – sestava a branky Náchoda: Hartmann, Vyskočil 3, Bajer 1, Klikar, Černý, Tér 1, Pikman, Hofman 2, Pozděna 8, Cvejn 6. Rozhodčí: Matis, Pešek. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (Vyskočil). Vyloučení: 0x 2 min.: 1x 2 min. Sedmičky: 4:0. Diváci: 26. Poločas: 28:7.

Bělá – Úvaly 27:34, Dvůr Králové – Ledeč 35:29, Strakonice – Louny 31:30, Chodov – Jablonec 46:14, Pardubice – L. Vršovice 37:21.

ÚSTÍ NAD LABEM – NÁCHOD 30:41
Fakta – sestava a branky Náchoda: Krčál, Novohradský 7, Zetek 4, Pitřinec 1, J. Fišer 11, Beránek 3, Pavlík 3, D. Fišer 1, Joudal 3, Komárek 8. Rozhodčí: Dvořák, Chmelík. ŽK: 2:2. Vyloučení: 8x 2 min.: 8x 2 min. Sedmičky: 5:1. Diváci: 40. Poločas: 14:24.

Šťáhlavy – Louny 34:19, Třeboň – L. Vršovice 28:23, Mělník – S. Vršovice 34:40, Pardubice – Havlíčkův Brod 29:22. (mr)

  1. Náchod 10 9 0 1 356:257 18
  2. S. Vršovice 10 8 0 2 347:271 16
  3. Šťáhlavy 10 8 0 2 317:245 16
  4. Úvaly 10 7 0 3 334:300 14
  5. Louny 9 6 0 3 287:257 12
  6. Pardubice 10 5 0 5 268:284 10
  7. Třeboň 10 3 0 7 275:284 6
  8. Havl. Brod 9 3 0 6 258:283 6