FbC Titáni Pardubice - KM automatik FBK Jičín 5:7 (1:1, 3:4, 1:2)

Titáni do utkání vstoupili nesmírně koncentrovaně, první třetina byla velmi vyrovnaná. Skóre otevřel Marek Hubaček, soupeř však rychle odpověděl. Nástup do druhé části se povedl mužům Jičína, když během třech minut vstřelili góly Petr Dlouhý, Tomáš Valkoun a Patrik Sytný.

Jenže protivník se nevzdal a postupně manko umazával. Do poslední třetiny se šlo za stavu 5:4 pro Jičín. Pardubice ve vlastním oslabení dostaly možnost trestného střílení, kterého využily na srovnání. Dvě minuty a 22 vteřin před koncem však parádně trefil vítězný gól Marek Hubaček a po chvíli ještě zkompletoval hattrick Sytný (5:7).

KM automatik FBK Jičín - FbC Skuteč  10:6 (3:3, 3:0, 4:3)

Začátek duelu Jičínští nezachytili a v páté minutě prohrávali 1:3. Hrající trenér Michal Schreier dal týmu impulz v podobě střídání gólmanů a nováček na florbalové scéně Petr Líbal zavřel branku. A když začal úřadovat nejproduktivnější muž soutěže Tomáš Matys, který v utkání pobral celkem pět asistencí, nebylo o vítězi pochyb. Střelecky se dařilo Valkounovi a Dlouhému (oba 4 góly), menší povolení koncentrace v závěru zápasu dovolilo soupeři korigovat na konečných 10:6.   (mp, vlk)

Ilustrační foto
Packé Sokolky odjely z Pardubic bez bodů